reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Troszkę się zaczynam denerwować tym brakiem kupy od 48 godzin... podałam wodę z rumiankiem... czekam... dziecko stęka od niemal 2 w nocy... a ja śpię jednym okiem.

Ech 1 września :)))) zakończył się sierpień... rzeczywiście dużo razem przeszłyśmy dziewczyny!!!! 9 miesięcy to kawał czasu :)))) :rofl::huh:

Idę walczyć z termoforkiem i masować cudowne brzusio, które uparło się nie robić kupki ;)

Ania współczuję braku snu... to nie jest fajne...
 
Sylwia trzymam kciuki żeby szybko poszło i jak najmniej bolało M. Pamiętaj jaka nagroda czeka na finiszu.
Moje gwiazdy i ksieciuniu powstawali, ubiór galowy ubrany. Dzieciaki lecą do kościoła a ja mam nadzieję się wyrobić do 9 na rozpoczęcie roku, może Hania pozwoli. Później jedziemy na grzybki. A i mój Z zaczyna urlop. Wreszcie
 
Witam. Małemu wczoraj na obchodzie odstawili antybiotyk :-) był podawany profilaktycznie miał być na 5 dni ale wyniki ma dobre i dawali mu tylko przez 3 dni :-) może dziś nas wypuszcza... Zobaczymy. Ja mam jeszcze niby antybiotyk ale coś mówili że w razie co to ostatnie dawki lekarz może przepisać w tabletkach. Chciałabym żebyśmy juz wyszli bo boje się ze w szpitalu coś zlapiemy, ja albo mały i będzie tu trzeba zostać.
 
Poza tym od wczorajszego wieczoru mam twarde i bolesne piersi. Mały średnio chce chwytać cyca, właściwie upodobał sobie jednego, ale staram się przystawiac. Od wczoraj też odciagam laktatorem ale dużo się leci wiec musze jeszcze dokarmiać mm. Jeśli chodzi o szpital to mało pomocy odnośnie karmienia, wczoraj tylko któraś powiedziała żeby próbować do piersi, jak nie to dać mm a swój odciągnąć. Raz przypadkowo pani podając mi antybiotyk trafiła na cycowanie i pomogła trochę żeby dobrze przystawic ale mały i tak coś nie chciał ssac. Ot tyle. Czekam na obchod, może coś powiedzą kiedy wychodzimy...
 
A tak sobie śpimy od 3 :-) chyba czas się obudzić ;-)
 

Załączniki

  • 1409549106693.jpg
    1409549106693.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry