reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja cos jeszcze po tym macanku pani doktor sie trzese jak galareta. Koszmarnie boli mnie podwozie. A kurde sama sie o to prosilam bo ona mowila ze tylko usg zrobi i przeplywy sprawdzi a ha sama zapytalam czy szyjke moze slrawdzic... gwalt na walsne zyczenie...
 
reklama
Carine trzymaj się tam dzielnie... 7 razy mierzenie cukru to wyzwanie jak dla mnie...
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli :)

Anna wizyta w sumie ciężka ;) ale dobrze, że z Dzieckiem wszystko ok :) ino i może po tym badaniu coś Cię tam jednak ruszy ;)
 
Cwikla - z ta teściową to jakiś koszmar. Boszsz nie wyobrażam sobie jak można do kogoś samemu wchodzić, samemu sobie drzwi otwierać no masakra jakaś :-o

Anna - sama się domagalas macanka no no ;-) a teraz trzeba dojść do siebie.

U nas deszczowo, bez zmian.
 
CWIKLA ja jadłam ananasy i psinco to dało! ;-)

ASIOŁEK po porodzie odżyłam :-) a jak się jeszcze układa no to takie potem moje posty ;-)

CARINE oby Ci się rozkręciło :tak: jak już są skurcze to już coś!

AGULA dobrze, że dobry humor dopisuje :-)

PEACE my się chyba nie znamy.. witaj :-D

ANNA dobrze, niech boli.. to znak że coś się dzieje :-)

FIUFIU plus jest taki, że tą tą gwiazdkę w końcu otrzymasz ;-)
 
az z tych nudów stwierdziłam,ze czas sie rozruszac,ruszam do miasta na jarmark jakubowy,potem z jasiem po centrum handlowym polatam,a wieczorem mam nadzieje uraczą mnie okrutne skurcze :-D taki jest plan :tak:
 
Anna ja też miałam krwawe badanie we wtorek i nic, od czasu do czasu jeszcze plamię, Hania zadowolona buszuje w brzuchu, :D skurcze wieczorne są, ale mijają i dalej nic.:confused: ja to czekam, aż wody odejdą bo wtedy tylko jest wiadomo, że to już. A tak to na dwoje babka wróżyła.
Cwikla oj taka teściowa to skarb, a wymiana zamków nie wchodzi w grę?;)
 
Cwikła wymień zamki a teściowej powiedz,że zgubiliście klucz i strach mieszkać
Anna mooże Cię wreszcie ruszy.
 
Magda dwa tygodnie temu ta sama lekarka mnie badala i efekt byl ciut mniej bolesny niz dzisiaj. Chodze "szpagatowo" w sumie teraz leze bo jakos dziwnie mna trzesie. Plamic pewnie bede jak i te dwa tygodnie temu. Siedzac przed gabinetem slyszalam dzieciaczki jak sobie poplakiwaly slodziaki. No i trzeba przyznac ze tutaj na polozniczym kazdy pracownik od salowej dolekarki sa cholernie mile i kochane jakby normalnie od rana na haju byly... Ciekawe czy dla mnie tez beda bo ja polowy nierozumiem co gadaja hihi... No cuz...
 
reklama
Ćwikła - no wesoło masz z "mamunią" a jakby tak kiedyś weszła na Wasze przytulaski :) może by ją to czegoś nauczyło :)
pocieszę Cię - z moją mamą też nie raz już o to bój toczyłam, ale szkoda słów... Jak jest mąż w domu to czasem zadzwoni, ale jak wie że jestem sama to wparowuje bez pardonu :) nie raz już mnie czy męża w gaciach zastała samych (bo źle obliczyła że ma go nie być) ale mam wrażenie że wcale jakoś jej głupio z tym nie było - raczej mi...

Byłam na spacerze i matko 3 strony do nadrobienia! ale produkujecie!!! Ale właśnie na tym spacerze spotkałam znajomą ciężaróweczkę i od słowa do słowa dowiedziałam sie że szpital na Brochowie w remoncie. Więć Monia 456 i inne Wrocławianki przekazuję! Info jeszcze do potwierdzenia bo ona była tam 2 tygodnie temu ale warto obczaić aby na darmo się nie tłuc. Ja więc na pewno Oława :)
 
Do góry