reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Sierpniowa właśnie też to zauważyłam :)

Jeju dziewczyny, jak mi się dziś dłuży... Mój mąż wraca dopiero rano, a my z Agatką same.
 
JoannaUK dzięki za info. Ja raczej już nie mam złudzeń bo widziałam nieruchome dziecko o wymiarze 3 cm a powinno mieć juz 5. Owszem póki co czekam na poronienie a jak się nie wydarzy to we wtorek ponownie idę do lekarza po skierowanie do szpitala. Od kilku dni mnie bardzo boli w krzyżu a dziś i brzuch bolał na okres. Na razie nie mam plamień oprócz jednego incydentu przedwczoraj wieczorem. Póki co czekam...
 
Aza - to czekanie jest najgorsze.... znam ten ból.... czekałam 10 dni aż się zaczęło.... potem jeden wielki ból i rozpacz....
ale może jest jeszcze iskierka nadziei?????? tak bym chciała, żeby to była zwykła pomyłka....

a mi znowu niedobrze, mdli mnie po budyniu..... nie podoba mi się ten 14 tydzień
Sierpniowa - ja słyszałam po raz pierwszy serduszko na wizycie w 9 czy 10 tygodniu... potem na genetycznych 2 razy mi włączył....:-)
 
Asiołek - o taaak , ja mam ciążowy paraliż decyzyjny :) i ogólne najprościej mówiąc problemy z myśleniem czasem ;-)

Sierpniowa - ja też na ostatnim usg słyszałam serduch :)
 
heeej sierpnióweczkio
ojj dawno na tym ogólnym wątku nie pisałam :-( ale podczytuję ile się da.. moja ala ząbkuje więc ciężko teraz.. mi się caly czas chce spać więc z mężem zmieniamy się ile się da ;-) strasznie boję się iść na genetyczne po tych informacjach które pisałyście :-( i jakoś ogólnie doła załapałam.. wizyte mam 10.02 i już przebieram nóżkami :-) mam straszne bóle brzucha :-(
ale ogólnie jestem przeszczęśliwa że kolejna niunia mała w drodze do nas jest :-)

o boshe myślałam że to tylko ja mam tak ciężko teraz z myśleniem.. normalnie jakbym 4 lata miała czasami się zachowuje :szok: najprostsze rzeczy nagle są takie ciężkie :szok::-D

buziaki laseczki i miłego wieczorka! :-)
 
reklama
Caroline zastanawialam sie gdzie sie podziewasz. Ty chyba masz małego brzdaca tak jak ja? Jest ci ciężko? Ja powoli nie daje rady z moim. Zakupy z nim albo noszenie po schodach wykanczają. Może też z tego powodu łapie jakąś depresję :/

Cwikla ciesze się że wszystko jest w porządku ;)

Dużo piszecie o sluzach, ja z kolei mam bardzo obfity ale przezroczysty. Nieraz takie długie jakby gile są. To normalne? Bo nie pamiętam żebym z synkiem takie coś miała.
 
Do góry