reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
A ja jakoś zbrzydłam ostatnio to też chyba jakiś zabobon mówi, że dziewczynka urodę mamie zabiera?😁
Zabobon straszny ;)
Jak miałam 14 lat to moja mama była w ciąży i pamiętam ją jak wyglądała, a wyglądała kwitnąco mimo swoich 43 lat i urodziła dziewczynkę, co prawda wszyscy liczyli na chłopca, bo to 4 córka ;)
 
Dziewczyny ile na tym etapie miałyście wizyt? I co ile będziecie chodzić?
10 tydzień ciąży i niestety przez moje przeboje ze stanami podgorączkowymi (obecnie już 3 raz choruję od kiedy wiem, że jestem w ciąży) to byłam na 4 wizytach i idę na kolejną 18 stycznia, a później prenatalne 29.01. Czyli 6 wizyt w przeciągu 2 miesięcy wyjdzie. Gdyby wszystko było ok, to jedna wizyta na miesiąc spokojnie wystarcza :)
 
Dziewczyny ile na tym etapie miałyście wizyt? I co ile będziecie chodzić?
u mnie dzisiaj licząc 8+0 to była 4 wizyta ale mam za sobą długą drogę , jestem bardzo przewrażliwiona i potrzebuję częstego potwierdzania, że jest ok aby nie oszaleć 😄 następną też planuję tak za około 10 dni, chociaż zarówno dziś jak i 2 stycznia lekarz mówił, że „kolejna wizyta między 11 a 13 tygodniem”🙃
 
Dziewczyny ile na tym etapie miałyście wizyt? I co ile będziecie chodzić?
Ja byłam na jednej przed świętami, w poniedziałek idę na drugą, a 22.01. idę na USG i NIPT na raz. Dzisiaj mam 10+5. I nie mam pojęcia co ile wizyty będę miała, pewnie raz na miesiąc, może rzadziej.

Dzisiaj dzień bez wymiotów 💪 jakie to miłe. Mąż mi ugotował rosół i nawet trochę zjadłam, ale bałam się coś bardziej stałego jeść mimo wszystko 🤣
Byłam też odebrać wyniki krwi i wszystko w normie mam, więc się cieszę.
 
9+6 miałam 2 wizyty, z tym,że pierwsza u pierwszego lepszego ginekologa,żeby potwierdzić i to był 6 tydzień a w 7 u swojej Pani Doctor (wcześniej nie było u niej terminu a nie mogłam się doczekać) 3 wizytę będę miała na początku lutego 29.01 mam prenatalne
 
Dziewczyny ile na tym etapie miałyście wizyt? I co ile będziecie chodzić?
Ja jestem 9+4 i miałam 3 wizyty teraz będę miała 24.01 prenatalne i 25.01 wizytę u swojego lekarza i będę 11+4 i 11+5, ale ogólnie to pewnie będą wizyty raz na miesiąc albo rzadziej.



Dziś chciałam męża wyciągnąć na galerię by pochodzić po sklepach i tylko "pooglądać" ubranka itp. Ale skubaniec wyczuł mnie 🤣🤣 i zostaliśmy w domu.
 
reklama
To ja znowu na opak :D w ciąży z córką mogłam mięso jeść na kilogramy, a ryby mogły nie istnieć... teraz mam na odwrót, ciekawe czy to coś znaczy. W pon przyjeżdża pielegniarka do pobrania na nifty - kupiłam jednak w necie, bo ponad 500 zl taniej i to jeszcze z pobraniem w domu.
to mamy razem w poniedziałek nifty 😬
 
Do góry