reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

hej wszystkim ;)
papercut nie martw się na zapad, blizny z czasem bledną i trochę maleją wiec w nie koniecznie będzie źle ;) pociesze Cię może - ja mam bliznę pionowo, nie zakryje jej bielizną :p a i mój ginekolog polecił mi plastry na bliznę nazywają się SUTRICON. Troche kosztują bo u mnie jeden plaster to 25zł, nosi się go 3-5dni i on powoduje że blizna się lepiej trzyma i goi, ponoć po regularnym stosowaniu może być mniejsza.

Co do patrzenia w oczy, mój robi to często, patrzy też przed siebie lub je z zamkniętymi oczami, potrafi patrzeć w telewizor, patrzeć w obrazy na ścianach i światła punktowe na suficie. Często się uśmiecha podczas karmienia, dziś nawet jak jadł (z zamkniętymi oczami) to oderwał się na chwile, uśmiechnął szeroko i tak jakby się zaśmiał, komicznie to wyglądało :D wiem że to jeszcze nieświadome ale urocze :)

Jesteśmy dziś już po wizycie u pediatry - mój 2-tygodniowy okruszek waży już 4500g! Pomimo ulewania i sporadycznych wymiotów kosmicznie przytył. Następna wizyta już na szczepienia, koszmarnie się boję bo wiem że będzie mi go żal strasznie podczas kłucia :(
 
reklama
Moja dzisiaj ma równe 2 miesiące. Patrzy na mnie ciągle jak stoję obok niej, więc mówię do niej a ona się usmiecha. Czasem aż mi żal odchodzić od wózka bo wzroku że mnie nie spuszcza a ja muszę korzystać z sytuacji że grzecznie leży i coś porobić w domu;)
Przy karmieniu też patrzymy sobie w oczy ale ona po chwili odplywa, potem cycek jej wypada z buźki i tak sobie śpi
 
Ale szybko piszecie, nie nadazam czytać i ciągle jestem nie w temacie ;)
Ktoś wcześniej pisał o odkładaniu do łóżeczka/wózka, u nas pomaga termofor, do nagrzanego łatkiej brzdąca odłożyć :)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
  • Mika te plastry można jeszcze sobie ciąć " na wymiar" tzn tak żeby pasował na wielkosc twojej blizny, tak więc może się okazać że z jednego plastra będziesz korzystać dłużej.Ja z nich korzystałam po piewrszej cesarce.
 
Papercut, drugie dziecko spłodzisz, to Ci ładniej zszyją ;) Ja stosuję te plastry. Po pierwszej cc też używałam, bo ja mam tendencję do bliznowców. Teraz mnie lepiej zszyli i nie chcę tego zmarnować, chociaż nie wykluczam jeszcze potomstwa ;) na geminii jest 5 plastrów po 100zł jakoś i rzeczywiście się je docina, z czasem blizna jest krótsza.
 
Mojej nie widać na razie. Ładnie mnie zszyli.

Paper tez mamy te puzzle ale z literkami.

Ciepło na dworze się u nas zrobiło a tak nie chce mi się iść na spacer , że koniec świata. Ale pójdę bo to ostatnie dni ciepelka pewnie. U nas w górach to i śnieg może spaść niedługo.
Ale muszę poczekać aż Igi się obudzi, zje i go przebiore.

Kurde kłóce się z mężem od kilku dni. Pozremy się potem pogodzić i za dwie h znowu kłótnia. Denerwuje mnie on. Przeziębiony jest a łazi z psem pp krzakach i moczu buty non stop. 3 x dziennie to samo. Tak samo mówię idź na dwa dni na l4 i się wykuruj. Nie. No zesz ja pierdole. Szlag mnie trafia bo jak chłop chory to gowno robi bo przecież katar ma! Gardło boli! On nie może iść po bulki/odkurzyc/obrać ziemniaki! Szkoda , że jak kobieta jest chora to jest chora i robi to samo co dotychczas i nie narzeka. Po prostu mam ochotę mu bombę sprzedać normalnie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oh mamakulka jednocze się z Tobą we wkurwie. mój facet jest taki sam, przeziębiony, a bez bluzy będzie lazil, a potem ja mam problem bo to gorzej niż z dzieckiem. Dziś jestem na anty płeć męska [emoji67]

[emoji173]
 
asz narazie wykluczam ale juz moj brzdaka ze syna chce jeszcze masakra a co ja maszynka do rodzenia dzieci :D

bo z facetami to tak jest, umieraja na przeziebienie mi to sie smiac z tego chce, jest teraz taka reklama co facecik pomniejszony siedzi przy stole i sie jak dziecko zachowuje bo chory haha no jakbym swojego widziala

tak i to ubieranie sie nie do pogody mnie to trafialo na lato jak sie upieral, ze kwiecien i krotkie spodenki wkladal a tak zimno bylo jeszcze potem oczywiscie chory, teraz tez za lekko ubrany ale juz nie chce mi sie jezyka strzepic i tak wie swoje
 
reklama
E nie anty męska bo syn spoko :)

No dokładnie! Kurwwa mówię do niego przed chwila nie zmocz butów znowu bo się doprawisz jeszcze "to sama idź z psem bo ja chory " ale kurde dziecka nie weźmie na ręce bo chory i pozaraza. Ciężko to do cholery nie łazić po chaszczach? ! Zabije tego typa no. Mówię psiknij sobie do nosa . Nie bo on się zerzyga. No ja prdl.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry