reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

moja normalnie tez sie ciagle rusza dlatego sie zmartwilam

ja wcinam folik 2/3 on jest na koncowke ciazy i karmienie przynajmniej tak jest napisane na opakowaniu wiec chyba tego sie nie odstawia
 
reklama
Mój to ostatnio nie spi chyba. Czuje jak mu ciasno bo wciąż się poprawia. Normalnie mam wizję w głowie jak to wygląda.


No ja właśnie też biorę coś co przy karmieniu się bierze i dlatego nie odstawie.


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co prawda witamin nie biore ale oprócz magnezu lykam kwas foliowy i go nie kazala odstawiac:-) dzisejsza noc nawet jakos minela delikatnie tylko noga mi zdretwiala ale skurcz w łydke mnie na szczęście nie złapał:-)
 
Ja tez biore witaminy przeznaczone na koncowke ciazy i okres karmienia.. Moj synek wczoraj byl wyjatkowo spokojny (oczywiscie juz sie martwilam i snulam czarne scenariujesze), ale nadrobil w nocy, chociaz zwykle w nocy byl bardzo spokojny :) powiem wam, ze jak narazie nie boje sie porodu (w koncu bedzie co ma byc i nic nie poradze), co jest dziwne bo jestem straszna panikara :D boje sie tylko o maluszka, ale to normalne.. Najchetniej juz bym urodzila, a dzisiaj snilo mi sie ze robili mi cesarke! :D
 
na pewno bedziemy spokojniejsze jak to bedzie kwestia zerkniecia na dziecko czy wszystko ok a nie wsluchiwania sie w brzuch i generalnej niewiedzy na czym sie stoi, cant wait ♡
 
Papercut, podobno dzidziusie sa mniej aktywne zaraz przed urodzeniem wiec moze Twoja Ninka juz sie przygotowuje do wyjścia :-).
Ja witamin nie odstawiam, ja mam troche zaniżone wyniki a poza tym one sa tez na okres karmienia piersią.
Moja Mala w brzuchu tez jest baaardzo ruchliwa, chyba dużo bardziej aktywna niz pierwsza córka. Pewnie da popalić ;-)
 
Ja biorę optima to chyba też jest i na ciążę i karmienie, muszę wyczytać. Niech Ninka chociaż do 1 poczeka [emoji1] musisz byc sierpniowka

[emoji173]
 
reklama
mój maluch też jest spokojny w brzuchu ale ja jeżdże co kilka dni na ktg i zawsze wtedy szaleje, lekarz mówi że okaz zdrowia ;) a potem w domu znów jest spokojny.

Basia77 - ja też maltretuje sutki ale już nawet nie tyle żeby skurcze wywołać co żeby je zahartować przed karmieniem, w poprzedniej ciąży codziennie je hartowałam i wogóle mnie nie bolały przy poczatkach karmienia a macica sobie przy tym ćwiczy i dobrze ;)

u nas upały nieziemskie, ciężko się żyje w taką pogodę ...
 
Do góry