reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja przeanalizowałam składy, substancje aktywne , poczytałam trochę i wybrałam ten. Wydaje się bardzo logiczny, nie jest za tani ale skład bardzo fajny.
A na mniej strategiczne miejsca używam olejek z alterry z rosmana, też bardzo fajny skład, ładny zapach i fajna cena . :)
 

Załączniki

  • IMG_6111.jpeg
    IMG_6111.jpeg
    41,5 KB · Wyświetleń: 71
  • IMG_6112.jpeg
    IMG_6112.jpeg
    39,8 KB · Wyświetleń: 68
reklama
ja tez sie staram jak sie da ale dzisiaj po przezdrowym śniadaniu na obiad zjadłam chipsy Curly. Gorszy dzień ;) ale równowaga zachowana..
Ja też mam problem z 💩 nie miałam wcześniej ale to chyba tez przez to że biorę progesteron besins . Loda bym zjadła . 😁 Muszę zadzwonić do małża żeby wjechał po pracy i mi kupił 😂
A i gofry dziś jadłam miałam ochotę to musiałam upiec 😁😁 pyszne były 🙈
 
Czy któraś z Was wie jakim cudem od wczorajszego wieczora mam już brzuch? Jestem 9+2, w czwartek na USG Bombelek miał 2cm, pęcherzyk ciążowy 3,3cm, tam nie ma co mi zrobić brzucha przecież 😅 Tyle się naczytałam, że dziewczyny mają płaskie brzuchy do 16tc...

Co tu się wydarzyło? 😳 Owszem, mam problemy z zatwardzeniem, ale bez przesady 😅
Ja w 1 ciąży do końca 5 miesiąca płasko a teraz to już widać. Chociaż nie wiem czy to nie tluszcz i fałdy poprostu :D
 
Ja nie mam w Austrii l4 na ciążę 🫠 dopiero 2 miesiące przed datą porodu idę na macierzyński. Czyli do czerwca pracuje. 🥲
A jak by było bardzo źle w sensie wymioty czy krwawienia? Jak to wtedy wygląda? Fizjologiczną ciąża teoretycznie nie jest wskazaniem do L4, ale myślę że ja spokojnie mogłabym spędzić ten 1 trymestr na zwolnieniu, bo czuję się kiepsko. No ale daje radę chodzić, to chodzę 🤦🏼‍♀️😂 druga sprawa to warunki pracy, niektóre dziewczyny nie mają opcji bezpiecznego miejsca. U mnie ryzyko powiedzmy jak populacyjne. Chociaż posiedziałabym w domu chętnie z 2 tygodnie 🥸

Dzieki dziewczyny za szybką recenzję pudełek w ciąży, bo też rozważałam 😂
 
Jak sprawdzalyscie wyniki morfologii, to macie takie idealnie? Nie wiem czy się martwić tymi moimi wynikami.
Ja mam rozjechane. Dr mówi że są ok.
O właśnie miałam Was pytać jak wasze pudełka 😂
To już wiem, dzięki 🤡
Ja pudełka jem. A co nie zjem to zje mąż lub córka 😂 w tygodniu po za pudełkami tylko kawa z mlekiem i nic nie podjadam. Ale dieta o niskim indeksie tak na mnie działa że czuję się pełna.
 
Tak czytam to większość z Was ma już dzieci. Są tu dziewczyny, których sierpniowe dziecko będzie pierwszym?
Ja 🥴🩷 panikuje trochę w lutym 27, mąż w sierpniu 28 jak dobrze pójdzie na prezent będzie bobas ☀️ umówiłam się do położnej na poniedziałek pewnie da mi skierowanie na prenatalne i wszystko wytłumaczy 🤢
 
reklama
Do góry