reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Też mam problemy ze spaniem. Albo nie mogę zasnąć, albo budzę się w nocy... A w dzień chwilami zasypiam na siedząco :confused2:


Jeśli chodzi o bzykanie to nawet nie pytałam lekarza o zdanie ;-) I o ile w pierwszej ciąży nie miałam ochoty tak teraz wręcz przeciwnie :cool2: I faktycznie prawdą jest, że w ciązy są lepsze doznania ;-)
Także M ma tym razem nieco inne podejście. Wtedy nie chciał się bzykać, bo "przecież ona tam jest". Teraz wymyślił sposób - gumka :-D


A znacie to:
Kilkuletni chłopiec podchodzi do ojca, puka go w czoło i pyta:
- I co? Miło?
;-)
 
reklama
Dobre :-D się uśmiałam Maćku, ale nie, nie znałam :-D

Kahaka, właśnie ale są różne te poduchy, niektóre nawet z takimi poduchami na którymi plecy kładziesz, a raczej bok, ona CI boki trzyma etc, Na pewno mi się przyda bo już czasem, mimo braku brzucha kołdrę tam podkładam, bo mnie wzdęcie denerwuję :-D
 
Ja mam tą długą ze styropianowymi kulkami jako wypełnienie. I u mnie się nie sprawdziła wcale. Spałam z kołdrą pod brzuchem i między nogami.
 
Witam kobitki! Co do seksu to ja wcale nie mam ochoty a mój mąż na szczęście nie chce bo cały czas to on myśli, że w środku jest dziecko hehe...

Co do bóli to mam podobnie jak w pierwszej ciąży takie ataki jakby mi ktoś igły wbijał. To normalne, macica pracuje.

Natkusia gofry....mmmmm..ale mi smaka zrobiłaś...
 
Ostatnia edycja:
Mamasowa niezly ten twoj braciszek hehe. Pewnie po tym juz mu faktycznie nie zrobi predko:rofl2:
Natkusia mniam gofry! Moj maz teraz terz zaczal odkrywac ze umie wiecej rzeczy ugotowac ale gofry eh to raczej nie przejdzie. Jeszcze nie ten etap wtajemniczenia hehe
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry o poranku :) Dziś nie idę do pracy.... wezmę urlopik bo przeziębienie mnie łapie :(
Być może pójdę do lekarza... ale jeszcze nie wiem :)
Wczoraj moja psinka miała badania i była pod narkozą.... mąż wnosił go potem na 2 piętro. oj jaki on wczoraj był biedniutki.... a dziś jest smutny...
Mój pies ma już 11 lat i siadają mu tylne łapki.... ale już wiemy, że to nic kostno-stawowego. Weterynarz obstawia zapalenie nerwu.

A co u Was o poranku?
 
reklama
Witajcie :-*
Ja juz wszystko przygotowane ,zaraz malego do auta i do szkoly .
Od wczoraj czuje sie fatalnie ..bylam dzis umowiona na ploteczki ,ale musze to odmowic nie dam rady ,do tego spotkanko mialo byc u mnie ,a za chiny nie chce mi sie ogarniac tego sajgonu -wole schowac sie pod koldre i udac ze tego nie widze :-(
Tak wiec dopiero rano a ja marze by przespac ten dzien ...
Mam nadzieje ze wy macie dzis leprze samopoczucie i moze mi sie udzieli
Cmokale
 
Do góry