reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
FiuuFiuu ty masz termin gdzieś w moich okolicach :) termin porodu... napisz mi proszę kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki.... Muszę się godadać ze swoim kalendarzem ciązy i potrzebuję jakiegoś porównania :)
 
oj... ale naprodukowalyscie ;) wrocilam ze szkoly o 17 a jeszcze mialam gosci i modlilam sie zeby juz poszli... lubie miec gosci ale nie jak jestem zmeczona. jak tak czytam o waszych dolegliwosciach to zaczynam sie troszku bac. co prawda non stop boli mnie zoladek i tez mam biegunke (sorki za doslownosc wiem ze to obrzydliwe) ale mimo wszystko sie boje. wizyte mam juz we wtorek ale chyba zdarze nabawic sie nerwicy bo sie mega martwie.
 
Asiołek ostatnią @ miałam 29.10. ale mój suwak jest tak myślę jakiś tydzień do przodu,bo owulka była póżniej. Ja dopiero na 1 usg byłam w 7tyg. wg usg 6. We wtorek ide do szpitala i będe miała kolejne,to zobaczę na jakim etapie jestem aktualnie.
aaa i cykle mam 29-31 dni
 
Ostatnia edycja:
Najgorsze że szukałam czegoś zupełnie innego, właczyłam stronke i tam o tym było. Bo generalnie staram się nic nie szukać i nie czytać. Chyba że opinii o kremach czy sposobach na różne dolegliwości :)

Co do rozstępów widziałam dużo dobrych opinii o firmie daxa cosmetics. Chociaż też mam wrażenie że jak mają wyjść to i tak będą, ale może mniejsze przy smarowaniu ? :) nie mam doświadczenia
 
Dziewczynki zamykam tulic poduszke bo na oczy juz nic nie widze ,moj starszy idzie dopiero w srode do szkoly takze mam jeszcze dwa dni by pobyczyc sie w lozku :-)
Co do stronek ja tez juz nic nie czytam bo tylko pozniej pankuje i m czarne myśli -jedyne co to sobie wozeczki ogladalam bo napewno bede sprowadzac sobie z pl :-D
Dobranoc :-*
 
Dzień dobry :) Piję kawusię... bardzo lubię :) i rozpoczynam powoli dzień. Do wizyty u lekarza pozostało 11 dni. Oby ten czas upłynął miło i szybko :)
 
Witam,
że też przeoczyłam to że dziś święto i poleciałam do przychodni, jeszcze raz trzeba jutro rano zwlec się z łóżka i iść. No przecież wczoraj gadałam z mamą i mi mówiła że w Polsce też czerwona kartka:crazy:, moja zdolność myślenia czy koncentracji jest teraz na poziomie minimalnym. Wizytę mam za tydzień, leci czas leci.
 
reklama
Do góry