reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ASIOŁEK też chcę arbuza!!!!!!!! Mam na niego cholernego smaka ale nigdzie nie ma więc mogę zapomnieć :-(

GAWIT widocznie takie uroki ciąży :tak: będzie dobrze!
 
reklama
No teraz to sie usmialam bo za mna arbuz chodzi juz jakis czas :-)u mnie dzis wszystko pozamykane ale jutro moja druga polowka wracajac z pracy ma podjechac do tureckiego sklepu podobno tam sa :-)
Niedzielny obiad dzis nie dla mnie zostawie te miecho moim chlopcom ja moze wmusze w siebie troszke lazani :-/
 
Ostatnia edycja:
Gawit... U mnie w pracy babiniec i połowa kobiet bardzo długo plamiła w ciąży. Nie zawsze oznacza to coś złego. Czasem tak bywa i już. Co do arbuza to marzę o nim już bardzo bardzo długo... Ale nigdzie nie ma :-(
 
Moj maz jest kochany ,przyjechal wlasnie z pracy i wrecza mi male papierowe zawiniatko i mowi ze zwiedzil po drodze kazdy kiosk (tylko to otwarte)otwieram patrze a tam miniaturki arbozow co prawda to tylko takie gumy do zucia no ale doceniam starania hehe
 
hej
A ja chcę ciasto drożdżowe z owocami :-D i zaraz normalnie chłopa w auto wpakuję i każę mu jechać do cukierni :-D
Kurde wczoraj po wizycie już nie miałam plamienia, a dziś po nocy znów było :-( czy to się nigdy nie skończy :-(
Ja też potrafię nie miec cały dzień a wieczorem troszkę tego beżowego :-( też jestem ciekawa ile to może trwac, wizyte mam za dwa tygodnie, pije duphaston, mam nadzieję że to wystarczy.
 
oj Wy o jedzeniu..... ja podjadam ogórki konserwowe co chwilę.... w pierwszej ciąży tak nie miałam....

cwikla współczuję przebojów biegunkowych ... ja tak pod koniec ciąży miałam...;/
 
Ech a ja jem mało bo na wszystko się krzywię - bo robi mi się niedobrze. A K.tego nie rozumie, chciałby żebym jadła nawet za cenę wmuszania i wymiotów.

Właśnie przeczytałam gdzieś przypadkiem że u kobiet w ciąży często diagnozuje się czerniaka...a ja ogólnie jestem blada i mam wszędzie dużo różnych pieprzyków...powiem Wam, że przeraziłam się niemiłosiernie ;|

O arbuzie też myślę od kilku tygodni :)

Co do biegunki - miewam, zwłaszcza w takie słabsze dni.
 
Witam,
wybaczcie że nie zaglądam ale póki co jeszcze do pracy chodzę, oby do 9-ego bo wtedy wizyta, a do tego od świąt tule wc, wrrrr....nic nie przyjmuję ani picia ani pokarmów stałych. ?..jedyna zaleta to -1,5 kg na wadze...w środę jeszcze mam usg....oby już zarodek jednak był......mam nadzieję że na L4 będzie więcej okazji by się odezwać.
 
reklama
Właśnie przeczytałam gdzieś przypadkiem że u kobiet w ciąży często diagnozuje się czerniaka...a ja ogólnie jestem blada i mam wszędzie dużo różnych pieprzyków...powiem Wam, że przeraziłam się niemiłosiernie ;|

Jak będziemy miały takie podejście to cienko widzę nasz spokój w ciąży....
 
Do góry