reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej czołem kobietki. Mój Z na urlop tacierzynski więc jest do pełnej nieprzymuszonej dyspozycji. Dzieciaki zaczęły szkole, wbrew pozora w domu zrobiło się spokojniej. Hania jest zdecydowanie rozpieszczona jak żadne moje dziecko. Ja się w dużej mierze przyczyniłam do tego, ale wszyscy inni też nie są bez winy. Chcę być ciągle na rękach, śpi z nami w łóżku, nienawidzi wózka i fotelika. Cyca traktuje jak smoczka. Ale jest tak cudowna że na wszystko jej pozwalam.
Dziś ogarniamy śliwki na działce. Buziaki
 
reklama
Wyczekany ja sie tego boje strasznie wlasnie ze moj starszak zachoruje i zarazi malego:/ wspolczoje.
Ewcol moj maly tez traktuje cyca jako smoka, wczesniej troche doil smoka ale teraz jak probojemy dac to sie drze :p
Czytam was wszystkie ale czasu brak na pisanie.
Wlasnie okno mamy otwarte maly lapie powietrza spiac w wozku a jutro pierwszy spacer ide za rada poloznej zeby odrazu nie wychodzic tylko w domuy powietrzyc 2 dni ;)
I wlasnie mam chwile dla siebie ale trzeba pranie wstawic i cos zjesc wkoncu bo rano nawet czasu nie bylo ;p
Wiec pozdrawiam cieplutko :*
 
Hej.

Weszłam aby napisać, że znikam do przyszłego tygodnia.. sypie mi się dużo spraw :-( nie wiem co z chrztem.. na szybko próbuje załatwiać inną chrzestną.. tu przedszkole.. tu remont.. tu dzieci - masakra!
Do tego wczoraj na śmierć pokłóciłam się z teściem który dosłownie wyzwał mnie od kurw i chamów i wyrzucił mnie z domu (ze swojego dołu, my mieszkamy na górze). Z tego akurat się cieszę bo będę miała od niego święty spokój i jak większość rodziny nie będę się odzywać do niego. Ale wyłam przez pół nocy bo tak mi przykro było a słyszeć tekst, że prawie zabiłam własne dziecko był okropny.. (chodzi o Wojtka i zagrożenie porodem wczesnym).. nie wiem jakie teraz będą relacje.. od chłopaków to jedyny dziadek bo mój tata nie żyję.. eh do dupy

Pocieszają mnie tylko moi chłopcy którzy jak zawsze są kochani :-)

Odezwę się za jakiś czas.

Całuje Was wszystkie
 
Witam sie i ja! U nas chyba ten kryzys laktacyjny, bo mamy trzy tygodnie. Sandra chce jesc co 1,5-2 godziny. Juz raz mi sie biedna zezygala, bo ile mozna jesc, po czym oczywiscie znowu glodna sie zrobila. Na 3 mamy patronaz u pediatry. Ciekawa jestem ile wazy malag
 
Aaa zwariuje Wyczekany mam teb sam problem co ty, Igor wrocil zasmarkany z przedszkola :/ jesssus byl 2 dni !
Natkusia wspolczoje sytulacji z tesciem :/ jakis nienormalny chlop :/ mam nadzieje ze sytulacja sie u was ulozy. Jeszcze problem z chrzestna uff duzo na glowe ci spadlo..
Ja tu mysle jak ochronic malego przed choroba ;/
 
Boże dziewczyny u nas chyba dzisiaj skok,,,,,cały dzień ryk,cyc,butla,wózek ręce....i tak w kólko .od rana od 07:30 spał może razem około 2 h -masakra. jak długo to może trwać ?????????????
 
Faisca - co do cesarki to chyba jednak wiele zależy od fachowości lekarza i ustawień osobistych, ten mój mistrzu cesarki stanął na wysokości zadania bo ja po tygodniu w sumie nie bardzo pamiętałam, że miałam cesarkę, teraz w 3 tygodnie po to mogę wszystko, nic mnie nie boli i tylko zgrubienie na linii bikini mi zostało, szwów nie musiałam wyciągać bo miałam rozpuszczalne.

Madison - mnie w przyszłym tygodniu czeka taki ciężki okres, bo mąż ma pracę w nocy, zastanawiam się czy czasem nie uszczęśliwić siostry i nie wpaść do niej z wizytą taką dwu- lub trzydniową :biggrin2:

Asiołku - moja też coraz więcej papu potrafi wtrząchnąć, bywa, że 80-90 ml to jest mało i trzeba dokładkę :biggrin2: Jutro ma być u mnie położna to się zapytam czy to normalne, po moim mleku jest szybciej głodna.

Natkusia - no to nieźle teściu pojechał. Wiem, że łatwo się mówi, ale spróbuj olać dziada, bo na buractwo niektórych to nie ma rady.


U nas nocki są OK, od 3 dni budzi się koło 23, potem koło 2-3 i dopiero koło 6-7 ale za to w dzień są jazdy, popołudniu widać, że zmęczona, na rękach uśnie na jedno oko ale w łóżeczku jest wrzask.
Kiedy wypadają te skoki, Emisia dopiero trzy tygodnie kończy, jest większa niż swój wiek ale to tak czy siak chyba jeszcze za wcześnie?
 
Hej dziewczyny!
Troszkę w końcu nadrobilam, mój pierworodny na spacerku z babcią a księżniczka zjadła butle i śpi.
Mała w końcu zaczęła lubić wodę, nie chciała mi dopajac i wypluwala, za to jeść mogłaby co godzinę. Przez to bóle brzuszka :/ od wczoraj nie narzeka na wodę i jakoś się unormowalo. A w nocy wstała tylko raz ;)) za to mój synuś śpi z nami i okopał mnie w nocy calą :/
Jeśli o przeziębienia to u mnie mąż i synuś zakatarzeni byli już jak wyszłam ze szpitala ale na szczęście mała nie załapała.

Mój brzuch w końcu się schował do przyzwoitego rozmiaru i dopiero zauważyłam paskudne rozstępy :((( myślałam że jest tylko jeden którego mąż przed porodem zauważył.

Natkusia ale masz gnoja pod wspólnym dachem. Widać nie tylko tesciowe to zołzy.
 
reklama
Natkusia -tule :-*

Czasem odnosze wrazenie ze czym czlowiek starszy tym glupszy -jak dojrzaly favet moze cos takiego powiedziec ??a ze do kobiety to juz wogole :-/ :-/ wiem ze latwo sie mowi ale staraj sie nie przejmowac i skup uwage na swoich chlopakach !!!!!
Wracaj do nas szybko !!!!!!!
 
Do góry