reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Co do ulewanie Agata chyba pisała ze podaje swojej małej bebilon nutrion do mleczka chyba tak sie to nazywało to jest taki zagęszczacz i widziała poprawę. U mnie Jasiek miał refluks tzn ulewal i łykał co niestety było jeszcze gorsze niz samo ulewanie bo strasznie płakał i miał zgagę ale pediatra przepisała nam debridat syrop bardziej na kupki miał buc ale na ulewanie tez troche pomógł.
 
Moja tez na przewijaku tak pietami odpycha i pupe podnosi ze z pod tylka podklad wyciagnie i na ziemie zwali hehe
Tez sie ślini coraz bardziej i juz zaczynaja byc mokra cala i rękawy bo nieraz z rekawem wsadzi reke i pod szyją cała. :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja sie bardzo ślini i tez łapki do buzi wpycha. Wiec to chyba normalne:-) podaje jej nutrition, zagęszczam tym swoje mleko i podaje w butelce. Nie ulewa w ogóle od miesiąca. Dam tylko cycka i odrazu uleje. Z chusta nie pomogę. Na AZS każdemu dziecku pomaga cos innego. Mojej pomogło emolium, kąpiel w madnanganie potasu i krochmalu z atoperalu na zmianę. Smaruje ja dwa razy dziennie. Na twarz nakładam dermavel. Dziewczyny a smarujecie buźki dzieciom przed wyjściem na dwór? To jakas ochrona przed wiatrem i chłodem?
 
Agata320 a ile Twoja ma? Bo moja skończyła 3 miesiące i kazała jej babka nie zagęszczać. My mieliśmy Bebiko 1AR z tym nutritionem, a teraz wróciliśmy do zwykłego Bebika bez nutritionu i nie dość że jej nie smakuje i karmię ją co godzinę po trochu (zaspokaja tylko pierwszy głód a potem nie chce jeść) to troszeczkę przy tym ulewa. I się zastanawiam czy nie za szybko z tym niezagęszczonym pokarmem?
 
moj to jak lezy na brzuchu ro tak sie odpycha nogami ze po calym.lozku sie przemieszcza. glowe to podnosi juz tak wysoko ze ostatnio nawet podniosl sie z jednej strony z całym ramieniem. slinic sie nie slini jeszcze ale zaczyna piastkr ssac wiec pewnie zaraz sie zacznie

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja sie nie ślini, wpycha cały czas tylko lewa rączkę do buzi, wydaje mi się za mało gaworzy, czasem mówi takie jakby francuskie "r". Długo dosyć wytrzymuje na brzuszku ale sie nie przemieszcza. Na plecach cały czas wierzga nogami tak ze cały czas sie odkrywa
 
reklama
Angelika moja tez mało gurzy. Rano jej sie jeszcze troche chce ale potem to bardzo mało;-/ a ja do niej gadam jak najęta;-/ uśmiechów za duzo tez nie rozdaje. Ile ma Twoja? Aza moja ma 3mies skończone;-) i ja z lekarzem nie rozmawiałam na temat odstawieni zagęszczacza. Pojde dopiero w przyszłym tyd. Ale próbuje ja i daje jej z cycka to mi uleje wiec chyba jeszcze ma niedojrzały układ. A na usg wszystko było dobrze z odźwiernikiem. Kurde nawet nie pomyślałam ze przez zagęszczacz moze byc bardziej nasycona;-/ dopiero sie zacznie jak samo mleko bedzie pila...
 
Do góry