reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Moja też bierze je na środku i bawi się nimi, lekka grzechotka się bawi,ale lepiej jej idzie lewa ręką. My po badaniu bioder, to już drugie, jest ok. Następne za 3 miesiace, bo na razie są niedojrzale.
 
Optymistka a ile ma córka??
Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
Rowno za tydzien bedzie miala 3 miesiace. Dajesz mi nadzieje na lepsze jutro :D ile Twoje dziecko ma ? I kiedy ta cudowna zmiana nastapila ? :D

Edit. Widze ze urodzilysmy tego samego dnia :) to tym bardziej powiedz kiedy znowu synek zaczal przesypiac nocki :)

Moja ogolnie chyba teraz ma skok, caly dzien marudna :( a zwykle spokojnie, grzecznie lezy i roznawia do siebie :p

Raczki chyba juz powoli zauwaza ale zeby cos chwycic tak przemyslanie to nie bardzo.
 
Moja własnie tez ma problem ze chwytaniem jeszcze tego swiadomie nie robi.
A mam pytanie bo moja w poniedzialek ma rowne 11tygodni i jeszcze nie umie leżeć za bardzi na boczku i sie sama przekręcić. Musze jej cos podłożyć zeby tak sama leżała troche mnie to martwi. Z głowką radzi sobie super ale z tym bokiem ma problem a u Was?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, której maluszek miał wagę urodzeniowa poniżej 2,5kg? Podobno pneumo są wtedy za darmo. Ale jak pytaliśmy lekarza i pielęgniarki od szczepień to powiedziały ze nie
 
tzn.? Z boczku na co ma sie przekręcić? Mi na plecy się przekręca. My ja zawsze układamy do spania na boku a później ona sama się obraca na plecy. Pare razy z brzucha mi się obróciła na plecy to było pod rzad w jeden dzień tak z 4x to było. Więcej już tego nie zrobiła.
 
reklama
tzn.? Z boczku na co ma sie przekręcić? Mi na plecy się przekręca. My ja zawsze układamy do spania na boku a później ona sama się obraca na plecy. Pare razy z brzucha mi się obróciła na plecy to było pod rzad w jeden dzień tak z 4x to było. Więcej już tego nie zrobiła.
u mnie tak samo. nawet podkładam jej z tylu zrolowany recznik, ale to bez sensu. Po wizycie u lekarza - biodra ok. Ślinienie tez jest naturalne, nie ma co się martwić.
W środe mamy drugie szczepienie 6w1. Już się boje. Przy pierwszym jak mała zaczęła płakać to mi tez się łzy w oczach zakręciły...
 
Do góry