reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gdybym się znała na tym to może inaczej bym "negocjowała", a tak no to o...ja jestem zadowolona, ale druga połowa nie i teraz jestem na siebie zła, że się zgodziłam :)

Fiuu moja mama to w ogóle się nie nadaje do negocjowania :) Teść może i by mógł, ale chyba doszli do wniosku, że mają tylko pilnować żeby mi się krzywda nie stała :) K. mówi, że jak jestem zadowolona to spoko (ja jestem bo taką kwotę zakładałam od początku), ale on już się nastawił na to co ustalił i miał plan na "nadwyżkę". No ja się nie nadaje...Do niego nie mam pretensji, że go nie było no bo cóż...z pracy do pracy jak zwykle :/ Chyba bardziej mam do siebie, że taka ze mnie miętka faja.

Mnie się brzuch napina, ale to tylko tyle. Oprócz tego właśnie chwyciła mnie straszna zgaga ble. I to na tyle z dolegliwości :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fiuu nas dzieli 600 km więc zaraz sprawdzę jak długoterminowa u Ciebie wyglądać będzie...

Ok sprawdzone... nieco lepiej :)
Ja zawsze sprawdzam na meteoprog...
 
Ostatnia edycja:
U nas właśnie leje,pogoda idealna by rodzić...i nic. W stopy znów mi gorąco...to jest chyba najbardziej upierdliwy objaw ciąży...nawet zgaga nie jest taka okrutna
 
Miska z zimną wodą, bądź miska z zimną wodą i jakiś ręcznik co chwilę maczany w misce i na stópki :) Ja przynajmniej coś takiego uskuteczniam. Gdybym miała możliwość to kładłabym się spać z nogami w misce hehe

Ja w te długoterminowe prognozy gdzieś nie za bardzo wierzę. Oglądam je i sprawdzam, ale patrzę na to przez palce. Zbyt często mnie zawodziły :D
 
Izis mam nadzieję, że prognoza się kompletnie nie sprawdzi.

Fiuu żel chłodzący z apteki daje stopom super ulgę :-) polecam
 
Asiolku, Ja wstalam dopiero dzis rano :-) cos mi bb nie dziala na tablecie, ciagle jakies bledy albo nie laduje.. Jutro przejde na lapta to sie odezwe Normalnie.
Natkusia Co z tymi zdjeciami? Pw tez pisalam..
Anna dziekuje kochana za wiadomosc :*
Madison czy po cc mialas jakby gazy w gornej czesci brzuszka?

Aaa Dex po mierzeniu ma 50cm :-)
 
Ostatnia edycja:
A ja właśnie się obudziłam:szok: Poszłam małą usypiać o 8 i padłam z nią i pewnie teraz pół nocy spać nie będę:wściekła/y: i jutro będzie powtórka z rozrywki.
Trudno - trzeba jakoś przeżyć;-)
Fiufiu Ty tam kochana Jasia nawet na śpiocha molestuj skoro do niedzieli chcesz rodzić ;-):-D:tak:
 
Monia, długa noc przed Toba :D

Mnie moja mama dzisiaj powiedziala, ze brzuch dalej wysoko. Na co moja teściowa, że jednak jest trochę niżej. Na co JA, że z tego co wiem to nie musi w ogóle opaść, przyznały rację i koniec tematu :p od 2 miesięcy słyszę od obcych ludzi, że brzuch taki duży to chyba rodzę na dniach :p takie to radosne komentarze hehe

Kurcze, mało mleka mi zostało. Oby zgaga w nocy nie wróciła.

Przypomniał mi się temat mojej sałaty lodowej. Może jest mało zdrowa, ale nic co jem chyba zdrowe nie jest bo ogrodu nievmam, a eko jedzenie jest cholernie drogie :D a dzisiaj w radiu podawali info, że były kontrole eko produktów i straszna lipa wyszła, tzn. eko producenci to ściemniacze jak wszyscy inni! ;D

Gorgusia może jak tak boli to jednak jeszcze trochę i po sprawie będzie :) mnie tak nie boli, czyli rozumiem, że mała słabo napiera na dół :))
 
reklama
Oj dłuuuuuga ta noc będzie a do tego P na nocke więc lipa;-)
A co do komentarzy to temat rzeka - mojego btata teściowa pod koniec kwietnia jak mnie widziała to wtedy tak baaardzo miło stwierdziła że wyglądam jakbym miała mieć blizniaki bo jej córka to takiego brzucha mie miała na tym etapie ciąży:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Myślałam że uduszę gołymi rękami
 
Do góry