reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Kahaka wow gratuluje :) super wiesci z rana !
Kurcze jak narazie codzien jakas sie rozpakowywuje :) naprawde jak tak dalej bedzie to ja sama do siebie bede pisala na koniec sierpnia :)
Pozniej was nadrobie poczytam, narazie to jestem mega zmeczona, nie spalam pol nocy, nie moglam spac, burza szalala u nas kolo 2 w nocy, i stasznie boli mnie zebro jejku wszystkie pozycie nie dobre nawet na wznak, stac tez zle siedziec tez zle matko jak ja wytrzymam te 5 tygodni.
 
Wczoraj poszłam spać dość wcześnie i o dziwo nawet pobudka na siusiu pozwoliła mi szybko zasnąć. Mrugali nam prądem, więc wyłączyłąm tv z sieci(bo jeden w miesiącu popsuty wystarczy;-)), poszłam chwilkę na balkon(ależ było przyjemnie:-)) i jak się ciemno zrobiło poszłam spać.
Dzisiaj jadę po Agatkę, właśnie dzwoniła,że mam dzisiaj po nią przyjechać. Jest fajnie,ale tęskni. Pogoda dzisiaj jakby się trochę uspokoiła,chyba nie będzie tak gorąco. Chociaż trochę żałuję,że nie ma słońca, bo woda w basenie szybciej by sę nagrzała.
Ulika
super zdjęcia, basen masz super( ja sie moim zachwcam a Twój jest mega:tak:)Ja pewnie też weszłabym do basenu, ale wodę dopiero wczoraj nalaliśmy i gdy wczoraj siadłam na drabince a mąż polewał mi nogi, aż mi tchu brakowało(tak było zimno).
Cwikła jak na tyle lat jazdy,to właściwie niewielkie szkody. Zawsze powtarzam dobrze,że nikomu się nic nie stało. Samochód dziś jest taki a jutro inny. I od tego właśnie jest ubezpieczenie:-).Dobrze,że to niedoszła szwagierka. Chciała zabłysnąć,ale bez przesady.

Anna nie przejmuj się takimi komentarzami lekarki-niech parzy na siebie a najważniejsze,że Ty wiesz jaka jest prawda. Trzymam kciuki za wizytę. Nie denerwuj się,bo pewnie sama się tymi nerwami dodatkowo nakręcasz
barbarka zazdroszczę. Tyle razy byłam nad morzem i ani razu nie widziałam zachodu słońca:-(, nawet pogody nigdy nie mamy:-(
Gorgusia to się zmobilizowałaś i spakowałaś. Widzę,że porządnie się wystraszyłaś:-)

Angie zazdroszczę tego deszczu. U nas wczoraj w cieniu 32stopnie, dobrze,że chociaż wiało.Tak sie zastanawiam,czy są jeszcze ludzie,którzy wierzą,że w ciąże można zajść przez kąpiel w basenie.:-)

Martuśka gratuluję kolejnego tygodnia(ja skończyłam wczoraj:-)) a co do leków nie pomogę, bo tych nie brałam w ciąży właściwie wcale.

Natkusia szkoda,że M nie dostanie urlopu, zawsze pomógłby ogarnąć się z nową rzeczywistością a i Ty spokojnie doszłabyś do siebie. A może jednak coś da radę załatwić. Trzymam kciuki. A dlaczego nie wychodzicie do domciu?
 
Kahaka to ci nowina. :)

Natkusia dasz radę, ale w taka pogodę leżeć to z pewnością nic przyjemnego. Co do urlopów dla ojców, które "niby" przysługują, to znam przypadek faceta, który został zwolniony bo sie uparł, by dostać, a szef nie chciał mu dac. Koleś sie sadził, ale czy cos ugrał to nie wiem. Dziewczyny tak to już jest. Ja sama pracuję 5 lat, jestem nauczycielka, i co roku mam nowa umowę. Choć wedle prawa już 3.umowa powinna byc na stałe:-(. Także widzicie.

i prosze trochę zwolnić z rozpakowywaniem sie. Bo niedługo na przykładzie naszego forum bedą musieli obalić teorię 40 tyg. Ciazy:-)
 
Moj G. byl umowiony z kierownikiem ze od razu idzie.. dzisiaj dzwoni a ten kierownik na urlopie i sztygar mu nie da bo jest malo ludzi.. wiec teraz ma 2 dni okoliczniowki a potem nie wiem.. ja juz czuje sie super tylko chodzilo mi o Michala zeby to on mial komfort bo teraz Wojtus prsy cycu to wiecie.. szkoda bedzie mi pierworodnego :-(

Nie wiem czy wyjde bo Wojtus chyba nie ma wszystkich badan no i zobwczymy jak z masa.. zreszta nie wiem, dowiem sie od 12-13 jak przyjdzie pediatra.

Jedyne co mnie pociesza to dzisiejsza sesja.. Przyjdzie do nas Pani fotograf porobic dzieciom zdjecia :-)
 
MartuŚka92 mi lekarz kazał już w 36 odstawić magnez, położne na szkole rodzenia też o tym trąbiły
barbarka1611 na porodówkę po odejściu wód w moim przypadku, bo mam tego paciorkowca. Ponoć jak się go nie ma, wody są czyste to możesz w domku jeszcze spokojnie kilka godzin posiedzieć. Najlepiej jak masz lekarza w szpitalu, to dzwonisz gdy coś się dzieje i sam Ci powie czy to już.
kahaka gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) A mój mały bąbel jeszcze wyjść nie chce nooo:-)

Dzień dobry z rana. Miło tak zacząć dzień takimi przyjemnymi informacjami. Teraz pewnie co drugi dzień, któraś będzie się rozpakowywać, super czas nastał:-):-):-)
 
Kahaka - gratulacje! czyli już jesteś spokojna :) super! A czy mogę zapytać czemu miałaś CC? Akcja jak piszesz szła błyskawicznie, chyba że miałaś planowana a ja nie doczytałam.. Jeszcze raz gratki! i dużo zdrawia dla Ewci.
Anna - krzymam kciuki za wizytę!

Dziewczyny bardzo chciałabym zobaczyć galerię naszych maleństw - już kiedyś prosiłam, ale nie wiem do kogo się konkretnie z tym zwrócić... Czy mogę i ja dostać dostęp, bo nie mam?
 
reklama
Wpadlam tylko pogratulowac, ale w szoku bylam Bo ostatnio pisalysmy o tym czy sie uda nam obu na 24 a tu taka niespodzianka, Bardzo sie ciesze I mam nadzieje, ze u mnie takich akcji jednak nie bedzie :-) jakby bylo jak z jud to jeszcze z 5 tyg. Bym chodzila..

Pozniej sie odezwe, trzymam kciuki za wizyty, Natkusia Przykro mi z powodu tych cyrkow.. Gorgusia, snilas mi sie :-)
Wczoraj Jedna z kocic ktora dokarmiam.. Taka ulubienica.. Miala wypadek, noga tylna rozwalona, jak gumowa wielka pletwa od polowy, ciagnie Ja za soba.. Plakalam pol dnia.. Niestety Tak mam gdy chodzi o zwierzaki.. Jak dzis przyjdzie I bedzie to samo to trzeba cos z tym zrobic ale kiedy? Maz jeszcze remont w salonie zaczal..Wczoraj wymalowal, dzis tapetuje I sklada szafki.. Temu tez czasu mniej :-)
 
Do góry