reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gorgusia, ja mogę być skurczowa, ale niech tym razem do konkretów prowadzą :-)
Izis, wszystkim nie dogodzisz. Mąż ponarzeka, ale ostatecznie chyba i jemu spadł ciężar. Jakie autko planujecie kupić?
Monia, co Ty będziesz robić? Może jakiś filmik?
Lilth, fajnie że w domku, zawsze to lepiej. A jak Dexter się sprawuje?

Co do komentarzy - na tym etapie puszczam mimo uszu. Nie czarujmy się z sexbomby została tylko bomba! :-D:-D Niech mówią co chca, zwłaszcza te które jeszcze w ciąży nie były. Poczekamy - zobaczymy.

A ja byłam na pedi i mani. Milutko się teraz czuję, nawet zażądałam od M. masażu stóp. Jutro mam wizytę - może już ostatnią????
 
reklama
Kaspian ciężko powiedzieć. Jeszcze jego Skodę musimy sprzedać. I właśnie tą nadwyżkę ze sprzedaży mojego chciał przeznaczyć na doprowadzenie jej do lepszego stanu przed sprzedażą. Widzę, że bardzo mu się podoba Dacia duster, ale żeby ją kupić to trzeba by opchnąć Skodę i jeszcze motocykl. Wtedy jakąś w miarę można by kupić. Ale motocykl to jego druga miłość, której nie zamierzam go pozbawiać :) chociaż jego rodzice byli by zachwyceni gdybym mu nakazała pozbyć się motocykla :p
Także obstawiam, że przy dobrych wiatrach kupimy jakąś młodszą Skodę octavie :)

Graliśmy w totka. Niestety to nie my trafiliśmy 6 :D

Zgaga...mała dostała jakiegoś wścieku. Niedobrze mi się zrobiło, aż musiałam kanapkę sobie zrobić :|

Ivz tego zmęczenia i ogólnego napięcia nie mogę spać choć jestem wyczerpanaaaa

Na swoje dzieci faktycznie uważajcie teraz - tak mi się przypomniało - słyszałam o atakującej anginie. Do tego dzisiaj wpadli znajomi ze swoją 3latką. Zachowywała się b.dziwnie. Powiedziałam im, że wg mnie coś jej jest i chyba jakaś choroba ją bierze. Stwierdzili, że może mam racje bo od rana jest nieswoja, spała, nie jadła, wszystko na nie, ciągle płacz. Trochę pobiegała i cała była mokra.
 
Forum w nocy mi nie działało. Mam nadzieję,że noc jednak w dwupakach ;-)
U nas figle nic nie dały. Pół skurcza nie miałam a M narzeka że mieciutka jestem taka że on nic nie czuje :p Ale tu nie o jego doznania chodzi przecież :p
Co do chorób to teraz jest masakra. Kacpra rozlozylo dosłownie z minuty na minuty. Na nocnik siadł zdrowy a zszedł chory.... Całe szczęście już Gapka ma się lepiej. Tylko ta nieszczęsna wysypka musi zniknąć.
Izis- Skody Octavie są fajne. Nasz poprzedni samochód to skoda i super mi się nią jeździło. Teraz mamy BMW pochodzące pod zabytek ale o ile na początku go nie chciałam to teraz uwielbiam ten samochód.

Wszystkiego najlepszego wszystkim naszym Annom !!!!
 
reklama
Anulka :*** wszystkiego najlepszego :)))

Fiuu dalej cisza jak makiem zasiał?

Izis :) ja to bym i motor opchnęła... dla bezpieczeństwa ...

Monia456 zasnęłaś w końcu? Jak samopoczucie?

Lilith dobrze, ze już jesteś na nogach... ja włąnsie tej pionizacji pierwszej się obawiam... a Ty już śmigasz? A jak się ogólnie czujesz?

Dzień dobry :) Piję kawkę i zastanawiam się co praktycznego zrobić z dniem :) do ukończenia 37 tygodnia pozostał mi jeden dzień :) czyli teoretycznie od jutra mogę nieco więcej rzeczy zrobić :)

Gorgusia kiedy odpoczniesz?
 
Do góry