reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Witam się :-)

u mnie różnie.. ciągle twardnieje mi brzuch i jak dla mnie to zły znak :confused2: no i wczoraj cały dzień i pół nocy z sob/ndz bolał mnie brzuch po bokach, u góry i ogólnie cały :shocked2: dzisiaj na szczęście mi przeszło ale nie wiem co to było.. rozciągająca się macica? Małego czuję więc panikować nie będę.. za tydzień wizyta :tak:

Pogoda do tyłka więc z Michałem siedzimy w domu eh

GORGUSIA oby dzień był lepszy :tak:

CALTHA gratuluje ruchów! :-)

ANNA no to ładnie :szok: najlepiej jakbyś olała dziadów bo szkoda Twoich nerwów..

NIKTKA ah się rozmarzyłam jak tak pisałaś.. my też planujemy kredyt i do 5 lat się wybudować :tak: mam nadzieję, że się uda..

OJAKA najważniejsze, że macie swoje :tak:

SIERPNIOWA ATANA
&&&&&&&&&&&& za wizyty!!


Również miałabym prośbę aby wszelkie przepisy dodawać na wątku Książka kucharska Sierpniówek :) - tam będzie łatwo znaleźć i dużo z nas będzie mogło je wykorzystać :tak: na ogólnym one się stracą..
 
reklama
Anna haha naglowek pierwsza klasa !!!
Nie wiem jaka masz pogode ,ale proponuje Ci wyjsc na spacerek i odetchnac troszke ,ochlonac :-*

Atana ,Sierpniowa trzymam kciuki za wizyty !!!! I czekam na relacje :-)
 
właśnie się dowiedziałam, że jedna z moderatorek na BB w nocy przegrała walkę z nowotworem :-(
osierociła dwie córki.. 4 i 2 latka.. wierzyć się nie chce :-(

Siedzę i ryczę.. człowiek wynajduje sobie czasami durne problemy a gdzieś obok toczy się taka tragedia..

[']
 
To musiała być bardzo młoda osoba. .. wiadomo co to był za nowotwór. .?

Właśnie dlatego ja Wszystkich męczę o wizyty u lekarzy itp. i się ze mnie śmieją...że przesadzam...
Mój tata w dużej części odszedł przez zaniedbania, w dużej części jego zaniedbania uważam. Czasami jak się wkurzam to rzucam jego przykład, ale to nic nie daje...

Bardzo współczuję rodzinie :(
 
Zawsze bardziej boli gdy odchodzi ktoś, kto nie powinien, kto powinien mieć jeszcze dużo czasu, ktoś potrzebny swoim bliskim.
Nie da się tego zrozumieć i racjonalnie wytłumaczyć. Kondolencje dla rodziny
 
Miała duży guz w miednicy i ogólnie przerzuty na cały organizm.. ostatnie tygodnie leżała w domu bez sił przykuta do łóżka.. ale wszyscy mięliśmy nadzieję, że wyjdzie z tego.. miała wolę życia.. miała dzieci..

Ja niestety znam temat.. mój tata zmarł na białaczkę i nowotwór to jest ogromna tragedia..
 
Anna - współczuję sąsiadów , ja bym się nie dała ! co z tego że wynajmujesz ? przecież płacisz za to , jeśli mogłaś kiedyś korzystać z piwnicy to dlaczego masz teraz odpuszczać ?

Ja na szczęście mam ok sąsiadów i swoją piwnicę i nikt mi się nie w…a co ja tam trzymam .

Nikitka - ja też wychowałam się w domu , od 4 lat mieszkam w bloku , pierwsze dwa lata to był koszmar , teraz mogę powiedzieć że się przyzwyczaiłam choć chyba nigdy nie przestanie mi przeszkadzać odgłos sikającego sąsiada z piętra wyżej :-p

Gorgusia - dasz radę ! , ja po Warszawie tylko raz jechałam , i trzeba przyznać , nie jest to łatwe :)

Sierpniowa ,Atana - &&& za wizyty , ja dziś na 17.30 połówkowe :)

Natkusia- :no: nigdy nie zrozumiem dlaczego dzieją się takie rzeczy :-(
 
Niestety nowotwory to bestie.Moja mama walczy dzielnie po wycieciu piersi i oczyszczeniu macicy ,wogole planoje aby wyciaic ja calkiem.
Naszczescieu niej obylo sie bez hemi ale miala kilku miesieczne naswietlanie radioterapijne.

Wspolczucia dla rodziny....
 
Alez dramatyczna wiadomość... Takie rzeczy nie powinny sie dziać. :((((((((((
Słów brakuje.

Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze!

Anna - szkoda nerwów. Jesli piwnica jest, zgodnie z podziałem, ich, a oni tak bezinteresownie nieuprzejmi to ich olej.
 
reklama
Ja już chora pełną gębą. Wszystkie domowe mikstury i mazidła poszły w ruch. Jak będę bardziej kontaktowa napiszę coś więcej. Pozdrawiam


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Do góry