reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Nikita, tak wczoraj 11 razy a dzisiaj 7 jestem wycienczona , ledwo funkcjonuje , rece mi sie trzesa itp.
Natkusia udalo mi sie zamowic dwa dzieciece lozeczka, kazde po 1.00f bo na stronie mieli blad i jestem ciekaa czymi je wysla czy zadzwonia z przeprosinami.

Nonic znikam spac bo ledwo zyje, dobrze ze w piatek mam wizyte z polozna to nie omieszkam jej powiedziec o tych muszlowych rewolucjach, ilez mozna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dommi ale checa...no taniej być nie mogło ! Trzymam kciuki żeby jednak wysłali !!!

Co do znajomości płci to my chcemy wiedzieć jak tylko dzidzia będzie skłonna pokazać co ma między nóziami !!! I wtedy będzie zakupowe szaleństwo. Wózek mam już upatrzony...wszystkie droższe rzeczy w sumie mam wybrane ... wystarczy "kup teraz" .

Zmykam spać ...padam na twarz !!!
 
Dorcia (moja imienniczka:-)) Ostatnią @ miałam 14.11 i chciałam iśc w przyszłym tyg, ale moja ginekolog ma urlop i najwcześniej 22 mogę przyjść. Może to i dobrze. Więcej zobaczę :-). a stres mam że hej! Na genetycznym pewnie znowu na 20 min zapomnę o oddychaniu. W pierwszej ciąży dopiero jak mi odczytał lekarz przezierność wróciłam do świata żywych (po genetyce jestem i takie małe zboczenie, wszystkie zespoły omawiane na wykładach stały mi przed oczami)

Najpierw męczyły mnie okropne mdłości,szarpało mnie ale pawia puścić nie mogłam, teraz jest ciut lepiej ale jak przejde na małe zakupy i z powrotem padam do łóżka zasapana i zasypiam chociażby mi mały na trąbce grał nad uchem. Także dopóki mąż nie wróci nie wychodzę z domu bo nie mam na nic sił. dla odmiany w poprzedniej ciąży bełtałam jak kot ale zachowywałam się jak z ADHD (do czasu) :-).

A ty kiedy miałaś ostatnią @?

Domi no niestety z bliźniakami podobno częściej dokuczają dolegliwości ciążowe, ale inne kobiety muszą przez to dwa razy przechodzić, a ty raz będziesz dzielna i podwójna nagroda :-)
 
Ja też z tych niecierpliwych i liczę na to że na połówkowym dowiem się kto tam mieszka :) Szaleństwa zakupowego pewnie nie będzie bo praktycznie wszystko mam po małej ,.

Dorcia - :) ciszę się , że Cię mdłości dopadły i trochę się uspokoiłaś , ja chyba zbyt wcześnie się pochwaliłam :( , wieczór mam koszmarny , a co masz wybrane i kiedy Ty to zdążyłaś zrobić ??

Domi88 - wow , chyba bym cały magazyn wykupiła :)
 
Amelia...hahaha...a mnie cały wieczór dopisywał apetyt...coś w tym jest !!!
Kiedy zdążyłam wszystko "wylookać" hmmm miałam prawie rok czasu...a że kocham takie cuda jak wózki,łóżeczka, ciuszki i zabawki to prawie codziennie przeszukuję allegro !!!
Jeśli chodzi o wózek to od kilku lat podoba mi się jeden...i jeśli wszystko będzie ok to taki właśnie zakupię !

Nikitka ja miałam @ 21.11 więc mamy tydzień różnicy !
Mogę zapytać ile masz dzieci i w jakim wieku ?
Jeśli chodzi o badania to właśnie się zastanawiam...usg genetyczne (12 tydzień) zrobię na pewno ! Zastanawiam się nad testem Pappa ( miałam przypadek trisomii w bliskiej rodzinie) ale boje się tego procentowego wyniku. Będę myśleć nad tym ale już po wizycie w środę !
Spokojnej nocki !!!
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :-)
z moim samopoczuciem ostatnio cieżko.. jak nie pobolewanie podbrzusza to mdłości :-( jeszcze troszkę i mam nadzieję że będzie lepiej :tak:
co do poznania płaci to lekarz u którego robiłam badania w 13 tc wywróżył mi chłopca.. jak widać mało się znał.. teraz na szczęście na tym badaniu będe u swojego gna bo zakupił taki sprzęt więc może około 16 tyg coś podejrzymy :-) ciuszki po córeczce mam różne.. mnóstwo różu ale i brąz, turkus itd.. raczej córa będzie ale w razie czego wózek jest w kolorze uniwersalnym więc spoko ;-) mój wózek po pierwszej córze wygląda idealnie więc nie zamieniłabym go na żaden inny.. sprawdził się w każdych warunkach więc dla nas w sam raz.. nawet raz robili mi jego przegląd darmowy wraz z czyszczeniem i smarowaniem oraz sprawdzaniem czy rama nie jest w żaden sposób uszkodzona.. także ten większy wydatek już z głowy..
ale nie ukrywam że też czekam na zakupowy szał ciuszkowy oraz na te wszystkie prania i prasowanie tych rozkosznych miniaturek ;-)
 
Gosia czasami udaje się na usg genetycznym w 12 tygodniu ciąży już podejrzeć jakiego siusiaka...lub jego brak ! Ale z reguły lekarze są dość ostrożni przed rozpoznawaniem płci przed 16 tc. Wszystko zależy od lekarza i sprzętu jaki posiada !

Ale tu cichutko....wszystkie jeszcze śpicie !?

Amelia mnie od samiuteńkiego rana mdli więc Ty dzisiaj powinnaś mieć dobry dzień bez mdłości...dzisiaj ja się nimi delektuję !

Gorgusia,Nikitka
jak samopoczucie dzisiaj !?

Dla Was wszystkich
MIŁEGO DZIONKA !!!
 
I ja sie witam porannie, jak zwykle juz po wizycie u porcelanowej przyjaciolki.Musze sie dzisiaj w pracy sprezyc ze wszystkim i moze uda mi sie urwac okolo 15 bo naprawde opadam juz z sil. Ciesze sie ze jutro mam wizyte u poloznej bo te wymioty mnie wykoncza, moze ona cos na to zaradzi.
 
reklama
witam,
ja ostatnio zaganiana i po lekarzach sie włóczę, niestety po wszelkich biopsjach okazało się że czeka mnie konizacja szyjki macicy, no cóż nie można być cały czas szczęśliwym. dzis ide po skierowanie na zabieg i bede musiała pojechać do Florencji bo u nas robią to ale nie ciężarnym, ech życie.

we wtorek mam odebrać książeczkę ciąży, żeby tylko było dobrze z moim Miśkiem.
 
Do góry