reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

polcia - tak, po 2 tygodniach to już się wszystko goi, szwy się rozpuszcają I już się robi normalnie. ale trzeba przetrwać te 2 tygodnie.

sierpniówka - zdrówka!

Mammyblue - ostatnia chwila na błogie lenistwo :yes:

Mika - ja też mam fronty szafek w kuchni w planach.. jak wrócimy z wakacji.

u nas dziś średnia pogoda, więc dzieci sie w jeziorze nie pokąpały, ale za to ruszyliśmy do lasu I spacerowaliśmy 2 godziny, oczywiście wolno I z przystankami, a atrakcji co niemiara, wszystkie żuczki, pajączki, mrowiska, trawki, motylki, jagody, maliny, poziomki, nawet grzyby znaleźliśmy, a starszy synek dostrzegł zająca.
 
reklama
Nieźle... Ja byłam detka zawsze jak pospacerowalam kilkanaście metrów hehe

Mi odeszły wody stopniowo najpierw około szkalnki mi wyleciało... Potem stopniowo wychodziło przy skurczach i prawidłowo bo dziecko miało poślizg...
Boję się że odejdzie dużo i na raz... Koleżanka mi opowiadała że jej chluslo i za duże ciśnienie było.. Musiała mieć cc bo coś z lozyskiem się odklejalo od tego.

Najbardziej boję się scenariusza że namecze się do 9 cm rozwarcia i na koniec zrobią mi cesarke... Bo też tak się zdaza..

Ahhh nie da sie przespać porodu? Tak by było najlepiej...
 
No ja duzo slyszalam wypadkow ze kobieta do 5cm a nawet 7cm rozwarcia nie wiedziala ze juz rodzi;p

Odebralam GBS i niewyhodowano:p takze moge w przyszlym tygodniu jak skoncze 37tc juz rodzic :) :) ale byloby fajnie:p marzenia hehe ja to nie mam szczescia wiec pewnie nie tak hop siup[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też ostatnio stwierdziłam że dobrze było by urodzić i nic nie wiedzieć :p a co do spania to właśnie się obudziłam i muszę się jakoś dobudzić...głodek daje o sobie coś znać :p
Ciekawe kiedy ja urodze bo do 5 kurcze coraz bliżej :p
 
A ja chyba jednak wolałabym wiedzieć, że rodze bo jak pomyślę, że byłabym sama w domu, mąż w pracy 85 km od domu to nie wiem czy bym sie nie przerazila [emoji1][emoji1]

[emoji173]
 
reklama
Do góry