reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kaci śpi. Antek cycuje. On tak słodko mruczy jak je. Co łyk to takie mrukniecie <3
Antek od 7 do 12 nie spał i cycolił co chwila. Czyżby kolelejny kryzys w 6 tygodniu?

Dziś zaliczylismy spacer na lody i plac zabaw z Kacim i Antkiem.

Madison- nieładnie,ale ciut Ci zazdroszczę tej pomocy... U mnie niby wszyscy blisko- moi rodzice,mama o siostra m,moja siostra a pomocy 0. Ale w sumie chyba już przywykłam.
Zainspirowałaś mnie i jutro całą rodzina jedziemy do zoo :-) to może ostatni ładny weekend,więc trzeba to wykorzystać.
 
reklama
Dziękuję za życzenia :)

LILITH, Gwiazdeczka jeszcze nie urodziła, jest juz po terminie i już nieźle sfrustrowana i zmęczona. Dopiero w środę chyba mają jej wywoływać.
 
Dziewczyny podpowiedzie mi co robic, moj maly od 3 dni ciagle wisi na cycku, co chwile sie domaga, czy on sie nie najada moim pokarmem? Sciagnelam dzis mleko do buteleczki i zauwazylam ze warsta tluszczu to cieniutka kreseczka a reszta to ta woda. Juz niewiem co robic czy wysylac m po mm zeby go troszke dokarmic? Ja od dzis staram sie jesc duzo.
 
Moja mala jestttt dzis marudna jak stary lac!!!!!!!

Padam ,wlasnie zasnela mi na rekach i wole sie nie ruszac:-/

M. Juz jest fit i wlasnie robi kolacje -zapachy takie ze az mnie skreca ....
 
Dzis ma 14 dni. Ja wlasnie caly czas sobie powtarzam ze uda mi sie, ze do tej pory jadl i bylo dobrze. Ale jakos sie boje sie ze sie nie najada :/ ciagle placze, ciagle cycek, siedzi 40 min na cycu a za godzine znowu sie domaga i znowu 40 min karmienia :/
 
Bo to małe dziecko jest :-) widać ma taką potrzebe i trzeba mu ja zaspokoić. A karmienie siedzi w głowie. Dając mm gdy masz pokarm kopiesz pod sobą dołek więc niech m w czymś pomoże w domu i nie idzie po mm a Ty karm :-)
 
reklama
A ja się dzisiaj wkurw**** pisze do was z zsamochodu w polu. Wyszłam na spacer z Inką,a chłopaki zrobili taki sajgon,że tylko dałam Jasiowi irenę na ręce i pojechałam.powiedziałam,że do domu nie wrócę poko nie będzie lsnic,choćby to miało być za 3 dni. Sobie że mnie kuchtę zrobili....a ja sie nie dam. To teraz czekam. Do ludzi nie wyjdę,bo mam na sobie strój typowo domowy i laczki ;-) bez komentarza dosłownie.
 
Do góry