reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dzień dobry
Dorcia, Domi współczuję mdłości. Na szczęście już niedługo powinny mając
madruszka ja nawet nie wiem co to za zabieg, ale życzę powodzenia.

A ja w końcu się odważyłam wejść dzisiaj na wagę i na szczęście tylko 0,8 kg od początku ciąży przybyło. Chociaż to pewnie bardziej wina świąt ;)
 
reklama
Dziendoberek!

Ja tez wolalabym wiedziec jak najszybciej kto we mnie mieszka. To taki psychiczny komfort i zwracac sie mozna juz po imieniu :-)

U mnie ok, nadal tylko odruchy wymiotne rano przy myciu zebow i to wszystko.

Milego dnia!
 
Hej
mi w pierwszej ciąży w 12tyg na tym usg z przeziernością karkową lekarz powiedział że będzie córcia i była :-)
teraz po cichu liczę na chłopca, ale objawy mam te same co poprzednio więc pewno dziewczynka.
Dziewczyny skoro dużo tu rocznika 80 to na pewno macie ten sam problem co ja. Mam kilka siwych włosów i mega odrosty, no bo w ciąży niby włosów się nie farbuje. Jak sobie z tym radzicie? Znacie jakieś farby ziołowe nieszkodzące dzidziolkom?
 
Beetka ja wczoraj pytalam o to moja lekarke i powiedziala ze spokojnie moge zafarbowac wlosy ,w tych czasach farby nie maja juz tego co kiedys i nawet przyjemnie pachna .
Podobno nalezy uwazac z rozjasniaczem .
Ja dostalam zielone swiatlo i w nastepnym tygodniu tez sie tym zajme :-)
Co do poranku to u mnie bez zmian jakos milosc do kibelka jeszcze mi nie mija ,az sie balam ze nie zdążę odwiesc mlodego do szkoly ,wracajac wstapilam do pracy oddalam l4 i chwilke pogadalam .
Teraz zastanawiam sie co by tu zjesc -niby na cos mam ochote ,ale nie wiem na co :-/
 
współczuje wszystkim wymiotów, mnie w tej ciązy ominęły (choc w 1-szej tez za bardzo nie cierpiałam, ale jednak były), za to miałam okropne mdłości, myślałam, że nigdy sie nie skończą, a ustały przed 8 tygodniem nagle :)))
ja w sprawie włosów nie pomogę, bo ogolnie rzadko odwiedzam fryzjera i raczej nie farbuje wlosow - taka nietypowa babka jestem.... u fryzjera to ja tylko podcinam końcówki ;)))
 
Mamy już synka więc idealnie byłoby teraz mieć dziewczynkę. Z kolei cala wyprawka na chłopczyka już jest więc jak nie będzie parki to chociaż ekonomicznie :)
Macie już jakieś upodobania na smaki? Jak jem coś normalnego to mdli mnie niemiłosiernie, ale po kebabie czuje się jak nowo narodzona :/
 
Mnie w tej chwili strasznie obrzydza wszelaka wędlina i kurczak, zajadam się śledziami w pomidorach, żółtym serem, dżemem pożeczkowym i pasztetową. Mój M ma już mnie dość bo tylko to kupuję.
Wczoraj zrobiłam ogórkową wszyscy się zajadali a mi tak śmierdziała że biegałam do kibelka.
W domu nie mogę mieć odświerzacza włączonego bo za bardzo intensywnie pachnie, mój M mówi że w ogóle nie czuje.
Mam nadzieję że to niedługo minie...
 
Ja wprawdzie włosów nie farbuję, ale z tym że nie wolno to dawno i nieprawda :) farby nie mają aż tyle chemii, żeby dotrzeć do malucha, więc spokojnie farbujcie.
 
reklama
Beetka ja też mam skrzywienie na zapachy. Ostatnio kazalam mężowi umyć pachy bo wypsikal sie dezodorantem i nie szło koło niego leżeć wieczorem. A niby bezwonny.
Na obiadki jemy zupki bo świeże mięso tak mocno śmierdzi że za kazdym razem myślałam że zepsute :/
 
Do góry