reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Pojechał do pracy. Ciekawe jak szybko wróci. Jeszcze kurde auto mamy u mechanika nowego i debile jakiś tydzień nic nie zrobił bo "myślałem , że Wam się nie śpieszy " ja mam .1.5 km do sklepu do chooja i pampersy mi się kończą. No ja pierdykam przecież jakbym.miala broń to ju bym była aresztowana.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nawet nie mam czasu żeby zadbać szczególnie o blizne :p aż raz posmarowałam kremem na blizny a dziś z jednej strony odczówałam ból. Wczoraj zaszłam do hotelu i padłam jak trup. Światła gasiłam o 6 rano. Człowiek idzie odpocząć psychicznie a od razu zasypia i od rana wraca do szpitala.

Mojego syna usypia butla :p a śmieje się coraz częściej gdy się z nim " bawimy " :-)
 
Ale atmosfera :D widzę większość panów chorych :p mnie mój zaraził bo już dwa tygodnie chory łazi. Zapytałam swoją rodzinną co mogę brać na przeziębienie przy kp, odpowiedziała mi że NIC bo wszystko może małego uczulić...ręce mi opadły i tak oto zwracam się do Was - co brałyście na przeziębienie i wiecie że jest bezpieczne?
 
Mika jesli chodzi o te plastry, to na pewno nie zaszkodziły:) . Wykorzytałam całe opakowanie,każdy plaster właśnie cięty na mniejsze kawałki. Blizna była bladziutka i gdyby nie to że była jakby wciągnięta w skórę( tzn miałam nad cięciem taki fałd skóry) to byłaby prawie niewidoczna.

A co do przeziębienia, to jeśli wierzysz w homeopatię to polecam Oscillococcinum
-ja po 3 dniowej kuracji czułam się lepiej, Na gardło ssałam tantum verde, na kaszel syrop prawoślazowy, a na katar areozol *spam*.
 
Sierpniowka u mnie skok ma 100% młody już od rana marudny.... W końcu zasnął i zawinelam w ten kokon..... Śpi cały dzień....wiec mega!
Koleżanka ma tydzień starszego syna i mówi że te same objawy! Identycznie.... Marudzenie ręce nie,leżenie nie,cyc nie, gadać do niego to ryk! I ten płacz koło 18-19 miała identycznie nie umiała uspokoić darl się. Trzymało go tydzień i potem przespal jeden dzień i już fajny :-) więc u mnie jeszcze chwila... Do tego ten okres....leci że mnie i ból miesiaczkowy nie opuszcza ahhh zawsze pod górkę ;-)
 
pytanie z serii glupawych - lancuszek do smoczka sie przyczepia za raczke od smoczka czy zaklada miedzy smoczek a jego raczke?
 
reklama
Do góry