reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Natkusia super, ze z Wojtusiem i Michasiem tak dobrze idzie:-)I super z tym mieszkaniem. Nam sie narazie nie zanosi na zmianę, a tez mamy tylko dwa pokoje.

Anna 20061 nie chce Ci robić nadzieji, ale takie uczucie rozbicia, drgawki tez są zbliżającego sie porodu, a wiec kciuki zaciśniętej.

Fiuufiuu ty to jestes kobieta z żelaza normalnie:-) Ty to z tych co by w polu urodziły, dziecko do domu zaniosły i w pole wróciły. Zazdroszczę sił i energii

Carine trzymam kciuki. Szybko minie.

a ja umieram. Posprzątałam dziś lodówkę, wyszłam na zakupy a teraz leżę i prawie płacze. Tak mnie boli miednicą i prawe biodro, ze nie wiem jak sobie poradzić. Brzuszek miękki jak masełko (nota bene cała ciaze taki ńie był:wściekła/y:) wiec to nie od skurczy. Jestem załamana, bo jak będę rodziła sn to nie wiem w jakiej pozycji. Na plecach odpada. Chyba tylko bokiem albo na kolanach:zawstydzona/y: Macie jakieś sposoby na ulżenie takim bólom?
 
reklama
A ja zrobiłam obiadek,poprasowałam troszkę i byłam jeszcze sprzedać spódniczkę ciążową, którą wystawiłam na tablicy.pl. Zahaczyłam jeszcze o aptekę po te podkłady poporodowe na łóżko,bo miałam ich w ogóle nie kupować,ale jak czekałam wczoraj w szpitalu na ktg to słyszałam jak położna dwóch tatusiów pytała o te podkłady dla żon,więc i pewnie nam kazaliby zakupić.

Jak mojej mamie uda się przyjechać wieczorkiem to sobie kolorek na włosach jeszcze machnę:) a co..trzeba jakoś wyglądać na porodówce.

ćwikła słów mi brakuje...chyba u Was to tylko wymiana zamków wchodzi w grę. Ja się ostatnio wkurzałam,jak był u mnie teściu i tel.mi dzwonił to się pytał "M dzwoni?", "o której jedziesz?" albo nawet jak mi lekko nabałaganił z łazience po kąpaniu. Nie potrafiłabym już z nikim innym mieszkać, mam swoje zwyczaje i nawet jak mi ktoś odłoży coś nie na miejsce to mnie to denerwuje.

Ewaelinka czyżby po?:)

Natkusia bardzo się cieszę,że u Was tak cudownie. Mam nadzieję,że nasz synuś też tak ładnie zaakceptuje siostrę mimo,że straszy od Twojego. Na dzień dzisiejszy doczekać się jej nie może,ale co będzie po to się okaże.

magda bardzo ładne zdjęcie w avatarze:)

pieceofcake Ty jesteś z Krakowa tak? a gdzie planujesz rodzić?
 
A ja juz sram na to wszystko -znowu zostalam odeslana do domu :-(
Dostalam sheka do wypicia ale dopiero w poniedzialek po czym ma sie ruszyc ,bole na ctg mega ale nie chca mi przebic jeszcze zeby wody nie odeszly wrrrrrr jestem zla max bo naprawde nie mam sily :-(
Dostalam czopek by dzisiejsza noc przetrwac i dwa patyczki na sprawdzenie czy wody wyciekaja (takie ala do uszu sa pomaranczowe a jak je tam wsadze to sie zrobia niebieskie jak to wody ) ...jestem nie przytomna a boli jak bolalo -----moj sie juz wkurzyl bo najpierwntrzymaja zeby nie poszlo a teraz nic nie pomoga bo lepiej naturalnie wrrr pisze niedorzeczy ale juz nie funkcjonuje
Cmokale
 
LILITH - super! Tempo imponujące, u nas to spodziewają sie 'cholera wiec co' i trzeba swoje odlezakowac w szpitalu. U mnie dwie doby po sn i trzy po cc. Chyba, ze porod po 18 był, to dochodzi jeszcze jedna doba :)

Daj znac jak sie czujesz po cc i wogole jak tam u Was :)
 
Ewaelinka​ biedna jestes. Jeździć w te i spowrotem. Najgorsze, ze to boli i meczy, a potem chcą zeby kobieta miała mnóstwo energii przy porodzie. A skąd to brac?
 
(...)
pieceofcake Ty jesteś z Krakowa tak? a gdzie planujesz rodzić?
ojaka tak, jestem z Krakowa i będę rodzic na Kopernika, generalnie nie miałam za dużego wyboru albo Kopernika albo Ujastek oba mają III stopień referencyjności na co musiałam patrzeć przy moich chorobach współistniejących... a Ty gdzie będziesz rodzić? :)
 
ojaka tak, jestem z Krakowa i będę rodzic na Kopernika, generalnie nie miałam za dużego wyboru albo Kopernika albo Ujastek oba mają III stopień referencyjności na co musiałam patrzeć przy moich chorobach współistniejących... a Ty gdzie będziesz rodzić? :)

Na Narutowicza.
 
reklama
moj wkur.... sięga juz zenitu:wściekła/y: zadzwonilam do położnej, że nadal się nic nie dzieje...na sczęscie kobitka w porządku i mnie rozumie, wiec kazala dziś przyjechć na badanko i ktg... pewnie znowu bedzie zaje....iście bolało, ale w nosie.... niech się coś ruszy, bo już włosy z głowy rwę i chodzę taka podminowana, że wszystko i wszyscy wkoło mnie wnerwiają i drę się z byle powodu :zawstydzona/y: do tego te dziwne ruchy dziecka.... w dzien praktycznie zero.... o 22 zaczyna się dopiero jazda..... dobrze, ze szpital od poniedzialku... mam nadzieję, że mają tam tez jakiegos psychiatrę :happy2:

sorry za smęcenie, ale już nie mam siły.... jak pomyslę, że kolejna porąbana noc przede mną, aż mnie telepie z wściekłości
 
Do góry