reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Cześć. :-)

Ja wczoraj po południu miałam straszny ból głowy... Wzięłam paracetamol, bo ibuprofen zakazany, i jakoś pojechałam po Juliana, ale wróciliśmy taksówką... Na szczęście nudności trochę mniejsze i zgaga też. Śpię też lepiej, bo po powrocie z PL to bezsenne nocki miałam, a bez snu i z atrakcjami ciążowymi byłam nie do życia...

Asiołek tulaski dla futrzaka. :tak:
Jak ja czasem tęsknie za moją psicą... :-( Julian też zaczyna coraz częściej przebąkiwać, że chce psa (czasem też kota :-D).

Co do smaków... Ja mam ciąg na mięso i owoce, trochę spadła ochota na przetwory mleczne, słodycze mogłyby nie istnieć. No i jeszcze kapusta i ogórki kiszone zawsze są mile konsumowane. ;-)

Poduszkę mam małego Rogala i pod koniec świetnie się sprawdzała jak musiałam coś podkładać między kolanami i nocy, bolały mnie stawy biodrowe. Potem Julian użytkował jak spał na kanapie i przy karmieniu.
 
Witam się z leniwym nastrojem. Zawiozłam młodego do przedszkola,położyłam się na chwilkę i ciężko mi się za cokolwiek wziąć. A planowałam dziś ogarnąć całą stertę prasowania. Mam też nową pożyczoną książkę i chciałam ją przeczytać, a tu na nic weny nie mam...

fiufiu to dobre wieści. Odnośnie dentysty, ja jakis miesiąc przed zajściem w ciążę wylądowałam u dentysty z (pierwszym w życiu tak silnym) bólem zęba i skończyło się na kanałowym leczeniu i jakieś 600zł nie moje.. Porobiłam też inne drobne rzeczy,została mi mała dziurka,ale to może w przyszłym miesiącu,bo narazie szkoda kasy,a chodzę prywatnie.

Wczoraj dostałam od siostry ubrania ciążowe(dużo też tych co ja miałam w 1-szej ciąży) ale niestety będę na wiosne musiała się zaopatrzyć w bardziej luźne i letnie rzeczy,bo te są głównie jesienno-zimowe. Ale tyle dobrze,bo w lecie mniej na siebie musimy zakładać :-)

Kurcze tak się już nie mogę doczekać jakiegokolwiek usg żeby zobaczyć czy wszystko ok. Do tej pory miałam tylko jedno, na samym początku,żeby zobaczyć czy jest ciąża.
 
mamasowa ...szczery chłop...nie ma co...hahaha

Natkusia
ale mi smaka narobiłaś....gofry....mniammmmmm !!! Jak nie mam ochoty na słodkie tak goferka bym zjadła !

Fiufiu zmykaj do stomatologa...i daj znać czy wzięłaś znieczulenie ! Bo niestety mnie też się odezwał ząb którego plombowałam pół roku temu...chyba sobie przypomniał że umie mi dać w tyłek ... dobrze że już wszystko ok !

Asiołek jeśli to nie sprawa kostno stawowa to psianka szybko stanie na nogach....poprzytulaj go tam ode mnie !!! Podrap za uszkiem czy po brzusiu !!!

Amelia Ty wiesz że zaciskam mooocno &&&& i cały czas myślę pozytywnie !!!

Ja dzisiaj mam kolejny dzień " żeby mi się chciało,tak jak mi się nie chce"
NIE MAM MOCY !!! Mdłości co raz większe ...blehhhhhhh
 
Amelia - idź do lekarza :) szybciutko jak tylko sie da
trzymam &&&&&&&&&

fiuufiuu - dobrze że już wyszłaś :) Ja poprzednią ciąże jechałam na dopegycie:) nic strasznego :) w związku z poprzednim nadciśnieniem w ciąży teraz też mam kontrolować ciśnienie 3 razy dziennie. Ale na razie bez leków
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny. Amelia gnaj do lekarza!
A ją z zębami mam przeboje.nigdy ich nie zaniedbywalam.ciągle chodzę do dentysty. Ostatnie pół roku to wizyty co 3tygodnie. Przygotowywalam sie do ciąży.miałam nawet kanalowe i chyba ono poszło nie tak skoro mnie boli.ale jak wam pisałam ją mam pecha.w pierwszej ciąży pozbyłam sie jednej 6i7ki i wszystkich 8ek chwilę po porodzie. Wolę rodzic 3dni niż ma mnie ząb boleć. Także czekam na aut.pod szpitalem i wio do gabinetu.będę go okupowac poki mnie dentystka nie wpuści;-)
 
reklama
Do góry