reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Wspomniany torcik;)
 

Załączniki

  • 1409560117508.jpg
    1409560117508.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Dziewczyny, kladziecie do spania na brzuchu? Polozna w szpitalu mowila ze to zdrowo, ze sie dziecko w ten pozycji bezpieczne odgazuje... Moja zojka tylko na brzuchu nie steka, nie prezy sie i generalnie wogole spi dluzej niz kilka minut. Jednakowoz nie do konca jestem przekonana ze to bezpieczna pozycja :-/
 
Ewa ja czasami klade ale wtedy jestem blisko bo tez sie troszke boje ,ale to dobra pozycja dla brzuszka :-)

Marlenkus ale torcik smacznie wyglada!!!!!z przyjemnoscia sie poczestuje ;-)
 
Fiuufiuu - może daj jej pieluszkę flanelową pod główkę? Ten materiał nosidełkowy może być drapiący lub cuś :-)
Moja też się trochę drze ale za chwilę jak się trochę pobuja to jest spokój.

Sylwia88 - powodzenia :-)

Sylwia_k - odciągaj swój i daj małemu butelką, szkoda, żeby się pokarm porządny marnował, moja Emilka też nie chce ssać, próbuję ją przystawiać ale pobawi się chwilę, wypluwa i patrzy na mnie z wyrzutem lub zaczyna się drzeć :-)

Sierpniowa - moja położna powiedziała, że jak dziecko jest tylko na pokarmie mamy to może i do 5 dni kupy nie robić i nic się nie dzieje, a jak widać, że coś tej kupki zrobić nie może to podobno takie termoforki się sprawdzają, maluch się rozluźnia i lepiej mu idzie, a jak się nie sprawdzi to przynajmniej maskotka przytulanka ładna Termofor pluszowy dla dzieci *do wyboru 5 wzorów* (4504647537) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kupiłam owieczkę i jest mięciutka i milutka, jeszcze nie napełniałam termoforka bo nie było potrzeby :-)

Mądruszka - gratulacje, spora dziewuszka :-)

My byliśmy wczoraj na spacerku, świetnie to Emisi zrobiło, na początku oczywiście mała awanturka, ale jak wózeczek jechał i bujał to najwyraźniej stwierdziła, że to super sprawa i było już cacy, aż szkoda, że dzisiaj pogoda paskudna i raczej nie powtórzymy, jak nie będzie wybitnie wiało to chociaż z nią na balkonie trochę postoję :-)

Marlenkus - kolejnych udanych miesięcznic :-)

EwaEs - ja bym się bała zostawić dziecko tak śpiące bez dozoru, ale taka pozycja faktycznie dobrze robi, z tym że lepiej malucha układać tak w dzień, gdy mamy na niego oko :-)

W wątku zamkniętym dodaję post, jak któraś chce to mi wysyłajcie adresy mail na priv :-)
 
ewa-ja kalde na brzuszu ale nie od razu po jedzeniu.czasem mija godzina od karmienia do zasnieci i wtedy chetnie mala spi na brzuchu,z tym,ze ja zagladam do jej pokoju bardzo czesto i sprawdzam czy dycha i czy wszystko w porzadku.

marlenkus-piekny torcik!!
 
Witam
U nas nocki nadal do bani :-( Martynka dziś po wakacjach wróciła do przedszkola, zadowolona jak nie wiem co :-)
My wczoraj mieliśmy super rodzinny dzień. byliśmy pierwszy raz całą rodzinką w restauracji - Kornelka cudnie spała :-) była grzeczniutka :-)

Ania dzwoniliście do lekarza? co powiedział?

fiufiu moja Martynka była taka anytfotelikowa :-( niestety nic nie pomagało i do dziś , jak jedziemy gdzieś dalej, to musimy dla niej mieć mnóstwo gadżetów do zabawiania. zresztą nawet po mieście potrafi mi marudzić :-(

EwaEs kłądę na brzuchu ale nie do spania. Kornelka nie lubi i poza tym ja mam stresa, że śpiąc na brzuchu się udusi :zawstydzona/y:

no to mamy wrzesień :-) Sylwia urodziłaś? i został ktoś jeszcze?

Zmykam bo karmienie małej się zbliża, a potem spacer :-)
 
Witam sie i ja ;)
Marlenkus piekny torcik ale mi smaka narobilas ;)
Mądruszka gratuluje !
EwaEs ja mojego jeszcze nie kladlam na brzuchu ale powoli bede klasc ale jakas godzinke po jedzeniu ;)
Ewaelinka sliczna jest ta twoja malutka ;)
Sylwia_k slodziak malutki ;)

No i dzis 1 wrzesien, nasz miesiac minol ;) nie bylam z wami od poczatku ale uwielbiam tu zagladac i czytac co u was. Zwiazalam sie z tym forum ;)

A u mnie Igor w przedszkolu, przyszedl mi moj laktator i podgrzewacz, moj m chcial pogrzewacz wiec niech ma ;). Polozna byla dwa szwy moje mi zdjela, pogadalysmy i jest ok ;) maluszek spi a ja mam chwile dla siebie ;) nocka byla super ;) choc maly juz coraz dluzej czuwa i zdarza sie po dwie trzy godziny nie spania. I w tym tygodniu idziemy na pierwszy spacerek ;) ciekawe jak w wozeczku bedzie sie zachowywal ;p
Uciekam poleniuchowac troszeczke . Pozdrawiam ;*
 
Atana 5 dni bez kupy to strasznie długo. Moja połozna z kolei twierdzi, że dzieci na piersi powinny robic kupę po kazdym karmieniu i Hania póki była na piersi tak własnie robiła. Prawie każda pielucha byla z żółtą, papkowata kupą.
 
reklama
Hej dziewczynki :-)

nie ogarnę dzisiaj nic a nic.. mam nadzieję że u Was ok :*
u nas dzisiaj Wojciech znowu ma jakiś kryzys i jest płaczliwy :confused: zapłacze się to moje dziecię..

Dzisiaj mamy zakręcony dzień.. chłopcy teraz śpią a ja biorę się z obiad.. na 15 idę z Michałem do przedszkola, potem do restauracji omówić menu i jeszcze do kościoła zanieść papiery na chrzest (jeszcze 6 dni :-)!) a mój G nadal remontuje więc same rozumiecie..

Kusiki dla Was
 
Do góry