reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Od chodzenia, ja niestety jestem taka osobą która za długo nie posiedzi a potem podbrzusze ciągnie i boli. Po odpoczynku przechodzi. W ogóle to ostatnio czuję nacisk na macicę po leżeniu mija ale tak się martwię...
Ja jak mnie ciągnie to biorę No-spe i jest spoko
Ja już z utęsknieniem wyczekuje aż minie sezon chorobowy, bo mój syn uczeszcza do żłobka i cały czas się martwię, żeby czegoś nie przyniósł i zeby mnie nie zarazil, szczególnie teraz w 1 trymestrze
Mnie córa już zaraziła między innymi (w ciąży) rsv, zapaleniem uszu i oczu
Nie pogardziłabym taką przepowiednią na córeczkę 🤣 zawsze chciałam mieć parkę 🙈
Ja chciałam albo 2x dziewczynki albo 2x chłopców. Mąż chciałby parkę.
Przy córce wszyscy mówili, że chłopak bo:
Wyładniałam
Jem kiszonki (w ciąży nie mam na nie uczulenia)
Nie jem słodyczy (nie żebym miała cukrzycę ciążową)
No i wyglądam na chłopca
 
reklama
Ja z poprzedniej ciąży mam dwie pary ciążowych spodni z H&M i były fajne :) ale głównie i tak w legginsach i rajstopach ciążowych chodziłam 😉 Poza tym to resztę ubrań swoich normalnych nosiłam, bo nie przepadam za obcisłymi krojami, więc do końca ciąży nie miałam problemu, żeby coś założyć 😉 Największy brzuch trafi się nam na lato a sukienek to mam pełno, więc na pewno nie będę potrzebowała nic nowego. No chyba że kostium kąpielowy 😁

Ja dla córki przeważnie neutralne rzeczy kupowałam/nadal kupuje, więc dużo mi się przyda jakby tym razem był chłopiec ☺️ Takie typowo dziewczyńskie ma głównie po kuzynce 😉
Ja dla córki w sumie mało kupowałam bo u brata męża mamy też dziewczynkę starszą o 10 miesiecy i dostalismy pełno ciuchów. Ja to pojedyncze sztuki kupowałam. Jak się staraliśmy, i już zwatpilam że szybko sie uda to oddałam wszystko kuzynowi , któremu się 6.01 urodziła dziewczynka. 3 tyg po oddaniu, zobaczyłam 2 kreski :D
 
reklama
Mi np.herbata z cytryną ,,jedzie'' cebulą...
Ojej to nie zazdroszczę 😂

Ja z kolei nie mogę przeżyć zapachu pierników.. a mam ich kilka rodzajów po swietach i tak leżą w szafce i za każdym razem jak ją otwieram to...🤢

Na szczescie nie mam tak intensywnych odczuc zapachowych jak wczesniej, kiedy musiałam wynosić surowe ziemniaki z szuflady w kuchni na zamkniety balkon bo czułam je aż w salonie 😵‍💫
 
Do góry