reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witajcie :-*
Ja juz wszystko przygotowane ,zaraz malego do auta i do szkoly .
Od wczoraj czuje sie fatalnie ..bylam dzis umowiona na ploteczki ,ale musze to odmowic nie dam rady ,do tego spotkanko mialo byc u mnie ,a za chiny nie chce mi sie ogarniac tego sajgonu -wole schowac sie pod koldre i udac ze tego nie widze :-(
Tak wiec dopiero rano a ja marze by przespac ten dzien ...
Mam nadzieje ze wy macie dzis leprze samopoczucie i moze mi sie udzieli
Cmokale

Asiolek -poglaskaj swoja psinke od ciotki ewki ,mam nadzieje ze szybko wroci do siebie i bedzie juz dobrze :-*
 
reklama
Asiolek oby psiuncio szybko poczul sie lepiej. Sama przez to ostatnio przechodzilam. Moj bernenczyk mial 13 lat, tylne lapki mu wysiadly prawie calkowicie ale i tak nie stracil swego "psiego humoru". Oby Twoj tez dal rade :-)
 
A z tym seksikiem to jest roznie bardzo. Ja zawsze mialam wieksze libido od meza i w ciazy to samo. Ja bym mogla na okraglo- az wstyd sie przyznac. Na razie uwazamy chociaz nie ma przeciwskazan ale lepiej dmuchac ma zimne. :-)
 
Dzień dobry!

Asiołek tulasy dla pieska!

Annias hehe libido dobra rzecz, u Nas podobnie ;) Choć starszaczek ma wyczucie i wie kiedy się obudzić ;)

Mnie dziś przyatakowało, okupowałam kibel.... masakra....

Pozdrawiam
 
Po wymiotach o poranku dopadł mnie taki masakryczny ból głowy... i nie puszcza. Poszłam na spacerek z psem i kupiłam panadol... zjadłam 2 tabletki.... i czekam :(
 
Miewam bóle głowy ale od kiedy jestem w ciąży to pierwsza taka akcja.... moim lekiem jest ibuprom :( a teraz mogę sobie pomarzyć. Paracetamol za to mnie zamula... więc pewnie zaraz padnę - dobrze, że dziś nie poszłam do pracy :(
 
Ją wychodzę
Na dzień dzisiejszy biorę 2x1 dopegyt.ciągła kontrola wagi i ciśnienia.
I od razu jadę do dentysty.w nocy zaczął boleć mnie ząb strasznie.a ją dostaje histerii z powodu bólu zęba.poprzednia ciaza kosztowała mnie 6!!mimo stałej kontroli...po prostu każdy najgorszy scenariusz o jakim może myśleć dentysta zdarzy sie właśnie u mnie....także czekam na wypis i ziuu
 
Ją wychodzę
Na dzień dzisiejszy biorę 2x1 dopegyt.ciągła kontrola wagi i ciśnienia.
I od razu jadę do dentysty.w nocy zaczął boleć mnie ząb strasznie.a ją dostaje histerii z powodu bólu zęba.poprzednia ciaza kosztowała mnie 6!!mimo stałej kontroli...po prostu każdy najgorszy scenariusz o jakim może myśleć dentysta zdarzy sie właśnie u mnie....także czekam na wypis i ziuu
to super, że już wychodzisz. Uważaj na siebie
i strasznie wspołczuje z powodu bólu zęba, nie ma nic gorszego
 
reklama
Dziewczyny zaczęłam plamić :( , nie jakoś bardzo ale jednak , do tego boli mnie brzuch , lekarka mówi żebym przyjechała do niej ale nie wiem czy nie lepiej na IP jechać ??? do tego nie mam z kim dziecka zostawić , jestem załamana :(
 
Do góry