reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ludwik jest lwem, fajowski jest ale nie jest to charakter latwy :D
a ja dzisiaj piore wszystkie pościele-w sensie wkłady,przy tych 30 stopniach to w jeden dzien wyschną.
powoli ogarnia mnie "wkurw" pt. ile jeszcze.
no co wiem,ze 1.08 ale czlowiek to by zawsze chcial tego co nie ma. irytuje mnie siedzeni eod miesiaca w domu i wychodzenie po 20:00 niczym Nosferatu.
babcia znowu miala gorszy dzien,byla pod tlenem, upal niestety nie sprzyja,a utrudnia.

a i niedawno mnie kolezanka, ktora w Holandii mieszka uswiadomila,ze "lul"(bo tak czesto na fb piszę o Ludwiku) oznacza nic innego jak KUTAS. Barbarka to prawda?
 
reklama
Fiuufiuu - cierpliwości, już naprawdę niewiele zostało. Aż sprawdziłam w tłumaczu google tego lula i faktycznie tak mi wyszło :-) Z drugiej strony jak nie masz holenderskich znajomych to się problem sam rozwiązuje.

Ja mam na imię Joanna, Asia mnie najczęściej wołają, jeden znajomy z Sycylii sobie zapamiętał tą "Aszie" bo ascia po włosku to siekiera :-)
 
U nas tez niezla mieszanka, Ja lew, maz skorpion I cora byk. Od poczatku sie cieszylam na kolejnego lewka

Fiufiu doczekasz sie, jak I kazda z nas. Juz czekam na wiesci z dzisiejszej nocy :-)
 
Ja tam mam termin w lipcu więc nie będę obrażona jeśli i w lipcu mała się wykluje :D jejku....budzę się a na tel wiadomości, SMS y - i w każdym pytanie, czy urodziłam :) nie wiem czy się śmiać czy płakać :p

Fiiufiuu to chociaż koleżanka Cię uświadomiła :D pogoda babci z całą pewnością nie sprzyja :(

A czy dostęp do galerii dzieciaczków nie jest dla wszystkich otwarty? Hmm wydawało mi się, że jest.

Aa oprócz SMS czy urodziłam dostaję pozdrowienia z wyjazdów nad morze...tu już mam ochotę płakać :p

Moja mama jest lwem :) wnusia też będzie :D ja jestem panna, K. to bykkkk typowy :) bo ja to jestem panna mało typowa, chyba mi się znaki pomieszały ;)

Natkusia może dostanie wolne :) wiadomo...człowiek o pracę się boi to i walki o to toczyć nie będzie :(

Madison, U Was to już wszystko takie normalne :) wydaje się być spokojnie :) a ja tu cały czas rozmyślam jak się zacznie, koedy i jaki będzie efekt ;)))

Afja ja od kilku dni bardzo słabo i źle się czuje, ale ciśnienie mam jak zwykle. Jest niskie ale u mnie to norma.
 
Widzę o znakach zodiaku temat- u nas ja lew 21.08,Kaci lew 22.08 M wodnik. A Antek też ma być lwem ;-)
Ale skwar. Zaliczylismy spacer i zakupy a teraz siedzimy w piaskownicy. Niedługo Młody zostaje z szwagierka a ja jadę do fryzjera ;-)
 
Hej!
Nie ma co sie martwić o zburzenia teorii 40 tyg. ciąży. Spoko teraz sie sypiemy, ale zobaczycie bedzie grupa, która przenosi, a wszystko dlatego, ze w większości datę porodu liczy wciąż wg reguły Naegelego, a nie z pierwszego USG, gdzie dokładność jest większa. No i, ze nie wszyscy lekarze słuchają kobiet. Niektóre z dokładnością do godziny wiedza kiedy poczęły swoje maleństwo. Ja np. datę porodu mam na 8.8, ale z pierwszego USG wyszło, ze to 21.08 wiec porodu wypatrywac bede gdzieś od 14 dopiero. Wiec pewnie przenosze, a jak do 18.8 nie urodze to idę do gina i skierowanie na wywołanie. Czego wolałabym uniknąć.

Ja tez mam nadzie na lewka. Raka mam męża i ja jako panna świetnie sie z nim dogaduje. Nasi przyjaciele często pytają czy my sie w ogóle kłocimy. Zgodnie z prawda odpowiadamy, ze tak, ale bardzo rzadko i sa to raczej sprzeczki. Także kolejny letni znak mam nadzie dołączy i bedziemy mieli przegląd:D

Natkusia kurcze szkoda, ze mąż nie dostanie tego urlopu:confused: Tez bym sie wkurzyła. Ale w dzisiejszych czasach to pracodawcy bardzo wykorzystują sytuacje na rynku i właśnie odmawiają np. Urlopów, których nie maja prawa odmówić. Myśle, ze jakoś sobie poradzicie z ta sytuacja. No i czekam na wiesci co z dzisiejszym wyjściem.

Madison karmienie M. musiałoby być ciekawe:-D Szczególnie przy bliźniętach i 2 latku. Jakby to powiedziała Gorgusia, ale co Ty nie dasz rady?

Pozdrawiam wszystkie i zgarniam troszkę tych chłodniejszych wibracje od Ewaelinki, bo i mnie Żary z nieba ciąg dalszy dzis.
 
Ja jak zwykle nieczasowa :sorry2:

Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamuska! :tak:

Ja tez juz bym chciala. Tez dopada mnie juz poirytowanie jak chodzi o czekanie. Tym bardziej, ze upaly mnie wykanczaja, jedyne wyjscie siedziec w domu, ale ile mozna!? :baffled:

Ja juz ogarnelam wszystko, pokoj malej tez juz gotowy, wiec pozostaje czekanie... Oby szybko zlecialo....

A co do znakow zodiaku to ja wodnik, M. panna, a dziewczyny wagi ;-)
 
Dziewczyny uściski przekazuję od Calthy. Walczy o karmienie ale pisze, że wyjście ze szpitala na razie w sferze marzeń. Emilka ma gorsze i lepsze dni.
 
reklama
człowiek nie wchodzi jeden dzień i jak zwykle nowe dzieciaczki się pojawiają
u mnie standard, czyli nic.... szczerze, to zaczynam juz wątpić, że urodzę normalnie.... także nastawiam się że 28-go idę do szpitala
będzie mnie teraz mniej, bo córa wrocila z wakacji i nie daje mi sie nudzić :-)
 
Do góry