reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Lilith przegladalam rozne doplery do badania tetna plodu ale sa tak rozne i nie wiem juz nic. Na wiekszosci jest ze wykrywaja od tetno 12tc na jednym znalazlam ze od 10go i to z tych tanszych. Sa ponad 1000zl i takie ok 250 zl? A ty jaki masz i kiedy zaczal wychwytywac? Zastanawiam sie czy nie kupic. Ale tez boje sie ze nie bedzie slyszal tetna a ja bede wariowac jeszcze bardziej:confused2:
 
reklama
witam witam i o samopoczucie pytam :) tak moim brakiem objawow sie stresowalam, ze sie doigralam dzis. chcialam zrobic na obiad potrawke z wczorajszego rosolanego miesa, niestey skonczylo sie to wizyta w kibelku i przytulankami z muszla.
 
Tu w szpitalu mają dopplera i badają dwa razy dziennie kobiety.tyle,że 99% z nich jest po 20tym tygodniu więc już same czują ruchy dziecka i są spokojne.
 
gratulacje wszystkich udanych wizyt :-)
mój mąż wpadł dzis na pomysł-a mianowicie bysmy nie pytali lekarza o płeć maleństwa .Przy obu poprzednich dzieciątkach od około 23 tc wiedzieliśmy,że pierwszy będzie synek no a potem córcia...no powiem Wam ,że kurcze kusząca propozycja.Taki dreszczyk emocji do samego końca :-) muszę się dokładnie nad tym zastanowić :-)
 
ja bym też nie wytrzymała :-) poza tym wyprawka - nie chcę zostawiać kupowania wszystkiego na po porodzie, a mało jest u nas rzeczy typu unisex. raczej króluje róż i niebieski ;-) pamiętam jak kupowałam dla Martyny i chciałam neutralne kolory to najwięcej było białego. ile się naszukałam np. żółtych bodziaków to nie pytajcie :-)może teraz coś się zmieniło, ale jak patrzę po sklepach to jednak nadal jest ten podział na róż i niebieski ;-)
 
gawit - ten podział jest okropny. Dla dziewczyn króluje róż, masakra:sorry:
Ja teraz jak dla Wiki coś kupuję - to muszę się naszukać innych kolorków.
 
Popelnilam samobojstwo kaloryczne ;-) dwa talerze frytek wlasnej roboty (takie z glebokiego oleju), ale to dzis jedyne na co mialam smak i co przeszlo mi przez gardlo :-/ teraz leze -wole sie nie ruszac by to tam zostalo :-D
Zaciekawilyscie mnie tymi podsluchiwaczami -musze sie dowiedziec jak to wyglada u mnie
 
reklama
Do góry