reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

gawit - ten podział jest okropny. Dla dziewczyn króluje róż, masakra:sorry:
Ja teraz jak dla Wiki coś kupuję - to muszę się naszukać innych kolorków.
Wiem, bo ja mam to samo z Martyną :-( a jeszcze ona się na ten róż tak nakręciła, że nie pytajcie. do przedszkola koniecznie musi mieć coś różowego :cool: ja lubię różowy ale bez przesady ;-)
 
reklama
Jejku dziewczyny ale macie tempo. Ja tylko siedzę z malym albo nadrabiam prace przy komputerze jak tylko zajmie się sam sobą. Teraz też miałam pracować ale przyznam że chyba sobie odpuszczę. Nie mam już siły.

Natkusia końcówka pierwszego trymestru potrafi dać w kość po stężenie hormonów ciągle rośnie. Kciuki żeby było ok.

Domi wymiotowałaś 11 razy?!? Az mi się słabo zrobiło. Jak ty stoisz na nogach /:-)

Ojaka dziewczyny są na usg genetyczne poumawiane a ja idę dopiero 22 stycznia na pierwszą wizytę. Ale na genetyczne też się wybieram i nie ukrywam że liczę na to że wstępnie lekarz określi płeć

Ja też biorę magnez od początku bo mało brakowało a poprzednia ciąża skończyłaby mi się porodem w 29 tygodniu. Po wyjściu ze szpitala łykałam duże dawki magnezu i ładnie mi wyciszał skurcze. A mówicie że kwas foliowy do końca pierwszego trymestru?
 
Hejka :-)

Już mi lepiej ale pierwsza połowa dnia była tragiczna i myślałam, że zejdę :sorry: jeszcze byliśmy z Michałem u lekarza na kontroli wagi, wzrostu itd i mimo tego, że ma lekki katar zaszczepili mi go i jeszcze mięli pretensje że nie przyszłam pół roku temu.. (chciałam mu przenieść to szczepienie na wiosnę). W efekcie dostał gorączki, większego kataru i kaszel - super :wściekła/y:

CWIKLA tak tak.. teścowa haha :confused2: jak ja leżałam w pierwszej ciąży bo miałam ryzyko wczesnego porodu to słyszałam jak na sranie, że ona w 9 mscy to myła okna :eek: kij im w oko!

LILITH ale głąby :szok: ja nie wiem skąd Ci ludzie się biorą..

KATUSHKA chyba do końca I trymestru bierze się kw. foliowy :tak:

AZA fajnie, że znowu jesteś :-)

DOMI a co to za zamówienie?

GAWIT po doopce chcesz? Odpoczywaj Kochana :* i co, masz pracownika?

OJAKA nie martw się na pewno z Maleństwem jest ok :tak:

GWIAZDECZKA EWAELINKA cieszę się z udanych wizyt :-) proszę relacje róbcie na wizytowym. Wasze posty z gratulacjami tam przenoszę.

GosiaDr fajnie, że szef tak zareagował :-)

EWAELINKA zaszalałaś z tymi frytami :szok::-D szalej, szalej!


A ja chce wiedzieć jaka płeć i mam cichą nadzieje, że dowiem się 16 stycznia :-) w pierwszej ciąży na tym właśnie badaniu ta sama lekarka powiedziała mi że będziemy mieć Michasia :-)

Mężul poszedł na piwo, młody śpi a ja delektuje się ciszą mhmmm
 
Aj waj...wieczorny obchod i nowe rewelacje. Znowu holter mi założą...tylko kiedy?oby jutro,bo wtedy jest szansa na wypis w pt....nie chce zostać na weekend w szpitalu.
 
Zaraz Was doczytam ale nie mam siły już na dziś pisać.. nowin gratuluję !!

Ja tu mam opiekę lepszą niż nie jedna angielka. Mam swoich lekarzy, pigułe co do domu przychodzi, dostaję leki jakie chcę etc. Robią masę badań, jestem na tzn. uprzywilejowanym, mimo iż to nie prywatna opieka.. ale biorą pod uwagę mój ogólny stan zdrowia i psychiczny, tego się boją.
Co do lutki, oni wiedzą, że ja ją biorę. Na początku było ok, ogólnie wiedzą, że nie mają nic do powiedzenia w kwestii tego co ja chce a czego nie. Zresztą, kto będzie wariatkę denerwować.
Po prostu dziś wyskoczyli z takim durnym tekstem.. same zresztą widzicie.
Domi, tu po ivf każda kobieta dostaje progesteron. Bo to "droga" sprawa i wolą ciąże utrzymać. Jak jednak masz naturalną to nie, bo selekcja etc. Pewnie sobie wymyślili coś, myśleli, że podziała i tyle. A ja i tak nie odstawie. W ciąży z córką też brałam, a co jakby nie? Nie byłoby jej teraz? Takich kitów to mi nie wmówią :-D Niby kraj taki do przodu etc a pierdoły opowiadają.. ja ich aż poproszę o przedstawienie jakiś badań w tym kierunku, specjalnie będę upierdliwa :-D

Całuję i tulę, uciekam pewnie zaraz nad kibelek..
 
Nikitka kiedy miałaś ostatnią @ ? Ja jestem podobnie jak Ty przed pierwszą wizytą. I mam stresa !!! A jak Twoje samopoczucie ???

Ewaelinka to super że kibelek nie posilony frytkami...ale mam ochotkę na frytaski...aaaaaa

Fiuufiuu niech zrobią wszystkie badania...będziesz spokojniejsza !!!
Trzymam kciuki za weekend w domku &&&

Natkusia będzie dobrze...to synuś teraz zaczął kaszleć ...po porannym szczepieniu ?

Dziewczyny przepraszam że nie odnoszę się do każdej z Was...po prostu nie ogarniam...ciepło o Was myślę i cieszę się z każdej dobrej nowinki !!!
 
Ostatnia edycja:
Natkusia nie mam jeszcze pracownika. zbieram CV do końca przyszłego tygodnia, potem rozmowy i dopiero decyzja. CO prawda mam nadzieję, że ten chłopak co wczoraj u mnie był, zdecyduje się, ale zobaczymy. ma mi do 17.01 dać znać jaką podjął decyzję :-)
 
reklama
ehh co do wyprawki to juz sie nie moge doczekac az nakupuje malenkich ciuszkow, a co plci mielismy nie pytac ale ja bym nie wytrzymala wiec bd czekac zeby sie dowiedziec
 
Do góry