reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hejo dziewczyny ja dzis jokos malo w internetach siedze właśnie ide po malego do przedszkola. U nas tez zimno wróciło :( ja z ciążowych zachcianek to ananas niezmiennie :p
 
reklama
A ja ciągle zdycham pod kocem. Weszło mi na zatoki. Tak mnie głowa boli że nie wiem co robić. Zaraz małego do łóżka z psem wyskocze i idę dobie inhalacje zrobić może trochę mi ogrzeje zatoki.
 
A ja ciągle zdycham pod kocem. Weszło mi na zatoki. Tak mnie głowa boli że nie wiem co robić. Zaraz małego do łóżka z psem wyskocze i idę dobie inhalacje zrobić może trochę mi ogrzeje zatoki.
Mi pomogły inhalacje z mięty, szałwi i rumianku . Tylko jeszcze kaszel trzyma się a zwłaszcza rano, ale syrop z cebuli i mleko z czosnkiem nadal pije i powinno przejsc
 
Omg naprawiłam odkurzacz i sprzątnęłam całe mieszkanie. Jestem wielka, jutro będę zdychać w czystym salonie :)

Koficzka przebieram nogami w oczekiwaniu na relację z wizyty. Kciuki zaciśnięte!
 
reklama
Do góry