reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ok po zjedzeniu śliwek żadnej reakcji. Suuuper. Dobrze ze jeszcze mi knedli na jutro zostało.
Ja też jem wszystko u tak Mexi wprowadzam po jednym produkcie żeby w razie czego od razu to wyeliminować z diety.
Moja mała uśmiecha się od 3 dni i jest tych uśmiechów coraz więcej.
Dobrej nocy i spokojnej
 
reklama
mój tez sie nie usmiecha

czesc dziewczyny, ciezki dzien za mna padam na pyszczek.maly spi, zasnal po butli, z cyca leci jak z kranu a ten sie przy nim denerwowal i odpychal, skapitulowalam i dalam butle bo ryczal i nie moglam uspokoic...juz myslalam ze brzuszek a tu cwaniakowi jednemu coś nie podpasowalo w maminym mleku...
ide zaraz odciagac bo mi zaraz popekają;-)

czy wasze dzieci tez spia z otwartymi oczami? mój tak od jakichs 2 dni, sie zaczelam zastanawiac czy to aby na pewno normalne...
 
Żyje....co za dzień. Ledwo dziś łaziłam. Ale w sumie dzień na +,bo dwa spacery zaliczone. Chustowanie idzie nam coraz lepiej i dziś dzięki temu kilka spraw zalatwilismy. Wieczór był dla starszaka,więc Antoninek w wózek a my na nasz nowy plac zabaw :-)
Kupiłam Tosiowi karuzele i mate edukacyjną i już się nie mogę doczekać kiedy przyjdą :-)
A poza tym... Toś póki co śpi bez stękania i oby tak dalej.
Jak czytam o niektórych płaczących maluchach to się zastanawiam kiedy Antek pokaże swoje prawdziwe oblicze....chyba że- i tak bym sobie wymarzyla- ma spokojne usposobienie i nie będzie głośno krzyczeć. Póki co jest mega luzakiem :-)
 
Ranek! Tadam. Ina coś dzisiaj się pręży.
Mam problem.młodą nie chce mi jeść. Zjada cyca chętnie i zawsze po była glodna. A tu nic. Dopija 20-30ml czasem wcale. Nie liczę,że to moja laktacj ruszyla,bi cudów nie ma.zastanawianie to...
Poza tym ok.
U nas uśmiech juz od 2-3dni jest co pobodkę.
Tutaj złapalam początek usmiechu.
 

Załączniki

  • 1409892077592.jpg
    1409892077592.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 59
Fiufiu śliczny uśmiech i jaka kiecka. I miej więcej wiary w swoje cycki.
Ja niezapeszajac stwierdzam że noce są super. Hania budzi się co 3-4 godziny, przebieram ją w ciszy i polmroku, daję cyca, odbijamy i śpimy dalej. Teraz jadła o 6, ja 6:30 budzę dzieci do szkoły, jedno wychodzi z psem, drugie leci po bułki, trzecie (najstarsze) licealistka zajmuje łazienkę. Zrobię zupę mleczną, drugie śniadanie dla nich, rozdam buziaki i wracam do łóżka. Hania dalej śpi, a ja zachwycam się jej widokiem.
 
Witam
Można powiedzieć, że się wyspałam. w porównaniu z poprzednimi nockami to ta była luksus! młoda spała od 22 do 24, potem od 1 do 3.30 i później od 4 do 8! i nadal śpi. mogłabym spać z nią, ale wstałam o 7 wyszykowałam Martysię do przedszkola i wzięłam się za sprzątanie mieszkania! i mam już całe wysprzątane (poza łazienką)
Jutro mamy pierwszych gości więc muszę coś naszykować. za dużo to nie mam możliwości, bo nie mamy tego gazu więc zrobię jakąś sałatkę + upiekę udka w piecyku , jakieś zimne zakąski, kawa, herbata i ciasto. I dużo muszę sobie podszykować dziś, bo jutro idę do fryzjera, a u mojej fryzjerki to się schodzi niestety! ale umówiłam się bo moje odrosty już wołają o pomostę do nieba

Atana i jak? normalne, ze mała tyle je? Moja Kornelia od dwóch dni szamie jakieś 140 ml mm :szok: nie wiem czy to nie za dużo? ale bardzo się jej nie ulewa, nie wymiotuje więc chyba ma takie zapotrzebowanie

Sylwia_k śliczny ten Twój mężczyzna :-) Moja ma dziś 4 tyg :szok: ależ zleciało! i widzę jak urosła, zmieniła się na buzi. jest coraz bardziej kontakotwa, wodzi wzrokiem za mną, za palcami, gapi się na karuzelkę tylko nadal uśmiecha się mało. Martyna to się śmiała non stop, a Kornelia dama i uśmiechy serwuje wybranym

ewcol a jak się nazywa ta szczepionka? pamiętasz może?

cwikla moja Kornelia śpi dużo w dzień a za to mało w nocy :-D więc ja tam bym wolała odwrotnie. w dzień ma łącznie jakieś 2 godziny czuwania, a w nocy potrafi ciągiem nie spać 6 godzin :szok:

Ewaelinka ale miałaś cudną wczorajszą noc! super ta Twoja księżniczka

Madison wcale się nie dziwię, że się boisz większej aktywności dziewczyn, ale jak już zaczną być mobilne to będzie Ci łatwiej, bo one zajmą się sobą i nie będą potrzebowały non stop mamy, a te nasze będą chciały, żeby to mama się z nimi bawiła (bo starsze rodzeństwo często w szkole/przedszkolu/żłobku ;-))

Gorgusia jaką matę kupiłaś? moja Kornelia jeszcze nie wyraża nią zainteresowania ;-) i leżaczek-bujaczek też się tak sobie sprawdza. jak ma nerwa to za nic w świecie nie posiedzi nawet jak ją buja (mam wrażenie, że ją to wtedy jeszcze bardziej wkurza) kupiłam dziś chustę i mam zamiar ją w niej nosić, bo ona ciągle chce na ręce (jak nie śpi)

Fiufiu ale śliczna dama! do zdjęcia ją tak wystroiłaś czy gdzieś szliście? kurde ja mam sporo sukieneczek dla Kornelki ale miała założoną raz jak szliśmy na urodziny do mojej mamy :-) w ogóle to muszę jej rajstopki kupić, bo te co mamy to wszystkie za duże

No "idę" do banku opłaty porobić ;-)
Miłego dnia
 
Dzień doberek:-)
Jakoś mi lżej jak czytam co u Was. W zasadzie nasze dzieci mają podobne problemy gazowo- cycowo- niewiadomo jakie. Nie jestem w tym sama, uf. Mój Wojtuś wczoraj miał jakiś zły dzień. Cały czas był marudny, cycka absolutnie nie akceptował. Dlatego też moja wiara w moją laktacje podupadła. Na szczęście przyszła położna i znów mnie podniosła na duchu. Na wieczór udało się małego na jakiś czas do cycka przystawić. W nocy znów bunt, ale od rana cycek zaakceptowany:-) Niezła jazda. Jakież byłoby nudne to moje życie bez tej małej istotki :-)

Wczorajsze goście udane. Bardzo poprawili mi nastrój, maluchowi też się udzieliło:-)
https://www.youtube.com/watch?v=MQ9haK-aBaU - jakby wasze maluchy miały problem z wyciszeniem się. Na mojego działa póki co:-)
 
reklama
Do góry