reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

MAGDA koniecznie daj znać!

KAHAKA chrzest mamy 7 września :-) ubranko kupiłam na rozmiar 62. Co prawda Wojciech ma 52cm ale chodzi w 56 i niektóre ma takie na styk. A nie chciałam na ostatni moment kupować ;-)

FIUFIU pewnie jakieś durna wewnętrzne zasady :crazy:

MADISON ręce opadają jak to przeczytałam..

BARBARKA ojj to miałaś delikatny masaż.. ogólnie po taki masażu wychodzi się z łzami w oczach ;-)

FAISCA dzięki.. oby szybko bo na łeb dostanę :-D

ASIOŁEK hehe dobre :-)


u mnie znowu dzień pt "mama bądź ciągle przy mnie" .. szukam jak wariatka chusty do wiązania i nie mogę cholerstwa znaleźć Aaaaaa! :wściekła/y:
 
reklama
Dzięki za wsparcie. Na razie Hania zostaje w szpitalu, ją będę cały dzień. Na noc do domu. Karmiącej mamie zapewniony jest nocleg na patologii, ma ściągać pokarm i przekazywać do karmienia w nocy. :eek: jakąś porażka. Mam małą karmić częściej, mniejszymi porcjami. Ale co lekarz to inaczej. odpiszę Wam wieczorem, bo jest to komedia w całej tej tragicznej sytuacji.
 
Magda wspólczuje całej sytuacji. Przerażające... Czekam z niepokojem na wieści. Trzymaj się:*
Widzę, że ogarniacie temat chrzcin( w jedną albo drugą stronę). My też się musimy za to zabrać, jeśli dobrze pójdzie będą we wrześniu;)
 
witam kochane
magda współczuje sytuacji...ja to jestem tak przewrazliwiona na punkcie ulewania ,że malego nie zostawiam samego..chociaz on rzadko ulewa ale jednak... pierwszy raz przyznam sie spotykam z sytuacja ze rodzic nie moze byc z dzieckiem na oddziale..moj synek jak mial 3 latka i byl w szpitalu bylam z nim przez caly czas, dniami i nocami...nie wyobrazam sobie innaczej
kama maluszek malo sie rusza bo ma mniej miejsca
;-) widzisz ja swoje pierwsze dziecko przenosilam 16 dni a drugie wyskoczylo 8 dni przed terminem:-) nie ma reguly a obydwaj chlopcy :-)
natkusia pochwal sie ubrankiem na chrzciny i moze dasz namiar bo my jeszcze nie mamy nic

u nas super, nocki wspaniale, dni jeszcze lepsze
icon_smile.gif
dzieki Bogu mi sie trafiaja takie grzeczne dzieci he he
icon_biggrin.gif
maly od rana lezy i rozglada sie, zdarzylam wysprzatac cala chalupe, zrobic obiad, w przerwach nakarmilismy sie 2 razy.. zaraz sie karmimy znowu i zmykamy na spacerek bo jest cieplutko.milego dnia dziewczynki
aha zalatwilismy juz z chrztem, mamy 13 wrzesnia
icon_smile.gif

buziaki!!!
 
Jezu spałam! spałam dziś w nocy razem z Kornelką, ona się tylko co 3 godz na karmienie budziła a tak spało moje maleństwo! chyba sab simplex pomógł :-) o matko o by to nie była jednorazowa noc ;-)

magda37 i jak Hania? i co za warunki????? daj znać co u Was?

Asiołek fajnie tak jak piszesz jak to tata wpadł po uszy ;-) ja miałam wczoraj z mężem bardzo poważną rozmowę i stwierdziłam, że chyba byłoby mu lepiej bez nas :-( i powiedziałam mu to , nawet nie zaprzeczył. Przykro mi cholernie ale ja w sumie wiedziałam, że tak będzie :-( na razie mam focha i się nie odzywam do niego, tylko tyle ile muszę :-(

a odnośnie bobotic forte to te 3 krople to akurat tyle ile dawka zalecana?

co do chrzcin - u nas chyba najwcześniej na wiosnę (o ile chrzestną znajdziemy) ;-) zresztą na ten moment to ja nie wiem co będzie z moim małżeństwem więc o chrzcinach w ogóle nie myślę :-(

Zmykam póki mała śpi jakieś prasowanie zrobić ;-)
 
reklama
Gawit strasznie to wszystko przykro brzmi jak opisujesz swoją sytuację z mężem. Mam nadzieję że to przejściowy kryzys i Twój mąż się w porę ocknie. Będę trzymała za to kciuki. Proszę nie smuc się, masz teraz nową Ogromną motywację w życiu. Dzieci To najpewniejszy i najtwardszy fundament w życiu.
 
Do góry