reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

mi wieczor mija beznadziejnie. jem renni bo mam zgage i rzoladek boli jak cholera... zjadlam makaronik z sosem, poklucilam sie z malzem i tez mam appke coby byc blizej w razie w ;)
 
reklama
Witam was dziolszki. Ja w 1 ciazy smarowalam sie seria Babydream z Rossmanna na rozstepy. Bylo ok- tzn na brzuchu i cyckach nic, natomiast wyszly mi w ciagu jednej nocy na udach, zwlaszcza lewym grrr :o. Jak to bolalo, normalnie czulam jakby mi skora pekla. Wiec teraz bede tez uda smarowac. Co do witamin- na razie lykam kwas. Mi gin zalecil Pregna Plus. Kupilam juz, ale potem chyba zmienie, bo mam wrazenie, ze przepisuje je pacjentkom, bo cos z tego ma. W poprzedniej zalecal Feminatal.
 
witajcie
mamasowa ja już według zaleceń gina na 3 miesiące przed planowaniem brałam pharmaton matruelle.. on ma i kwas foliowy i omega i dodatkowo jod.. wiec wszystko czego mi było trzeba.. w pierwszej ciąży brałam go naprzemiennie z femibion i też miał dobry skład ;-)
katushka polecam też ten syrop *spam* czy jakoś tak - trochę wali czosnkiem ale da się przeżyć :szok::-D:-D:-D tylko ja to pobiłam wszystkich bo nie przeczytałam ulotki i trzymałam go zamiast w lodówce to na wierzchu i piłam przez tydzień a to tylko chyba mozna trzymać tydzień ale w lodówce :-D że się nie potrułam to cud :szok::-D
asiołek oj ja harrego pochłonęłam jakiś czas temu w zastraszającym tempie :-) i jak tylko moja ala pójdzie do szkoły i będzie starsza to dostanie harrego do poczytania - bo uważam że takimi książkami można zachęcić dziecko do czytania a dopiero później serwować dziecku ciężkie lektury w szkole... ja nie przeczytałam w szkole żadnej książki - za co się nie wzięłam to po kilku stronach szło w kąt.. dopiero po szkole wkręciłam się w pottera, zmierzch, książki dana browna itd.. i zaczęłam czytać dniami i nocami.. i później tak lubiłam czytać że nawet lektury nadrobiłam.. moim zdaniem w szkołach przez pierwsze lata powinni zaciekawić naprawdę fajnymi pozycjami książkowymi a dopiero później wyciągać cięższy kaliber lekturowy :-D
monia456 ale super- zawsze raźniej jak jeszcze ktoś ma dzidziusia w podobnym terminie :-)

ja dzisiaj miałam dzień lenistwa :-) rano wstałam do córy ale tylko na godzinkę bo później wstał mój mężuś i mogłam jeszcze na dwie godiznki wskoczyć pod kołderkę :-) błogie uczucie :-) moja mała dzisiaj przecudowna.. ma dobry humorek, śmiała się cały dzień i nie grymasiła. . spać o dziwno też poszła szybko! jeszcze do tego mężuś obiad zrobił więc czuję się dzisiaj wypoczęta.. odkąd piję rano coś gazowanego na czczo to mdłości ustały - przynajmiej na tyle że mogę cos przełknąć :-) dzisiaj pakowałam kolejne za małe ciuszki po mojej ali do kartonu i szczelnie zakleiłam go taśmą.. i tak jakoś uśmiechnęłam się pod nosem bo za kilka miesięcy ponownie go będę otwierać mam nadzieję :tak: fajne uczucie :-) miłego wieczorka!
 
Cześć dziewczyny. Ja dziś padam na twarz. Rundę po sklepach meblowych sobie zrobiliśmy:) po mału myślimy o zmianie pokoju dla Wiki:) swój odda dzidziolkowi:) mamy już mały zarys tego ci będziemy robić. Teraz już mykam spac:) dobranoc
p.s odnośnie kremów i innych specyfikow. W pierwszej ciazy stosowalam, a i tak pod koniec wyszły rozstepy i to duże. Teraz będę sie zwykła oliwka smarowac:) i co ma być to bedzie
 
Witam serdecznie :)
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam się zarejestrować. Obliczyłam sobie termin na 28.08. Mam nadzieję, że urodzę koło 25.08 ponieważ moja pierwsza pociecha idzie we wrześniu do szkoły i przeraża mnie ewentualność leżenia w tym czasie na porodówce bo bardzo chciałabym przy nim być w tym ważnym dniu.
W zeszłym roku poroniłam w 10 tygodniu, mam wielką nadzieję, że tym razem tak się nie stanie. Trzymam kciuki za Was i za siebie.
Czytałam, że niektóre z Was mają straszne mdłości.Mnie męczyły przez kilka dni. Wczoraj miałam do tego koszmarne wzdęcia, myślałam, że mi brzuch eksploduje. Zrobiłam sobie wielki dzbanek herbaty rumiankowo-miętowej (po prostu wrzuciłam po dwa kompresiki z każdej) i dziś czuję się o niebo lepiej. Z resztą dzisiaj też cały dzień piłam taką mieszankę. Polecam Wam, warto spróbować.
Pozdrawiam serdecznie.

sprawdzam czy mój suwaczek jest widoczny ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie :-*
Co do rozstepow to po pierwszej ciazy nie mam zadnych ,ani na brzuszku ani na piersiach ,moze na poslankach po dwie kreski z kazdej strony ,ale ja od poczatku kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy smarowalam sie najtansza oliwka (tady mojej mamy)
Teraz robie tak samo ,chodz nie przepadam za tym sliskim uczuciem -no ale coz mus to mus :-)
 
Dzień dobry
mamabazylia witaj
szyszuniaa co z Tobą??? Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

Co do smarowania - jeśli komuś mają wyjść rozstępy to i tak wyjdą. To jest opinia moja i mojej kuzynki położnej. Ona w ciąży smarowała się najlepszymi kremami, a i tak jest poorana. Ja używałam zwykłej oliwki i mam jeden rozstęp. Najważniejsze to nawilżać skórę, mało istotne czym.
 
reklama
Kahaka ,a ja wlasnie mysle ze te wszystkie drogie kremy sa do d... -sprawdza sie tylko oliwka i to regularnie stosowana ,a nie sporadycznie .
Mi przez wizyty w kibelku odszedl smak na cokolwiek ..zmuszam sie by cos zjesc -do tego ten okropny smak w ustach :-(

Za bledy z gory Was przepraszam i nie linczujcie mnie za to ,ale z telefoniku szybciej mi idzie odpisywanie i moge byc bardziej na biezaco :-)
 
Do góry