reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam piątkowo.
Amelia - zmykaj do lekarza i to szybciutko. Mocno trzymam &&&&&
Martyna93 - witam wśród nas :-)
fiuufiuu - super, że już do domku. Co do zębów to wiem co mówisz, że przez trzy poprzednie ciąże za każdym razem traciłam ząb, chociaż zawsze dbałam i dbam. Teraz też już zaczyna się jeden odzywać
Ojaka - fajnie, że już masz jakieś ciuchy, ja niestety nie mam żadnych, a już by się coś przydało
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny
U mnie dziś gorszy dzień z racji mdłości i powrotu plamienia :wściekła/y:

Była koleżanka, przed chwilą wyszła. fajnie pogadałyśmy, pośmiałam się aczkolwiek musiałam się położyć, bo zaczął bardzo boleć mnie kręgosłup :-(

Natktusia narobiłaś smaka na gofry :-) mi ostatnio mama smażyła naleśniki. zjadłam z serem na słodko! kurde aż mi ślinka teraz cieknie ;-)

Asiołek zdrówka dla pieska no i oczywiście Twoje przeziębienie niech idzie precz!

Ewaelinka u mnie też samopoczucie do bani

fiufiu super, że wychodzisz! co do dentysty - ja chodzę jak już z bólu chodzić nie mogę ;-) nienawidzę dentysty ;-)boję się chyba gorzej niż porodu ;-) a inna sprawa, że moja dentystka w ciązy nie chce mnie przyjmować bez zaświadczenia od ginki

Martyna witaj :-)

Amelia i jak tam? plamienia nie zawsze są czymś złym, ale zawsze trzeba to skonsultować!
 
Cześć Dziewczyny!

Nie odzywałam się tak długo, bo byłam w szpitalu... Zaczęłam plamić i brzuch mnie bardzo bolał... W sumie w szpitalu nic złego nie wykryli i wypuścili mnie do domu, z bąbelkiem moim malutkim wszystko dzięki Bogu ok. Dziś jestem już w pracy, bo nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie, a lekarz mi powiedział: "jak Pani uważa, żeby tylko Pani później nie żałowała swojej decyzji.." I tak mi się strasznie przykro zrobiło... A L4 mogę mieć najwcześniej od 23.01... Mam absolutny zakaz wieszania prania, prasowania, noszenia zakupów, noszenia synka, absolutny zakaz seksu. Bardzo mi źle dzisiaj... :-(
 
Amelia, powodzenia!!! Trzymam kciuki!!!

Afja-Anetka, pracuję w szkole i potrzebują tydzień na znalezienie nowego nauczyciela, a jest koniec semestru, oceny do wystawienia, matury próbne, i dogadałam się z dyrekcją, że zamknę semestr i odejdę, dlatego nie mogę tak z dnia na dzień...
 
Ostatnia edycja:
jjm86 - fakt masz ciężka sytuację, ale ja bym poszła i pogadała ze muszę już dziś iść i koniec. Przecież byłaś w szpitalu, plamiłaś. To nie jest błaha sprawa...
trzymam &&& żeby już nie było plamień.
Ja dziś szukam stroju na bal karnawałowy dla Wiki w żłobku - impreza w środę a ja nie mogę się zdecydować. Podjadę chyba jeszcze do jakiejś wypożyczalni - może coś tam znajdę fajnego :)
 
Ostatnia edycja:
Amelia, powodzenia!!! Trzymam kciuki!!!

Afja-Anetka, pracuję w szkole i potrzebują tydzień na znalezienie nowego nauczyciela, a jest koniec semestru, oceny do wystawienia, matury próbne, i dogadałam się z dyrekcją, że zamknę semestr i odejdę, dlatego nie mogę tak z dnia na dzień...
ja też pracuję w szkole i odeszlam z dnia na dzien.... w koncu są rzeczy ważne i ważniejsze.... pojechalam tylko do szkoly, wystawiłam oceny..... a w domu siedzę i robię całą resztę, czyli papierologię
 
Amelia mam nadzieje ze twoja ginka ma usg bo jesli nie zrobi ci od reki to i tak nic sie nie dowiesz. Tylko na IP bedziesz musiala...Trzymam kciuki dawaj znac!
Gawit a kiedy idziesz do Gina na kontrole z tymi plamieniami? Ale bierzesz jakies leki podtrzymujace? Bo juz sie pogubilam sorki!
Fiufiu trzymaj sie dzielnie u dentysty! Dobrze ze ze szpitala wyszlas:tak:
 
reklama
Do góry