reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Czesc dziewczyny. Tak sobie was czytam i okazalo sie, ze to chyba ja mam najpozniej skan bo dopiero 3 lutego, a szkoda bo z checia bym zagladnela do mojej fasolki zobaczyc jak tam sie jej wiedzie:) Najlepsze, ze jeszcze zadnych badan krwi nie mialam ani moczu... moze sie okazac ze wcale nie powinnam brac tych wszystkich witamin, a kwas foliowy by wystarczyl. No nic musze zadzwonic do mojego szpitala i skontaktowac sie z midwives zeby ich troche przycisnac. Wracam do pracy i pozdrawiam was goraco!

No to nie jestem sama... Ja u GP bylam w 5tc i od tamtej pory czekam na telefon od poloznej zeby umowila mnie na wizyte, zalozyla ksiazke ciazy i na badania wyslala, ale sie doczekac nie moge :wściekła/y: Jutro tam dzwonie i rozniose ta przychodnie jak w koncu mnie nie umowia. A jesli chodzi o badania to musza robic podstawowe badania, u mnie dodatkowo w kierunku konfliktu serologicznego i nie ma co trzeba sie klocic jak sie na beznadziejna polozna trafi :confused2: A ile znam dziewczyn ktore rodzily w UK tyle opinii, jedne zadowolone, bo mialy super opieke, a inne opieki niemalze brak. Wszystko zalezy od tego na kogo trafisz niestety...
 
reklama
Witam się nocną porą :-)

Ja mam 28 lat i to jest moja pierwsza ciąża. Powiem Wam że nie jest łatwo podjąć świadomą decyzję o dziecku. Nie było tak że bardzo chciałam. Odstawiłam tabletki anty, ale zastanawiałam się czy nie brać z powrotem. Ech...dylematy. Przestraszyłam się trochę kiedy moja koleżanka poroniła, diagnoza - macica dwurożna, czeka ją zabieg, druga nie może zajść w ciążę - teraz masa różnych badań, a obie młodsze ode mnie. I tak z mężem debatowaliśmy że czas nas goni, że najmłodsi już nie jesteśmy, że może trzeba będzie się leczyć, bo nigdy nic nie wiadomo, może nie będziemy mogli mieć dzieci... I to był taki bodziec do posiadania w końcu potomstwa :-) Chociaż chyba oboje nie jesteśmy jeszcze gotowi, ale damy radę :-) Instynkt nam się włączy :-)
 
Ja w tym roku kończe 30. I niestety nie będę jej hucznie obchodzić ;-)

U nas rodzina wie cała (tzn ta bliższa, bo ta dalsza to nie wiem czy mama już rozgadała;-)). W pracy wie dyrekcja i bliżsi znajomi. Ogólnie rzecz ujmując wie ten, kto powinien ;-)
Chociaż chyba oboje nie jesteśmy jeszcze gotowi, ale damy radę :-) Instynkt nam się włączy :-)
Dacie, dacie :tak: Aż sami siebie nie będziecie poznawać w niektórych sytuacjach ;-)
 
Ja w sierpniu kończę 26 lat. Kacperek w sierpniu kończy 2 latka.
O ciąży wiedzą chyba wszyscy. Nawet stare baby ze wsi :shocked2: w sumie nie wiem skąd.
Dorcia- jest ok. Masz być spokojną. Nerwowe dziecko będziesz miała w innym wypadku ;-) Buziole.
Mam tak mało czasu.... Kaci ciągle na mnie uwieszony jak jestem w domu. Jutro do pracy na cały dzień. Czas tak szybko leci. Jutro zaczynam 10tc
 
Oszgrde, Mamasowa - współczuję teściów , w takiej sytuacji rzeczywiście lepiej nic nie mówić i cieszyć się z fasolki w spokoju , niż słuchać głupich gadek , jak czytam o takich rzeczach to myślę, że powinnam przestać narzekać na swoich .

Katushka - przed pierwszą ciążą miałam dokładnie takie same dylematy :) , byłam w Twoim wieku , a później żałowałam że tyle zwlekałam z tą decyzją , dacie radę , na pewno :)

Maćku - ja w grudniu obchodziłam 30 -setkę , zawsze myślałam że zrobię taką balangę, że do końca życia jej nie zapomnę :) , w zamian dostałam chyba najpiękniejszy prezent jaki można dostać czyli II kreseczki :) i od miesiąca czuje się jak po niezłej imprezie :)
 
Spać nie mogę....z głodu O:-) heh obiecał sobie kubełek KFC po wyjściu choć nie jadlam fast foodu od kilku lat. Kurcze z tel.kijowo odpisuje się,bo mały ekran i szybko zapominam,która z was co napisała.
 
Witam sie o wczesnej porze :-*

Amelia ja tez jestem z grudnia :-) i moje urodzinki byly z pierwszymi objawami milosci do kibelka.

U mnie ferie sie skonczyly i trzeba wstac wyprawic malego do szkoly ,pozniej kąpiel i jade do lekarza ,mam nadzieje ze wystawi mi dzis zakaz wykonywania pracy i jutro oddam to z usmiechem na twarzy ....
Do pozniej mamuski :-*
 
Jutka, Joanna UK:
ja dopiero dzis mam pierwsza wizyte u poloznej. Nastawiona jestem na walke o badania bo mam niedoczynnosc tarczycy. W badanich 23go grudnia w polsce TSH wyszlo mi tak wysokie ze masakra a Ci tutaj zrobili mi tylko testy na tyroxyne ( wiec maja niepelny obraz, taki tylko skrawek informacji) i stwierdzili ze jest wszystko w normie! Az rece opadaja. Mam ze soba wyniki badan z Polski i bede robic zawieruche zeby sprawdzili mi caly obraz tarczycy. Troszke mnie to stresuje.
Na skan pewnie tez bede musiala poczekac ale na szczescie w polsce tez w czasie swiat zrobilam wiec jestem spokojniejsza.
No to czas do poloznej :-)
 
Dziewczyny ja tez mam problem z tarczyca i to przez 4/5 czasu mojego zycia :-D.Ogolnie jestem pod opieka endokrynologa w szpitalu a teraz dodatkowo mam swojego endokrynologa w antenatal clinic. Przedostatnie TSH wyszlo mi 7.76 wiec masakra ale pani zwiekszyla leki i juz na ostatniej wizycie bylo 1.29, teraz kolejna wizyta czeka mnie 20 stycznia. A w ten piatek wizyta z polozna. Annias popros polozna o skierowanie do antenatal endocrine clinic, nie powinna Ci stwazac problemow.

Ja dzisiaj na szczescie juz troszke lepiej sie czuje, wczoraj 11 razy przytulalam porcelanowa kolezanke :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry