reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
natkusia - w takim razie odpoczywaj kochana. Ale we wtorek z ginem porozmawiaj, lepiej wcześniej zareagować, niz za poźno :)
 
Natkusia a nie możesz w pn rano do szpitala sie zgłosić?ją tam popieram dziewczyny,że to będą 2,3 dni,żeby cię wyregulowac.
 
Natkusia - nie strasz mnie, bo u mnie ostatnio identycznie.... mam straszne zawroty głowy, nawet jak siedzę, robi się się bardzo słabo i mam do etgo ataki duszności - po prostu nie mogę oddychać... w związku z tym staram się siedzieć w domu, bo ostatnio mnie na mieście złapało a ponieważ nie moglam się nigdzie położyc, usiadłam na schodach pod sklepem, jak jakaś lumpiara ;)) ciśnienie zawsze mam niskie.... ciekawe, co moj gin mi powie na to, wizyta w srode 5.02.
A Ty kochana trzymaj się!!!!
cwikla - super, kość nosowa na miejscu ;)))
kobietko - fakt, są zdjecia, jakoś to przegapiłam :-)
 
Naktusia - trzymaj się dzielnie... co za paskudne dolegliwości Ci się przyplątały. Dbaj o siebie koniecznie!!!!
 
cwikla - wspaniałe wiadomości! gratuluję udanej wizyty!

Ja serduszko słyszałam na ostatnim USG, był to wtedy 8 tydzień :tak:

A powiedzcie mi czy uważacie zakup detetora za dobrą inwestycję? Czy wystarczą same wizyty u lekarza i nie warto się w to bawić. Tak się zastanawiam nad zakupem bo jestem straszną panikarą i czekanie od wizyty do wizyty to dla mnie jakaś katorga..
Od którego tyg detektor wykrywa tętno maleństwa i jeśli już to na jaki najlepiej się zdecydować?
 
Natkusia - kochana w poniedziałek jedź sobie do szpitala , poobserwują Cię i dostosują leki odpowiednie też myślę ,że góra to 2-3 dni i puszczą Cię.Dużo zdrówka;)
Martuskaa - widzę też masz podobne zjawiska , mnie jak miałam jeszcze przed ciążą za wysoki puls lekarz skierował do kardiologa , byłam u dwóch kardiologów bo jeden mi przepisał lek , który wywołuje poronienia i przedwczesne porody , poszłam to skonsultować z innym kardiologiem i prywatny gin podał mi nazwę najbezpieczniejszego leku i ten drugi kardiolog powiedział ,że z moją tarczycą , wadą klatki piersiowej ( bo ma lekko wklęsłą ) i tym ,że nie dawno psychotropy odstawiłam mój puls szaleje od czasu do czasu i ,że lek jeszcze pogłębi problem , no i nie biorę nic ,a jakby było jeszcze coś nie halo to mam się zgłosić do kardiologa po Isoptin to najbezpieczniejszy lek i w drugim trymestrze można brać go,ale odpukać puls mi się ustabilizował , druga sprawa jak mi mierzyli to szłam przez całe miasto i byłam zmachana ,a nie dali mi odpocząć bo szybko szybko ;/
W sumie poszłam do kardiologa z Łodzi najpierw chwalili go bardzo ,a potem do starszego lekarza ,który mnie leczył jak mała byłam jeszcze, i połowę mojej rodziny , moja babcia się z nim dobrze zna bo to jego pacjentka od x lat i się nawet kiedyś o mnie pytał ;) jak wychodziłam z gabinetu to powiedział ,że jakbym kiedyś musiała leżeć na ocp to on tam zagląda i mnie odwiedzi , mam chyba gdzieś numer do niego jakby co ;)
 
Natkusia trzymaj sie! Oby jak najszybciej sie wszystko uspokoiło! W szpitalu bedziesz pod wieksza kontrola i wyrownaliby ci niedobory szybciej.
Cwikla bierz leki i odpoczywaj duzo! Zdrowka!
Mnie od wczoraj glowa boli. Jak sie podnosze to az mi niedobrze i tez jakas oslabiona jestem...:baffled:
 
kobietko - tylko, ja nie mam żadnych problemów kardiologicznych, więc nie wiem skąd te dolegliwości... raczej nie spowodowane sercem.. gdzies wyczytałam że w 14 tyg. dziecko moze zaczynać uciskać pprzeponę, dlatego wlasnie mogą pojawic się dusznosci i klopoty z odychaniem, czyli u mnie by sie zgadzało, ale czy to od tego, nie mam pojęcia
pewnie to, że mam male cisnienie tez nie pomaga mi, momentalnie jak leci mi cisnienie, robi sie sie słabo i mam zawroty. no nic, w srode mam zamiar się dowiedziec co i jak.,,. moze morfologie sobie zrobie na wszelki wypadek???
 
reklama
martuskaa - a robiłaś już morfologię wcześniej?
Jak ciśnienie szwankuje to też może od serducha być moja kuzynka troje dzieci urodziła i było ok ,a teraz choruje na serce ,a ma 29 lat dopiero , u nas babcia ma wieńcówkę i jak coś odbiega od normy to się kontrolujemy ,a choroby serca mogą się ujawniać w każdej chwili ,ale zobaczysz co Ci lekarz powie może coś doradzi.
 
Do góry