reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Ania, nie mieszalismy. Od razu dalismy bebilon. Pamietam ze przy pierwszym dziecku mieszalismy i stopniowo podawaki inne mleko( w tedy moje) . tym razem jakos jak zobaczylam ze tak jest po tym mleku Nan ha, to od razu przeszlisny na bebilon HA. Jeszcze poczytalam komentarze w necie ze duzo osob tak mialo po nan ha. Ta kupka po bebilonie na poczatku nie byla jak po mleku moim wczesniej, ale byla lepsza niz po NAN HA. Najpierw wychodzilo torche zielonej, a poten zwykla zolta. Ale to tez trwalo z dzien po zmianie. Nie od razu. W kazdym razie nie cuchnela tak okropnie. I w miare uplywu czasu bylo coraz lepiej z kupka. Teraz robi normalnie zolte. Mysle ze jak sie boisz a chcesz sprobowac to mozesz zaczac mieszać. Ja jakos tym razem nie pomyslalam o mieszaniu tak jak wczesniej chyba dlatego ze bylam przerazona taka kupa zielona i smierdzaca do tego wysypka na skorze w kazdym razie zmiane mleka odczulam na plus i mala tez.

Ja dzisiaj bylam u gin. Bo masakra z tym okresem. Juz 2 tygodnie trwa i leje sie ze hej. Na szczescie wszystko ok wewnatrz dala mi recepty na lek jakis aby zmniejszyc krwawienie i na tabletki antykoncepcykne tez po to aby zatrzymac. Co do wkladki powiedziala aby za 3 msc przyjsc w czasie okresu. Wczesniej jeszcze po następnym okresie jak juz bedzie normalny przyjsc na cytologie.

wysłane z Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
reklama
i nie było problemów ? no to jak tak piszesz :)
wiesz wcześniej dawałam mu zwykły Nan i kupa była żółta i smrodek był standardowy,
ale po tym HA no masakra heh
Bebilon nieco tańszy to kolejny plus ;) kupujesz w marketach czy online ??
 
W marketach. Ostatnio w rosmanie albo w carrefurze .. gdzie akurat jestem. Nie bylo problemow. Juz nie pamjetam dokladnie ile czasu zajelo zmiana kupek ale tak chyba 2 dni. Bo po tym Nan ha tez czasem nie robila z dzien kupy. A pozniej byly kupki takie wlasnie mieszane -zielono zolte. Nie wychodzily latwo tak samo.. najgorzej jej bylo zrobic ta kupke na poczatku no a teraz juz sa kupki rzadko sie zdaza aby nie bylo . Ale tez ma wiecej tygodni wiec sie przystosowala. Jednak wydaje mi sie ze lepiej mi moja zareagowala na bebilon ha wo
gole spokojniejsza zaczela byc
. Nie wiem czy to mleko akurat czy uklad pokarmowy sie juz przyzwyczail. W kazdym razie ja mleko nan ha dawalam moze przez 4 dni. Stoi u mnie nadal w szawce boje sie go ruszyc.


wysłane z Tapatalka
 
Ania i co Ci powiedzial gin na te wnetrznosci?;) Mi powiedzial ze to obnizona sciana macicy i ze to wroci do normy po zakonczeniu karmienia piersja bo teraz jakis tam hormon sie nie wytwarza i kobiety w trakcie karmienia sa troche jak dojrzale kobiety w menopauzie. I duzo seksu zalecal[emoji14]
Mam nadzieje ze sie nie mija z prawda i ze to rzeczywiscie sie podniesie...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dordaw trzeba byc dobrej mysli :)

chyba ktos mi dziecko podmienil, tym razem spala 21-3 obudzilo mnie stekanie i znowu ja ja obudzilam przewinelam i nakarmilam tak by spala dalej :D wyspalam sie i nie wiem co ze soba zrobic o tej godzinie juz nawet sniadanie zjadlam haha
 
dordaw trzeba byc dobrej mysli :)

chyba ktos mi dziecko podmienil, tym razem spala 21-3 obudzilo mnie stekanie i znowu ja ja obudzilam przewinelam i nakarmilam tak by spala dalej :D wyspalam sie i nie wiem co ze soba zrobic o tej godzinie juz nawet sniadanie zjadlam haha
Mój też spał z nami dziś od 23 do teraz :O co prawda trochę nie wygodnie mi było bo się ciągle przesuwal w moją stronę ale tyle snu! Luksus [emoji2]

[emoji173]
 
dziś za to mój syn dał mi popalić...nic nie spał w nocy i ja razem z nim. Wszystko było na nie, dużo płaczu. Chyba w dzień za dużo się wyspał...dopiero teraz padł, a za godzinę muszę popakować jego rzeczy do przeprowadzki. Dajcie troche siły..:(
 
Mika ale Ci się trafilo, akurat taki dzień.

Mój dziś o 19 usnal, 1 jedzenie i teraz jedzenie. Pospi pewnie do 9 .

Pierwszy raz wczoraj udało mi się oczyścić mu nos. Poszedł glut. Nie sucharki. Oby się katarem od starego nie zaraził.

Ej czy wy też się tak pocicie po porodzie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry