reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Czy któraś z Was wie jakim cudem od wczorajszego wieczora mam już brzuch? Jestem 9+2, w czwartek na USG Bombelek miał 2cm, pęcherzyk ciążowy 3,3cm, tam nie ma co mi zrobić brzucha przecież 😅 Tyle się naczytałam, że dziewczyny mają płaskie brzuchy do 16tc...

Co tu się wydarzyło? 😳 Owszem, mam problemy z zatwardzeniem, ale bez przesady 😅
 
U mnie podobnie. Skończyłam 30 lat i mimo, że wcześniej ciągle powtarzałam, że dzieci to nigdy, tak tu zaczęło mi się delikatnie zmieniać. Najpierw odstawiłam tabletki anty, porobiłam jakieś tam podstawowe badania, wyrwałam ósemkę, odczekaliśmy też pół roku po anty jak lekarz kazał i przestaliśmy się zabezpieczać w myśl zasady co będzie to będzie bez presji. No to po ponad roku to już mieliśmy takie, że chyba coś nie tak jest. Porobiliśmy więcej badań i zaczęliśmy się książkowo starać. Udało się w 2.cyklu, ale poronienie zatrzymane na 8+2. Zaszłam teraz praktycznie rok po roku. Zobaczymy co będzie, ale jak mam duże mdłości i czuję się jak 💩 to mam takie myśli co ja głupia zrobiłam i po co mi to było 🙈
ooo rok po roku? Zaszłam teraz w ciążę dokładnie w tym terminie, kiedy poroniłam rok temu... moja owulacja była dokladnie wtedy, gdy rok temu byłam w szpitalu. Ja to traktuje jako dobrą wróżbę... 💜
 
Czy któraś z Was wie jakim cudem od wczorajszego wieczora mam już brzuch? Jestem 9+2, w czwartek na USG Bombelek miał 2cm, pęcherzyk ciążowy 3,3cm, tam nie ma co mi zrobić brzucha przecież 😅 Tyle się naczytałam, że dziewczyny mają płaskie brzuchy do 16tc...

Co tu się wydarzyło? 😳 Owszem, mam problemy z zatwardzeniem, ale bez przesady 😅
Haha extra! 😄
ja jestem 7+2, ale nie wiem czy sobie wgrywam czy nie, ale mam taki inny brzuch tak nisko 😳
 
Witajcie mamusie z terminem na sierpień! Rozgośćcie się, podajcie termin porodu a ja wszystko postaram się ładnie ogarnąć 🥰🥰

W późniejszym czasie będę też dodawać znaczek z płcią dziecka do nicku :)

💙 - chłopiec 💜 - dziewczynka

Mom Pregnancy GIF by SilfaCL


Terminy:

2.08 @DagaK
3.08 @AnnMar88
@Patrycjaa001
5.08 @Patka2207
8.08 @adiika
Witam serdecznie! Termin 8.08 Poproszę o dołączenie
 
a co jedzenia to dzis jem płatki śniadaniowe przez cały dzień... także zdrowo w ch... 🤯 aaaa I normalnie nie jem takiego szitu, a w ciąży co? tylko śniadania robie zdrowe, później masakra
 
reklama
Do góry