reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Sylwia- słodziak :-* Wyjścia do domu Wam życzę ogromnie &&&&

Anna u mnie noc jak zwykle kiszka . Antoś to grzeczne dziecko,bo on w ogóle nie płacze ale jednak sen nocny u niego kuleje...
 
reklama
Jej a ja jestem mama na pelen etat -odwazylam sie i zawiozlam z mala starszaka do szkoly ,az zal ja budzic tak slodjo spi :-) noc nawet nawet mala miala byc butlowana o 4a pospala godzinke dluzej

Sylwia trzymam kciukiiiiiiii&&&&&&& i czekam na wiesci
 
W drodze ,nie chcialo mi dolaczyc :-/
 

Załączniki

  • 1409552718754.jpg
    1409552718754.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 58
EwaEs mój szczególnie nad ranem, koło 5:00 stęka i pręży się przez sen. Trzeba nim wtedy pobyć i uspokajać, żeby dziecko jeszcze chwilę pospało ;-)
fiuufiuu jak wsadzamy małego do fotelika to też szczególnie zadowolony nie jest, ale jak mąż nim pokołysze w powietrzu to już spokojniejszy. W samochodzie po 2 minutach od odpalenia mały jak aniołek ;-)
anna20061 współczuje takich nocy. Moje dziecko w nocy budzi mnie od 2-4 razy. Dzisiaj był wybitnie grzeczny. Popłakiwał, dostawał cyca, potem na dopojenie butelkę i słodko zasypiał. Pilnowałam tylko kilka minut czy mu się nie uleje i do swojego łóżka. Dzisiaj obyło się bez wrzasków;-)
Asiołek mój Wojtuś wczoraj w nocy bez kupy i prawie cały dzień. Też się denerwowałam, ale na wieczór poszło;-) Nie stękał ani nie prężył się w ciągu dnia, więc mocno nie panikowałam. Mama mi poradziła, że jak nic się nie urodzi, to można delikatnie wsadzić w pupkę końcówkę termomentru.


U mnie wsjo ok. Wczoraj byliśmy z małym u dziadków;-) Podróż spokojna, pobyt również. Moja mama w niebo wzięta :-) Mnie tylko trapi jedno, cały czas macica mi się oczyszcza... już 4 tygodnie. Ile to powinno trwać?
 
Sylwia88, trzymam kciuki.

My w szpitalu, wreszcie laptopa mi przywiozl, przyjechalismy do szpitala w sobote o 23.50, a o 00.45 byla juz ze mna Gabrysia, dobrze ze szybko poszlo, ale bez szycia sie nie obylo, teraz sie czuje lepiej bo juz po wszystkim, ale ten p...y polog moglby trwac krocej, dopiero 2 dzien ale czekam zyje nadzieja ze po tygodniu siade normalnie, a teraz zostawiam Was dla Gabrysi ktora jest moim kolejnym skarbem urodzonym w terminie terminie.:tak:

Oj zapomnialam 3550 i 59 cm.
A dzis rano myslalam ze wloskiego nie rozumiem, jestem w szoku ale pozytywnie u mnie 8,1 kg mniej:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Sierpniowa ja tez jeszcze brudze :-/ i tez modle sie o koniec bo moj skarb nie jest przyzwyczajony do podpasek i boooli juz wszystko :-(

Asiolku ogladalam wlasnie zdjecia z Waszego niedzielnego spacerku i stwierdzam ze jestes bardzoo fotogeniczna !!!!!!!

Ania a jak na Tomasso dzialaja spacerki w wozku ..moze na takim spacerku odstresujesz sie troszke ,albo zapytaj o rade swoja sasiadke -wspominalas ze jest polozna .... Jedno co moge to w myslach Cie przytulic i trzymac kciuki by sie uspokoilo :-*
 
Ewciu Tomcio kocha byc na dworze ale tylko jesli jest to spacer maxymalnie przed 10 do 13 potem nocki wygladaja jak ta dzisiejsza. Ze spac niemogl.

Co do brudzenia ja tez jeszcze plamie a co gorsza brzuch jeszcze bywa ze sporo boli.

Asiolku potwierdzam słowa Ewci slicznie wygladasz na zdjeciach czego szczeze ale cicho ci zazdroszcze hihi.
A jesli chodzi o fotelim to i moj sie drze na szczescie i nieszzescie samochodem nie jeżdżę wiec jak gzies jedziemy to jestem w tylu i go uspakajam
 
reklama
Do góry