reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Cześć dziewczyny. Skończyliśmy z mamą tapetowanie pokoju. Potem spróbuję wstawić zdjęcie. Pokoj wyszedł fajny taki jasniutki.
Wczoraj byłam na pobraniu krwi. Ciagle okropnie kaszle. Lekarz nie może mi zrobić przeswietlenia płuc. Podejrzewa u mnie krztusiec. Dacie wiarę myślałam że takie choroby juz nie istnieja. Ciekawa jestem czy to to. Bo objawy pasują książkowo. Chciałabym żeby to było to bo by mi dali antybiotyki i jeszcze mogłabym się cieszyć ciaza a nie ciągle coś czuję się jak moja 94letnia babcia ledwo chodzę a duszności okropne. Na wyniki muszę czekać jakieś 5 dni więc i tak po weekendzie będą.
 
reklama
Hej dzieczyny :) u nas majówka udana, były grille i spotaknia z rodzinom i znajomymi. Dzisiaj opdpoczywam po tym szaleństwie, niestety sama w domu bo mąż prawie do końca maja na szkoleniu :(
Peper, współczuje pracodawcy... niby w naszym kraju poliyka prorodzinna ale zmiany w prawie pracy kobiet w ciąży jak widać są potrzebne. Ja pracowałam na zastępstwo za dziewczynę w ciąży i mam takie prawa jakbym miała umowe na czas nieokreślony z tą różnicą że po macieżyńskim nie wróce do pracy (i tak bym nie wróciła bo się przeprowadzamy).
Ankaka, trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze :)
Miłego dnia dziewczyny !!! :D
 
Dzień dobry dziewczyny :) ja dziś kolejny wielki dzień. .. mam drugie prenatalne:) będę oglądać synka:) mam nadzieję że zobaczę dziś buzke:)) a co do pracy to nie jest dobrze.. ja na pewno pracy nie będę mieć bo mi dali na czas określony.. słownie miałam mieć pewna pracę jeszcze przez 2 lata ale w tej sytuacji mi nie przedluza. .. więc nie mam do czego wracać. . Ale mam nadzieję, że szybko cos znajde;)
 
@papercut współczuję sytuacji z pracą. Potraktował Cię jak zgniłe jajo, a przecież żadnego uszczerbku w związku z Twoją ciążą nie miałby. Cóż tak to jest, że gdyby ktoś potraktował tak jego żonę czy córkę to byłby święcie oburzony, a sam robi dokładnie tak samo. Nienawidzę takich cwaniaków, myślał, że sam siebie przechytrzy. Szkoda słów.
Pocieszę, że nigdy nie ma dobrego czasu na macierzyństwo czyli wyłączenie z pracy. Ja przed ciążą miałam dopiero od pół roku umowę na czas nieokreślony, wcześniej pracowałam 3,5 roku na zastępstwo. Też na pewno były niemiłe komentarze, ale czas mija, a nigdy nie poświeciłabym macierzyństwa ze względu na pracę.
Głowa do góry! Na pewno czeka na Ciebie coś znacznie lepszego :)
 
@Dominika81 tez zauwazylam to scalanie postow, jeszcze jak po cichutku po nas sprzatasz, nic nie krzyczysz
emoji177.png
dziee kuu jee myy ;)

hehe, właśnie się zbierałam żeby pokrzyczeć, ale mnie fryte3qa ubiegła :wink:


proszę tylko, zeby nie pisać postów pod swoimi postami, tylko korzystać z przycisku "edycja" postu jak się chce coś dopisać :wink: taki nas regulamin obowiązuje. zarówno z telefonu jak I z komutera łatwo to zrobić. z telefonu tylko gozej cytować, ale to można sobie w takim przypadku odpuścić cytowanie, a napisać nick osoby, do której chce się zwrócić :wink:
dzięki!

Mamakulka - no, czasem lepiej na ogległość z teściową :wink:
jak masz umowe o pracę, to wystarczy że wrócisz na 7/8 etatu I nie może Cię zwolnić

Basienka 28 - moi też już wysłani do szkoły I przedszkola, także troche ciszy przez chwilę :wink:

Lenka, wenaa - powodzenia na usg :yes:

helleovet - o rany :szok::szok: mam nadzieję, ze się nie potwierdzi diagnoza
czekamy na fotki po remoncie

chyba powoli wszyscy wracają z majówek :wink::-) :)
mnie dziś troche ścieło z nóg... nie wiedziałam, ze jestem aż tak zmęczona... na szczęście m zają sie dziećmi I pozwolił mi pospać
 
Ja takze powrotu do pracy nie bede miala. A jesli chodzi o moja firme to moze cos wymysle jesli bedzie mi sie oplace, bo mam spore oplaty lokalu, Zusy, pracownik, wiec sie zastanowie po macierzynskim czy warto :-) a jak nie to bede czegos szukac :-) Ja jeszcze tydzien i jedziemy do lekarza, bo teraz chodze co 3 tygodnie, bo tak mi zwolnienie wypisuje :-) Najgorsze, ze sie sporo podniosla i jak brala 150, tak bierze 200. Ale nie bede zmieniala w srodku ciazy lekarza :-) Takze przezyjemy :-) Ja dzis troche sprzatam, troche sie obijam. Obiad mam z wczoraj, wiec zostalo tylko ziemniaki obrac i ugotowac. Wczoraj byl barszcz z uszkami i kotlety, a dzis zabiele barszcz i zjemy z ziemniaczkami. Kotlety usmażę i obiad gotowy :-)puscilam pranie, cos tam ogarnelam i siedze :-) W sobote idziemy na wesele,ale szczerze nie chce mi sie i dlugo tam nie bedziemy. Moze do 22 i do domu, zawsze mam wymowke, ze dziecko chce spac i ciaza. Tanczyc za dużo nie bedziemy, wiec obu tylko przetrwac :-)
 
To widzę w weekend wszystkie się bawimy na weselach :D kreacje przygotowane? Ja praktycznie juz wszystko mam, tylko pare szczegółów dopracować, ale to na miejscu w PL. Jeszcze w piatek mini powtórka panieńskiego, bo mnie ominal. Ja zamierzam do rana tańczyć haha a pewnie padnę o 22 i będę chciała wracać. Panna młoda tez z takim brzuchem, wiec sie jednoczymy.

Ja mam w pracy umowę do końce września i nie przedłużamy. Potem nie wracam, bo to pól etatu, ale dwie zmiany i z żadnym przedszkolem, czy zlobkiem tego nie dopasuje niestety.

@papercut zostawić palanta w spokoju. Karma go dosięgnie szybciej niż myśli ;)
 
Kreacja juz wisi w szafie, corki tez :-) meza kosxule i spodnie piore, wiec bedzie wszystko gotowe. Jeszcze tylko musze kiupic wino, bo tak chca i kartke z zyczeniami :-) i rajstopy :-) Ale to dzis wieczor kupie :-)
 
reklama
Co do powrotu do pracy to u mnie akurat dobrze, od roku mam umowę na czas nieokreślony a po powrocie mimo że praca na dwie zmiany to jest specjalna jedna zmiana dla Matek- Mutterschicht :) ale mimo tego po 12stomiesiecznym macierzyńskim chcielibyśmy 2 dziecko :) takie plany a jak bedzie to się okaże:)
 
Do góry