reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja ostatniego stycznia skoncze 27 lat. O ciazy wie najblizsza rodzinka i Ci, ktorym mama wygadala hahaha :-D


Co do tesciow to moi sa beznadziejni na maxa i chyba musialabym tu 10 stron zapisac zeby Wam opowiedziec... Powiem tylko tyle, ze szczegolnie moj tesc doprowadza mnie do bialej goraczki, a w poprzedniej ciazy powiedzial zebym podpisala mu papier, ze jak poronie to nie jego wina... :wściekła/y: Teraz o ciazy nie wiedza, nie mam i nie chce miec z nimi kontaktu, chorzy ludzie!




annias no ja dzis ide walczyc o wizyte dopiero ehhhh a opieka medyczna tutaj tak ogolnie rzecz biorac to jakies nieporozumienie... :no:


domi wspolczuje tego przytulania muszli :sorry:

gwiazdeczka bedzie dobrze, trzymam kciuki za wizyte
:tak:
 
reklama
u mnie o ciązy wie moja mama i pewnie Ci, ktorym wypaplała, moi teściowie i córcia. No i oczywiście w pracy się już rozeszło, bo jak zaniosłam L4, to już wszyscy wiedzieli,ech,....
 
Mi zdjęli holter.ciśnienie na granicy i tabletki mam 2x1 brać.będą mnie obserwować dziś i jutro jak reaguje na lek i do domu.
 
Fiufiuu trzymam kciuki ,zeby z lekami bylo ok i zebys wrocila szybko do domku :-*
Ja juz po laborze wyniki ok :-)
Teraz czekam az zobacze moje malenstwo
 
witam was ranna pora. ranna przynajmniej dla mnie ;) dalej jestem bezobjawowa za to junior cos zaczyna prychac i kichac wiec musimy bic do lekarza coby zadnego chorubska nire chodowac. 15 mam usg i musze sie zarkczyc na pobranie krwi bo mam skierowanko na badanko ;) co do tesciow. dluga i malo smieszna historia to samo jesli chodzi o mlodsza sioste W.
 
Witam się z rana, oczywiście zaś tule kibelek.
Lecę teraz nadrobić co napisałyście.

Mam już wyniki, wszystkie idealne, mimo wymiotów, aż w szoku byli. Czekam na tokso jeszcze, bo labolatorium nie odeslało [ już 2 raz! ]

I wiecie co??
Wyobraźcie sobie:

mam odstawić lutkę, bo ona powoduję później raka u płodu/dzidzusia. I to zalecenia położnych i lekarzy.

No jak to usłyszałam, to myślałam, że padne na miejscu.. co za średniowiecze :szok::szok::szok:
 
Dziewczyny, a do kiedy powinno brać się kwas foliowy? Bo mi wczoraj lekarz powiedział żebym już nie brała, mimo że zostało mi tabletek na 2 tygodnie jeszcze tylko. Mam za to brać witaminy.
 
No to jestem w szoku ja tyle tej luteiny biore. Mam naszieje ze to tylko jakies bzdury wyssane z palca ale nieomieszkam zapytac o to moja ginke endo 14go. Choc ona tez mi ja zalecala wiec napewno nie potwierdzi.
Wogole to sa rozne opinie. Nie wiem czy kojarzycie ze sie bierze lutke albo duphaston na 2 faze cyklu i sie zajdzie to nie powinno sie odstawiac a moj jeden gin z invicty powiedzial ze moge odstawic i pytal kto mi tak powiedzial i sie dziwil...ja i tak nie odstawilam bo sie balam ze mi zaraz poleci z okresem ciaza i potem moja endo mowila ze dobrze zrobilam.:sorry:
Lilith super ze dobre masz wyniki!
 
reklama
Hej.

Ja dzisiaj mam słaby dzień :-( najsłabszy w całej ciąży.. łeb mi pęka, niedobrze mi.. i jeszcze mój syn mnie strasznie denerwuje.

Jak poczuję się lepiej to wpadnę..
 
Do góry