reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ja mam vitaminer prenatal, kupilam jak bylismy na wakacjach w Polsce, bo mi wlosy bardzo wypadaly i lekarka powiedziala, ze najlepszy zestaw witamin to ten dla kobiet w ciazy, poza tym jeszcze biore magnez bo to mi nerwowosc lagodzi.

mojec mdlosci ulegly konwersacji w odbijanie, ale to tak mam jak stary chlop, albo jakbym nie wiem ile zjadla, a ja naewt jak napije sie wody to zaraz bee:sorry:
 
reklama
hej hej,
jeju u nas dzisiaj slonce i 10C wiec jest cudownie! az chcialo sie wyjsc z domu na krotki spacerek.

jaki ruch jak na dworcu tutaj. to i jasie wypowiemogolnie na tematy smarowidel/witamin.
jako,ze po prostu jestem gruba,to skora u mnie juz teraz jest naciagnieta tak jak u niektorycj bedzie w 8 miesiacu ciazy wiec mnie przed rozstepami nic nie uchroni. jedynie oliwka/oliwa z oliwek na sedzenie i zeby skora byla nawilżona,a przez to bardziej taka do zniesienia.
ja juz łykam witaminy.wlasnie prenatal biorę w zasadzie za chwile minie miesiac. i chyba przy nich juz zostanę. w poprzediej ciazy bralam falvit mamma i tez byly ok,tyle,ze tabletki duze bardzo jak antybiotyki prawie wiec ciezko sie je polykało (na szczescie mialy po srodku taka kreskę wiec mozna bylo je przeciac i na dwie porcje podzielic,zeby sie nie zadlawic).
ja dzisiaj sobie trpche popracuje przed pc. chyba przez to slonce mam wiecej energii :)
 
madruszka z dwojga złego lepiej w tą stronę ... hahaha...ja też czasami beknę jak stary chłop,ale to dla zdrówka !!!

Co do witamin to łykam magnez, femibion natal 1 i prenatal urocare ( żurawina)
Jak na razie to tyle :tak:

Idę tłuc kotlety !!!
 
Nic mi się nie chce, co z tego że 15 stopni, jak słońca nie ma. a powiem Wam, że ja to kiepska w obserwacji mojego wyglądu, za to mój mąż już mi doniósł uprzejmie że sutki ciemne i rozmiar większy biustu się zrobił z czego jak głupi do sera się cieszy.
 
Ja tylko kwas foliowy biorę na tą chwilę. Lekarz tak kazał.
Jak mi się nie chce.....
wymyśliłam dziś,że Kac zostanie z dziadkami, a my spędzimy czas spokojnie z M, ale kino odpada, bo nie ma nic fajnego....
 
ja z wyra chyba nie wyjde bo mecza mnie mdlosci i ogolnie gowniane samopoczucie. maz wlasnie zakupil mi kwas foliowy bd lykac. jak tam wasze samopoczucie?
 
Witam kochane. Witam nowe mamusie. Ja z witamin biorę magnez i femibion natal. Dziś na obiad robię gołąbki zapraszam jeśli ktoś ma ochotę :-D. Pogoda u mnie też piękna, ciekawe czy ta zima w ogóle przyjdzie. Co do ubrań to też jeszcze nic nie kupuję, nawet mnie do tego jeszcze nie ciągnie,ale przyjdzie na to czas. Biegnę do kuchni. do później
 
tak biorąc pod uwagę, że po polsku mam tylko polonia, tvpuls i tele5. myśle że coś do oglądania raczej we włoskiej telewizji będę szukać.
 
reklama
Dzień dobry! :-)

Ja też się dziś czuję fatalnie :eek: Mała zrobiła pobudkę po 6! :wściekła/y: Potem miałyśmy drzemkę, ale jak wstałam to nie mogłam na nogach ustać... Teraz M ją wiął na wycieczkę, więc ja chyba znowu pójdę do wyra. A przydałoby się posprzątać...
Wrocilam do pracy po swietach i dzis zaczelam plamic niestety zywa krew
Nie wiem co mam robic teraz
na wklatce nic nie ma tylko na papierze jak docisne to zawsze taki rozowy sluz tak samo bylo poprzednim razem i skonczylo sie zle do szpitala nie poszlam bo i tak zadnych lekow nie dostane nawet zwolnienia z pracy
&&&&&&&&&

Macku, co to znaczy na samolocie??
Na fotelu znaczy. Z rozłożonymi nogami ;-)
Któraś z Was pisała o przeziębieniu.... ja zakupiłam sobie syrop dla kobiet w ciąży Prenatal, na bazie naturalnych składników i pastylki na gardło też Prenatal. Czułam że coś mnie bierze, gluty po pas, ale już jest lepiej.
Ja pisałam. Muszę sobie kupić ten syrop. Mój gin powiedział, że można używać psikaczy do nosa i tabletek na gardło, tylko nie czytać ulotek ;-) Bo one przecież działają miejscowo.

Ja też w działanie kremów na rozstęoy nie wierzę. W pierwszej ciąży miałam jakiś olejek, smarowałam się i owszem nie pojawił się ani jeden rozstęp. Aż nie urodziłam...:confused2:
 
Do góry