reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Carine - no właśnie chodzi o wagę , wcześniej nie zdawałam sobie sprawy że wit mogą wpływać aż tak na wagę , dopiero w szpitalu się dowiedziałam że nie potrzebnie ich tyle jadłam . Maja ważyła prawie 4800
 
reklama
ooo matko to bardzo dużo :shocked2: a miałaś robiona cesarkę?? ja swojego synka rodziłam naturalnie bo lekarze wyliczyli mi przed porodem wage na 3300, aż o caly kg sie pomylili :D to chyba lepiej całkiem nie zrezygnować ale faktycznie ograniczyć....
 
Carine - na szczęście tak , nie wiem jak by to się skończyło gdybym zaczęła rodzić sn , a usg mi wyliczyło coś ponad 4 kilo ale niewiele . 4330 to też dużo , pewnie nie łatwo było urodzić .Ale czy całkowicie zrezygnować jest dobrze ? nie wiem co lepsze
 
Oj kochane normalnie się przeraziłam ile muszę nadrobić:szok: ale dam radę.
Najpierw chcę Wam podziękować za Wsparcie i słowa otuchy - już mi lepiej i jestem o wiele spokojniejsza, A wczoraj zapomniałam Wan napisać, że moja ginka zapisała mi duphaston ze względu na bóle brzucha jakie miałam od kilku dni. Mam brać przez 5 dni i jeśli przejdzie mam odstawić.
Kahaka ja też muszę zakupić spodnie ciążowe:tak: ale jak ostatnio byłam we Wrocławiu na Grunwaldzkim Pasażu to nic nie znalazłam a u mnie w sklepie dziecięco ciążowym kosztują 140 zł:szok:
Gawit oj narobiłaś mi smaka tym arbuzem:cool2: sama ostatnio szukałam ale jak zobaczyłam cenę to się troszkę przeraziłam bo wychodziło, że 7 zl/kg a musiałabym kupić całego. Sama nie dałabym rady zjeść bo mój P nie przepada zresztą mała też:-)
Madison mój niestety po ciąży wygląda jak zebra do 7 miesiąca nie miałam nic a potem jednego dnia wyskoczyła masa aż się zdziwiłam, że tak może być:tak:
Cwikla co do teściowej to ja też mam z tych niereformowalnych ale na szczęście nie mieszkamy razem bo chyba bym zamordowała:-D
Gorgusia tylko pozazdrościć obyś jak najdłużej tak świetnie się czuła
Amelia oby już tak zostało i by ten katar minął jak najszybciej

Wybaczcie ale dalej już nie pamiętam dokładnie co której ale tak ogólnie:
co do włosów miałam z tym problem na szczęście przestały wypadać w poprzedniej ciąży też tak miałam
- co do smaków też tak mam że nie wiem co bym zjadła choć wiem że coś na pewno:tak:
- a co do ruchów to nie jestem dokładnie jeszcze pewna na 100% ale wydaje mi się że czuję ale zawsze mniej więcej o jednej porze dnia
- witamin nie biorę jedynie folik bo wyniki mam idealne i lekarka powiedziała że na razie nie trzeba
- zazdroszczę wam dziewczyny kupna/posiadania domku my mamy mieszkanko choć myśleliśmy o budowie niestety teraz musimy plany odłożyć może za kilka lat
No i oczywiście witam nowe koleżanki i gratuluję udanych wizyt
Na razie znikam bo mój P próbuje dobrać się do kompa może uda m i się zajrzeć wieczorkiem
 
U mnie dzień basenowy minal -wczoraj przelezalam caly dzień na lezaku a dzis odwazylam sie przeplynac troszke i fajnie sie z tym czuje :-)
Co do witamin to ja biore codziennie jedna tabletke ,na opakowaniu pisza ze dwie ,ale ja mam dobre wyniki i podobno jedna starczy .
Mam tylko pytanie czy was tez w 13 tygodniu tak ciagnelo na dole brzucha czy tz ze macica rosnie bo troszke sie boje chodz czytalam ze to normalne ...jednak z pierwszej ciazy tego nie pamietam bo wtedy z kazdym bolem jechalam do kliniki i slyszalam ze wszystko jest ok - taka pankara ze mnie :-/
 
Amelia lepiej chyba ograniczyc niz calkiem zrezygnowac, przynajmiej ja tak uwazam... Poród ogólnie nie był trudny, nawet nie czułam ,że takie duże dziecko rodze.... Ale miałam komplikacje po porodzie, krwotok i robione łyżeczkowanie. Nie wiem czy to z tego powodu czy jakiegoś innego:blink:

ewaelinka ale ci dobrze:-) takie ciągnięcia są normalne. co prawda teraz tak nie mam ale w I ciąży owszem i znajoma też takie ciągnięcia czasem ma i lekarz powiedzial ,że to normalny objaw;-) ja też jestem panikara i też bym z byle czym jechała na oddział:-p
 
Zazdroszcze tego pobytu na basanie, ja tez z checia bym poszla ale jednak boje sie infekcje jakas zlapac. Moze jestem przewrazliwiona ale to chyba przez lata staran o malenstwo.
 
Ewelinka super brzuszek i swietnie ze sobie wypoczywasz w takim miejscu:-) brzuch mnie pobolewal o poczatku jak na @ teraz coraz słabiej i rzadziej. Od przed wczoraj nie wzielam żadnej nospy a tak to bralam wczesniej 3-4 czasem. Potem 2-1 ale te bóle jak się jeszcze zdażają sa takie b. Ciagnace wlasnie. Po nospie i lezeniu przechodza.
lilithświetnie ze wybraliscie domek. Gratuluje! Ja uwielbian remonty, zmiany i zazdoszcze urządzania! My narazie delikatny lifting mamy zamiar zrobic w naszym duzym pokoju i potem kacik dla maluszka. Alek ma swoj pokoj. I jeszcze mamy kuchnię, którą jesli nic nie wymyslimy ze zmianą mieszkania, to bedziemy przenosic do pokoju duzego zeby w kuchni zrobic 2 pokoik dla dziecka. Niestety raczej innej opcji nie mamy a nie stac nas na jeszcze wiekszy kredyt hipoteczny. Mieszkania w Wawie sa strasznie drogie! Moze kiedys sie wyniesiemy pod miasto ale narazie lubie mieszkac na mokotowie i miec wszedzie blisko.:tak: Jesli macie kuchnie polaczone z pokojem to powiedzcie czy to jest jakos bardzo niewygodne?
Domi niezla ta koleżanka! Nie wiem czy to taki wilczy apetyt niektórzy mają czy sobie poprostu za bardzo folguja tlumaczac ze w ciazy i dzidzius potrzebuje?! Ja w pierwszej ciazy przytylam 15kg. Mam nadzieje ze w tej duzo wiecej nie przytyje bo brzuch to juz mam duzo wiekszy ale te miesnie tak juz rozciagniete mialam ze szybko mi wywalilo bamberek:zawstydzona/y::sorry2:
 
ja nie wiem jak to jest z tymi witaminami. ja bralam z Wiki do samego końca, a urodziła się z wagą 3kg. Moim zdaniem to nie sprawka witamin, jak dużo waży dziecko, ale mogę się mylić, bo się nie znam
moja koleżanka w ciązy z bliźniaczkami brala witaminy co 2 dzien wlasnie.... ja zamierzam tak tez zrobic po kolejnej morfologi. Jak wyniki będą prawidlowe, nie widzę powodu, by łykać je codziennie
lilith - gratulacje domku.
 
reklama
Ja zwarjuje! Bylam niedawno w toalecie i znowu mam bezowe plamienie!:-( dół co tydzień cos sie pojawia srednio ale ostatnio mialam chyba mniej! Wizytę mam w piatek! Nie wiem co robic czy czekac...dobrze ze ta luteine sobie dzis zalatwilam. Nic mnie nie boli! Dlaczego mam ciagle te plamienia?! Cwikla ty tez masz teraz? Kiedy bylas u gina i kiedy idziesz?
A juz sie cieszylam ze jest lepiej i po usg ok a tu znowu stes!
 
Do góry