reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Beetka - osłonowo brałam Lacibios femina, akurat w trakcie brania antybiotykow bralam globulki, wiec dowcipnie nie musialam nic..... a lacibios dziala i na uklad pokarmowy i plciowy
 
reklama
Już po wizycie :-)
Wszystko w porządku, maluch rośnie, ma już całe 12 cm no i na 60% dziewuszka :-) Zdjęcie wrzucę na wizytowy :-)


A co do pralki. To ja też muszę kupić nową bo stara się już sypie. Zainteresowały mnie dla modele: Samsung ecobubble i LG, tam jest w cholerę modeli. I ceny całkiem przyzwoite, my mamy małą łazienkę to i pralkę musimy mieć z tych węższych to ceny się kształtują w granicach 1200-1400 zł.

Sąsiedzi to temat rzeka :-) Ja od zawsze mieszkałam w bloku to się nasłuchałam, pal diabli jak mieli rację bo było głośno, ale krew mnie zalewała jak przychodzi pajac jeden z drugim o 23 powiedzmy i się rzuca, że głośno a u mnie przy stole 4 osoby :-) Kazałam się im puknąć w głowę i nie zawracać mi dupki na lewo :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja też już po wizycie. Wszystko w idealnym porządku więc żadnych badań nie mam jedynie konsultacja z endokrynologiem.
Co do sąsiadów to niestety zawsze się znajdzie jakiś wredny, któremu wszystko przeszkadza. Dlatego nam marzy się ten domek. No ale cóż jakoś trzeba sobie radzić.
My pralke mamy Indesita nie pamiętam jaki model dokładnie ale jestem zadowolona.
Gorgusia dzięki za przepisy - na pewno skorzystam.
 
Hej kobietki! Ja po ciężkim tyg i dniu na zakupach odpoczywam na kanapie. Nie wiem czy to przez to chodzenie dziś ale strasznie brzuch mnie ciągnie a momentami jakbym skurcze miała. Mam nadzieje że przejdzie.
W końcu widać u mnie ciążowy brzuszek. Wyskoczył z dnia na dzień ;)

Doczytałam trochę wstecz więc edytuje. Straszna tragedia z tą kobietą Natkusia. Czemu Bóg zabiera nie te osoby które powinien. Choroba nowotworowa powinna być karą dla zwyrodnialcow a nie zabierać młode osoby, matki czy ojców. Zawsze sobie tłumacze że Bóg miał w tym swój plan ale niby kurde jaki w takim przypadku... Kondolencje dla rodziny [*]
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za podpowiedzi.
Skłaniam się ku Samsungowi, jutro jeszcze jeden sklep i na coś się zdecyduję.

W ogrodzie jedną rabatę obrobiłam, zostały jeszcze trzy. Plecy mi zaprotestowały na tę robotę.

Dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Jezu ale los jest niesprawiedliwy!! Strasznie mi zal dziewczyny i jej coreczek!!:-( Brak słów! Kazda z nas pewnie zna takie przypadki. Ja znam przynajmniej 2 moja kolezanka z technikum zostawila coreczke! I znajoma z widzenia dziewczyna 2 córki. Jedna tez rak, droga serce...ehh a czlowiek narzeka na głupoty...Mnie doluja takie sprawy strasznie! Zdrowka dziewczyny wam życzę!
Chcialam napisać ze pozarlam kebaba dzis i naleśniki i ze pojawily mi sie rozstepy świeże na brzuchu juz pewnie za szybko tyje! Ale coz to tam za pier****y teraz mi się wydają!:tak:
 
ja mam nowa pralkę indesit na 6 kg bez zbędnej elektroniki... Jest dobra.

Dziś jadę na chwile do pracy i jakieś lęki mnie dopadają.
 
Witajcie ,
Wczoraj padlam po 21 ,nawet nie doczekalam az moj M.wroci z pracy :-/
Kalafiorowa wyszla mi super !!!zjadlam az dwa talerze :-)

Teraz z rana ogarnął mnie jakis len ,nic mi sie nie chce i az sie boje reszty tego dnia i chyba go przelezakuje :-(

Asiolku nie martw sie :-* mnie dzis popoludniu tez czeka rozmowa z szefowa bo coś mi mieszaja z wyplata i znowu podniesie mi sie cisnienie :-/

Milego poranka !
 
Cześć dziewczyny,
czy Wam też wydaje się, że napisy na stronie i forum są jakby wyblakłe? :eek: Sprawdzałam na innych stronach i jest ok....

U mnie dzisiaj ciemno i ponuro, pogoda odpowiednia do spania. Siedzę w pracy i się zamulam. Jutro mój mąż wyjeżdża i do końca tygodnia go nie będzie, łapie mnie smuteczek:-( Maluszek chyba też śpi, bo od wczorajszego wieczora nie daje o sobie znać. Eeeh niech ten dzień szybko zleci
 
reklama
Hej
Ja jeszcze w łóżku, ale maluch w brzuchu już nie śpi :)
Przykre bardzo to z tą dziewczyną, bardzo mi szkoda tych dzieci :(
Moja kolażanka z pracy zginęła w wypadku, zostawiając 2-letnią córkę. Niestety takich przypadków jest wiele :(
My dziś idziemy do sąsiadki na plotki.
Aż do jutra wieczora jestem sama bez męża :/

Miłego dnia!
 
Do góry