reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam. My ciągle walczymy z żółtaczką. Dziś byłyśmy znów zrobić bilirubinę i od ostatniego badania(dwa tygodnie) spadła tylko 8%. Od dziś włączamy leki,we wtorek kontrola. Mam nadzieję,że zejdzie,bo jeśli nie,to będzie nas czekała wycieczka do gastrologa dziecięcego. Mam dość.
Żeby tego było mało właśnie dowiedzieliśmy się,że kuzynka męża ma stwardnienie rozsiane. Dziewczyna 22 lata. Masakra. Dziś wuja się dowiedział, przyjechał i płakał jak dziecko. Wcale się nie dziwie,bo żal. Mam tylko nadzieję,że może to pomyłka.
 
reklama
Jezuuuuu co za dzień. młoda prawie w ogóle nie spała i nadal jęczy w łóżeczku :-( nic jej nie interesowało tylko moje ręce (a no i w samochodzie pospała) eh normalnie mam nadzieję, że ten dzień odeśpi w nocy bo jak nie to chyba wyskoczę przez balkon ;-)
 
Ech moja zjadła i sobie stęka.... A ja czuwam bo jak tak stęka to potrafi lekko ulac od tego napinania...

weekend też mam samotny... Mąż znów ma wesele.

Spać... Chce spać
 
Hej
U nas całkiem nieźle. W czwartek miałyśmy szczepienie. Darła się oczywiście, ale smoczek załagodził sprawę. W domu po południu płakała, więc dałam czopek p.bólowy. szczepiłam 6w1 i na rota.
Waży Ewunia 4300 :)

Dzisiaj kończę 29 lat :O więc stawiam ciasto i kawkę ;)

Szukam już powoli ubranka na chrzest dla Ewy. Dla siebie już mam.

Współczuję Wam tych problemów wszelkich.
 
Moje dzidziusie malutenkie jadły co 3h, wiec od 6 znowu ciągną butle.
Kurcze, przecież do tej pory było co 5-6h w nocy. Co zrobic, widomo kto tu rządzi.
To i tak była najlepsza noc od 3dni. Ostro dały mi w kość noce bez M. Do tego panny sie jakos liniowo zgraly wczoraj w dzien i spaly na zmianę, wiec w sumie prawie cały czas, ktora nie spała. Poznałam frustrująca stronę posiadania blizniat.

Z dobrych wiesci to wczoraj był ostatni zastrzyk z erytropoetyny! Kamila ma hemoglobine 10! Start był z 8.4. Dalej leczymy sie zelazem i wit. krwiotworczymi. Koniec wypraw trzy razy w tygodniu do szpitala. Ufff. Choć troche zal było sie z nimi rozstawać.

To ma byc piękny pogodowo weekend, trzeba sie nacieszyć na zapas :)

EWAELINKA - dziękuje :)
Urodziłam sie z uśmiechem na ustach, dosłownie, na co wskazuje listy mamy do taty ze szpitala, które wciaz mam ;)
Całe zycie słyszę, ze sie uśmiecham ciagle. W liceum miałam przez to kłopoty, bo co to za cieszenie japy, na pewno to jakaś arogancja i brak szacunku ;)
A poza tym kocham zycie, to i moja natura i wybor, czas tak szybko leci, warto żyć tu i teraz i juz teraz byc szczęśliwym :)
Polskiego marudzenia nie lubię bardzo. Co nie znaczy, ze uważam, ze nie mozna marudzic, bywać nieszczęśliwym, niezadowolonym, wkurzonym itd. Ale niech to ma sens i podstawy.
 
No i zapomnialam sie pochwalić.

Kamila, tzw. bliźniak nr 2 (druga do wyjścia i przez to druga urodzona), ten słabszy na poczatku, bo miała wspomaganie oddechu, od kilku dni świadomie obraca sie z brzucha na plecy. Troche jej to zajmuje, ale kilka wygibasow prawa ręka i noga i juz. Myslalam, ze to przypadkowe 'upadki' na boczek, ale wczoraj lekarka badając mała do wypisu zauważyła co robi i pokazała mi, ze to kontrolowane manewry ;)

Mój synek to pobił rekord w obrocie z pleców na brzuch - 3 miesiące i 1 tydzien. Lekarka nie chciała uwierzyć, dobrze, ze nagraliśmy filmik :)

To wszystko przypomina by nigdy nie zostawiać maluchów bez asekuracją na jakis wysokościach, bo sie jeszcze nie ruszają.
 
reklama
Witam sie porannie :-)
Dzis ta noc byla taka o :-/
Nie tyle ze mala sie budzila -tylko moj m. Stekal i stekal ze go boli :-/ zasnal biedak ok 3 -zal mi go ,ale stwierdzam co on by zrobil po porodzie ? :-/
Mala dzis odkladalam do lozeczka w nocy ...praktycznie pierwszy raz od pechowego zaksztuszenia i korzystalam wylegujac sie na brzuchu :-)
teraz planuje w jakis sposob umyc glowe -moje wlosy przypominaja juz siano :-(
Mam nadzieje ze sie uda

Madison jak ten czas leci !!!! Twoja malenka juz sie obraca -to takie piekne momenty -jeszcze troche i bedziemy wymieniac doswiadczenia w sprawie papinek ,zupek ,a pozniej chwalic ktore to malenstwo juz pelza albo raczkuje :-) :-)
Madison nie wiem czy dobrze pamietam ,ale to chyba Ty masz nianie "pomoc domowa"
Korzystasz dalej z jej uslug?? (Chyba ze pomylilam osoby)

Kahaka ja wizyte mam dopiero 16-go ,ale szczerze boje sie jej -moj Oliver po szczepieniach byl strasznie marudny i az sie trzese na mysl "24h na rekach"

A takie pytanie czy w pl tez podajecir witaminke D???
Bo ja rozpuszczam codziennie na lyzeczce robi sie taka biala papka i lyzeczka do buzi -na szczescie mala sie nie sprzeciwia :-)

Ok mala spi lece na dymka i cos z ta glowa zrobic ;-)
 
Do góry