reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Marlenkus, zakładam spodnie i bluzkę, bo sukienki odpowiedniej nie znalazłam u mnie w mieście.

Ewaelinka, ja podaję wit K+D wyciskaną z kapsułek.
 
reklama
Kahaka wszystkiego najlepszego kochana!
Anna Ja w tym roku tez 29, wiec jest nas wiecej.
Oszqurde powodzenia, nacieszaj sie brzuchem Bo juz niedlugo :-)
Madison gratulacje dla coreczki, dzieci Zawsze nas zaskakuja. Co do zostawiania maluchow to sie zgadzam, sama z Jud przechodzilam meki, ona sama siadala majac 3m, cala reszta poleciala rownie szybko, Bo chodzila majac 7m! Ludzie sie Za glowy lapali Bo jeszcze taka malenka byla :-)
Dzis wstalismy Wczesniej, po 8. Dostalismy na wstepie po sniadaniu az 7 usmiechow, to rekord, dotychczas bylo z laska max 3.
Z Tesciowka jakos przezylam ta pierwsza noc, narobilam sie a teraz jeszcze rozgardiasz mam I zas posprzatac.
Mlody juz zasypia w wyrku, Ja kawa, niedlugo prasowanie.
Co do brzuszka, to odpukac u nas super poki Co. Kupa Co dwa dni ale specjalnie sie nie sili by zrobic, boli nie ma za dnia czy w nocy, bakow malo o dziwo I nie wymiotuje Tak mocno. Dzis w nocy to moze ze 4 razy kaszlal od wody Co sie ulewala.

Kahaka Co u Gwiazdeczki?? Urodzila juz?
 
No to Kornelia ma za sobą kolejny niechlubny rekord :-( od 18 do 4.30 spała może łącznie godzinę i to były takie 10-cio minutowe drzemki a tak się darła , kopała, rzucała. Mam dość , serdecznie dość!

Ewaelinka do mnie przychodziła niania, ale , że przychodziła do starszej tak jak Martynka wróciła do przedszkola to niania już nie przychodzi ale poważnie zastanawiam się nad zatrudnieniem jakiejś niani na noce :szok: bo długo tak nie pociągnę, dobrze, że choć czasem mama przyjdzie to ja wtedy idę spać
 
EWAELINKA - mamy nianie od maja chyba. Do synka, dwulatka. Zal mi by go było gdyby był skazany na mnie, bo przy dwójce nie ma dla niego czasu, takiego 'quality time'. Pomijam, ze poprostu nie dałabym rady.
Niania jest 8h u nas, 6h z tego spędzają na dworze, niezależnie od pogody. Po godzinie 16.00 synka przejmuje moja mama i jest do powrotu mojego M. czyli do ok 19.00.
Od jakis 2 tygodni moja mama przychodzi wczesniej i zabiera dziewczyny na 2-3h spacer, a ja wtedy śpię albo robię co mi tam zalega. Wczeniej nie chciałam pomocy do dziewczyn, bo chciałam sama z nimi byc i sie ich uczuć i wyczuć itd.

Takze pomocy mam po pachy. Bo jeszcze dwa razy w tygodniu pani co dom ogarnia.

Odważna decyzje podjęliscie z tym zabiegiem. Zawsze robi na mnie duze wrażenie jak ktos tak wie czego chce na 100%, szczególnie w tak poważnych tematach. Szybkiego powrotu do formy dla Twojego mężczyzn.

GAWIT - o raju, bidulko kochana. Ja bym płakała pewnie z bezradności i rzucala mięsem po całym domu. Zle znoszę pozbawienie snu.
Masz jakis pomysł co jej dolega? Klasyczne kolki? Czy pokarm wraca? Bo my czasami mamy 1-3h wyjęte w nocy bo Natali wlasnie pokarm wraca i ona sie strasznie z tym meczy.
Pewnej wypróbowalas juz wszystko. Z Toba tez nie spi spójnej?
Na nasze problemy to wspólne spanie pomaga i położenie małej na dużej poduszce tak zeby leżała pod dużym katem. Mało to zdrowe ortopedycznie, ale co zrobic. To samo miałam z synkiem.
 
reklama
Ania a co jest na fejsie ????bo ja z tych nie majacych :-/

Madison to dobrze mi switalo ,ze masz duza pomoc -super !!!nic tylko pozazdroscic -szczegolnie w takie dni jak dzis jak nie wiem gdzie sobie rece wsadzic :-/

Po nastepnej butli ide na spacer :-)
 
Do góry