reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

kinga popieram. moja polozna mowi ze regolarne ruchy powonny byc po 24 tc.
polcia-trzymam kciuki za wizyte. ja właśnie się obudzilam ale u nas znow szaro i nawet nie chce mi sie wstac a młody glodny wiec musze
 
reklama
happymum20 u mnie niby slonce ale zimno i tak jakos dziwnie- na snieg wydaje mi sie ta pogoda u nas. tez wstac nie moglam ale mala mnie wyciagnela :)
 
Dzień dobry!
Ojj dobry dla nas haha smyranie poszlo w niepamięć... tak zostalam pokopana właśnie. Czemu nie mówicie, ze to aż tak?! A to dopiero początek! Bylo widac i mega czuć pod ręką. Mala dalej szaleje, a ja w szoku.

To będzie na pewno wspanialy dzień.

Powodzenia na wizytach! Czekam na info!
 
Czy któraś z Was ma czasem zawroty głowy? Mi się wczoraj nagle tak słabo zrobiło ze gdybym nie siedziała to bym się przewróciła.
 
Fluttershy ja mam zawroty! Czasem robi mi się słabo i od razu pot zlewa, a przed oczami czarno :/ Już kilka razy mnie tak złapało oczywiście poza domem. W domu mam od czasu do czasu tylko lekkie zawroty, jakbym była na statku :/

Nati ja ostatnio martwiłam się czy nie za mocno ta moja pchełka kopie. U mnie od jakiegoś czasu kopniaki są regularne, w zasadzie zawsze jak usiądę lub się położę, jak jestem w ruchu to mała jest tak wylulana, że siedzi cicho :)
 
kassia-ja chcę wiosne już :)
nati-mnie mala tez tak kopie :D na razie to jeszcze przyjemne ale po 30tc mnie juz wszystko bolało przy kopniakach małego.
fluttershy-Ja mam czesto,jakie masz wyniki krwi? zawroty głowy sa czeste przy anemii.
ps.właśnie przypomniało mi się ze moj ma wolne :D moze wyciągnę go na zakupy i kupie cos różowego dla małej :)
 
Hemoglobine mam na granicy dolnej normy i obniżony hematokryt.. ale lekarka nic na to nie mówiła :-( a badania żelaza nie miałam.. ani nie biorę suplementu z żelazem.. Co mogę dodać do diety, żeby zapobiec ewentualnej anemii?
 
fluttershy-buraczki napeeno to pamiętam i czereone mięso. ja np. biore witaminy dla kobiet w ciąży z pelna dawka żelaza i pomagają
 
Ja biorę witaminy z DHA, kwasem foliowym, jodem, D3 i magnezem... ehh szkoda, że te zawroty stały się po wizycie u lekarza.. bo tak bym o tym powiedziała i może bym dostała jakieś żelazo
 
reklama
uff nadrobiłam :)
co do kilogramów to tak jak straciłam 5 na początku to tylko 1kg mi wrócił na razie więc ja jestem zadowolona :D

zazdroszczę kopniaczków! Ja wczoraj rano poczułam jak mi rybka pływa ale tak to jeszcze rzadko kiedy coś poczuję...ale wiem że już niedługo wiec czekam cierpliwie :)

wy już na badania połówkowe macie a u mnie dopiero początek 17tyg, wizytę będę miała w19tc+1, wtedy chyba nie zrobi mi badań połówkowych tylko poczeka ze dwa tygodnie jeszcze znając ją, jest tym typem lekarza co woli poczekać aż dzidziuś będzie większy ;) mam nadzieje że wtedy i ja się dowiem czy są tam jakieś jajka czy zniknęły, bardzo bym chciała juz wiedzieć i zacząć kupować typowo dziewczece/chlopiece rzeczy :)
 
Do góry