reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ewcol nic dodać nic ujac.
Byliśmy na urodzinach.
Maly spal pięknie. Po 17 się obudzil i wrzask. Ani cyc ani butelka ani herbatka. Nic wrzask. Droga powrotna zajela nam 10minut nogami. Maly na rekach. W domu wrzask i dalej nic niechcial. Nieprezyl sie poprostu se krzyczal i plakal. Skonczyl po 20 wykapalismy go w krochmalu ale po kąpieli nic niezjadl. Spi niespokojny w luzeczku . Niemam sil.

Jutro dzwonimy do lekarza niech cos radza...
 
reklama
Pewnie tak.
A ja mam jeszcze jedno pytanie.moje dziecko nie znosi fotelika samochodowego. Drze sie jak opetana i w moment jest mokra
Lulu tak nie mial.a z nią to sie boję gdziekolwiek jechać,bo zaraz ryk,pot...i tyle z podróży.jak przyjdzie mi coś na mieście załatwić to nie wiem jak to zrobię.....zaznaczam że mamy wkładkę dla niemowlaka i zastanawiam sie czy nie lepiej ją wyjąć.tylko wtedy mam wrażenie łepek jej będzie bimbac w każda stronę....
 
U nas jakies stekanie sie zaczelo przedwczoraj, mala raz spi elegancko a raz sie prezy, steka, muchy, ale ani kupy ani gazow od tego nie ma. Kupe zwykle robi przy jedzeniu albo przebieraniu. I jakos mam wrazenie ze te kupy takie rzadsze sa, jutro chyba zadzwonie do poloznej moze cos podpowie. A wasze maluszki tak steka ja przez sen?
 
Fiuufiuu tej wkładki chyba nie da się jeszcze wyjąć, no maluchy główki nie utrzymają. U nas to samo, jak mała będzie samochodem to ktoś musi siedzieć obok niej, bo nie wiadomo kiedy zacznie się płacz. A normalnie dzieci zasypiają bardzo szybko w samochodach, ale oczywiście nie moje. Aż wi€c boję jak b€żę do lekarza w czwartek jechała sama z nią.
Od wczoraj popołudnie i wieczór z płaczem. Jedzenie nie, picie nie, smok nie, przy cycach się szarpie. I tak w kółko. Dopiero rozbieranie małej do kąpieli czy zmiany pieluchy przynosiło jej i nam ukojenie. I stwierdziłem że chyba mamy za ciepło w pokoju, teraz mała śpi tylko w bodach i skarpetkach, przykryta tylko flanelową pieluszką. Chyba musimy ją trochę lżej ubierać, jaj jest cieplej

Ewaes moja mała też sapie i stęka przez sen, a czasem jeszcze warczy :o

Sylwia ja pomimo, że to moje drugie dziecko to też wiele uczę się na tym forum, nie miałam pojęcia podobnie jak Ewaelinka o skokach czy kryzysami. :o :confused:

MartuŚka tak to jest z dziećiaczkami, póki co to one decydują kiedy i ile chcą jeść.

Martyna gratuluję opiekunczego dziecka.

Ewcol mój syn zaczyna gimnazjum i muszę przyznać że ceny podręczników mnie powaliły, a do tego wybrał szkołę z mundurkiem i oficjalnym strojem gimnastycznym. Worek pieniędzy to mało.

Asiołek trzy kobitki w jednym łóżku to istne szalenstwo.
 
Ostatnia edycja:
No to Sylwia- &&&& Widać miał być wrzesień :-)
Antek nie śpi. Steka i cuduje w kolysce. Czemu moje dzieci nie sypiaja jak ludzie nocy.... Mam dosyć.
 
reklama
Do góry