reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Chociaz dzisiaj mam taki dzien ⬇️ 🙊 One tylko sie na mnie zmieniaja, a ja pozycje, w ktorej leze. Maz jest na szczescie w domu. Tak, mam sweter i bluze bo nam rano wygasl piec i dopiero sie buja 😁 W ogole w pierwszej ciazy ten na mnie spaly ciagle koty. Wrecz na koniec bylo im wygodniej bo wieksza powierzchnia uzytkowa 🤣 Teraz jak mam czapy, ze cos jest nie tak to ciciam na caly glos i czekam czy sie poloza 🤦🏼‍♀️🤣
Ale sloddziaki! U mnie też pilnują :)
 

Załączniki

  • 20240105_191429.jpg
    20240105_191429.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 52
  • 20231231_225528.jpg
    20231231_225528.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 51
reklama
reklama
Do góry